FOX-Felsotarkanyi Olimpiai Cross 2018 - 2018 08 18 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Adorján Nicolas 2006 1121 Budapest Superior MTB Team XCO
Balázs Viktor 1982 3259 Szentdomonkos XCO Sport
Bartalis Hunor 2009 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team XCO
Benedek Levente 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Benedek Zsófia 2009 2100 Gödödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Berencsi Benedek 2008 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Béres Bence 1996 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO Sport
Boda Péter Kristóf 1991 3300 Eger Mesterbike 575 Team XCO
Borbély Tamás 2002 1141 Budapest Cube-Csömör XCO
Borsos Benedek 1996 1029 Budapest SVS Pro Team XCO
Buruczki Szilárd 1979 1121 Budapest Cube-Csömör XCO
Buzsáki Virág 2000 2081 Piliscsaba Pavé Cycling Academy XCO Sport
Cseh Veronika 1990 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 XCO
Cser Szonja 2009 2030 Érd Superior MTB Team XCO
Cser Gábor 1982 1121 Budapest SVS Pro Team XCO
Cser Antónia 2010 2030 Érd Superior MTB Team XCO
Csorba Zalán 2008 3557 Bükkszentkereszt Kis-Galya KSE XCO
Csuja Bálint 2003 1116 Budapest Superior MTB Team XCO
Dervalics Gábor 1977 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Dorogi Alex Martin 2007 1108 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team XCO
Fetter Erik 2000 2085 Pilisvörösvár PCCC XCO
Földesi András 2001 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Földesi Csaba 2007 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Fülöp Ádám 2001 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Füri Mátyás 2005 1144 Budapest BIKE ZONE Gödöllő XCO
Gábor Milán 2008 2096 Üröm Superior MTB Team XCO
Gerely Attila 2002 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Gergely Virág 2003 8229 Paloznak VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Gergely Koppány Máté 2006 8229 Paloznak VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Gortva László 1968 2310 Szigetszentmiklós DH Giraffe KCSE XCO
Greman Szonja 2005 2098 Pilisszentkereszt PCCC XCO
Gubancsik Péter 1981 3516 Miskolc FEMAT-ZKSE XCO
Gudella Ádám 2007 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő XCO
Hebling Lili 2001 8225 Szt.királyszabadja VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Heuschmidt Levente 2006 1224 Budapest Superior MTB Team XCO
Horváth Áron Mihály 2003 2162 Őrbottyán Superior MTB Team XCO
Illés Levente 2003 1029 Budapest Crosskovácsi SE XCO
Izsó Norbert 2001 3800 Szikszó AKSE XCO
Izsó Dániel 2006 3800 Szikszó AKSE XCO
Kálmán Dániel Ákos 2007 8900 zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Kálmán Luca 2009 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Kanyári Botond 2000 4531 Nyírpazony Superior MTB Team XCO
Katona Tamás 2002 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Kelemen Imre 1968 2536 Nyergesújfalu Vialand Racing Team XCO
Kerényi Alfréd 2005 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Király Levente 1990 2183 Galgamácsa Pavé Cycling Academy XCO
Király Katalin 1978 2097 Pilisborosjenő Waberer's Trek Team XCO
Kiss Ádám 2005 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Kiss István 2007 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Nikoletta Bettina 2008 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Kata 2002 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Vince Daniel 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Milán Márk 2001 2100 Gödöllő Superior MTB Team XCO
Klein Tamás 1974 1034 Budapest FOOTSTRONG SE. XCO
Klem Kristóf 2001 2461 Tárnok Superior MTB Team XCO
Koch Kristóf 1979 3300 Eger K4Bike XCO
Kömöz Sámuel 2009 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Kömöz Abigél 2011 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Kömöz Lujza Panka 2011 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Kovács Áron 2007 9400 Sopron Focus Team Hungary XCO
KOVÁCS ATTILA 1979 3200 GYÖNGYÖS BIKE ZONE Gödöllő XCO
Krautwurst Bence 2004 1108 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Lassu Bence 1998 1048 Budapest Superior MTB Team XCO
Lovász Máté 2010 9407 Sopron Focus Team Hungary XCO
Magyar Balázs 2006 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Magyar Botond 2008 3557 Bükkszentkereszt Kis-Galya KSE XCO
Majoros Dávid 2005 1164 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Marczal Marcell 2008 8400 Ajka VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Medgyes Gábor 1975 2100 Gödöllő KTM TESZT TEAM XCO
minarovics krisztian 1978 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team XCO
Minárovics Krisztián 2002 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team XCO
Móri Márton 2009 2051 Biatorbágy Telki BikeTeam XCO
Müller Bence 2001 2030 Érd Superior MTB Team XCO
Nagy Barnabás 1997 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Németh Zoltán 1971 2141 Csömör Cube-Csömör XCO
Oravecz Lora 2004 3100 Salgótarján PCCC XCO
Orosz Lili 2005 8227 Felsőörs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Pakot András Gusztáv 2006 1108 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
PALUMBY ZSOMBOR 1996 2081 PILISCSABA SVS Pro Team XCO
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC XCO
Pataki Zsóka 2001 1038 Budapest PCCC XCO
Péter Nándor 2008 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE XCO
Radványi Norbert 1998 3508 MIskolc AKSE XCO
Révész Ádám 2007 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Révfalusi Balázs 1998 8085 Vértesboglár Waberer's Trek Team XCO
Rozgonyi Sándor 1967 1171 Budapest Cube-Csömör XCO
Schmidel Regina 1999 9400 sopron Focus Team Hungary XCO
Sike Roland András 2008 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő XCO
Sike Lili Alexandra 2004 2120 Dunakeszi Superior MTB Team XCO
Simon Viktor 2008 1171 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team XCO
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team XCO
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Sylvester Balázs 2000 8983 Nagylengyel FEMAT-ZKSE XCO
Szarka Regő 2005 3327 Novaj Ózdi KE XCO
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB XCO Sport
Szekeres Viktória 1983 2100 Gödöllő KTM TESZT TEAM XCO
Szutor Gábor 2003 4034 Debrecen Kontent-DKSI XCO
Takács Zsombor Tamás 2006 H-2039 Pusztazámor Superior MTB Team XCO
Takács Gábor 1966 3170 Szécsény Salgótarjáni HKE XCO
Takács-Valent Máté 2003 3557 Bükkszentkereszt Kis-Galya KSE XCO
Takács-Valent Márk 2004 3557 Bükkszentkereszt Kis-Galya KSE XCO
Török Huba 2003 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Tóth Csongor 2003 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Tóth Márk Martin 2008 1028 Budapest Crosskovácsi SE XCO
Tóth Dávid 2000 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team XCO
Trócsányi Laura 2003 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Vas Kata Blanka 2001 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST XCO
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST XCO
Veress Botond 2003 1224 Budapest Superior MTB Team XCO
Wendler Márk 2004 1172 Budapest Cube-Csömör XCO
Zoboki Péter 1998 8227 Felsőörs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Zoller Márton István 2000 8400 Ajka BringAjka KSE XCO
Zsoldos Levente András 2004 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő XCO


Vissza az előző oldalra