XVII. Mátra Maraton - 2018 09 02 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória Rszám
Adamkó Gergely 1977 1034 Budapest Rövid táv R23
Balázsi Péter 1974 1147 Budapest Közép táv K8
Bánfi Tibor 1976 1091 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K6
Borbély Zsolt 1979 3535 Miskolc Rövid táv R17
Borbély István 1991 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K24
Böszörményi László 1954 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R30
Brezina Albert 1979 2621 Verőce Rövid táv R25
Csikász Gergely 1986 3516 Miskolc Rövid táv R19
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R31
Csorba János 1974 6050 Lajosmizse Rövid táv R10
Czakó Péter 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R42
Dallos Péter 1963 3300 Eger Rövid táv R22
Demeter Zoltan 1980 2000 Szentendre Rövid táv R12
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv K14
Fejes Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Hosszú táv H11
Halász László 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R8
Harsányi Zoltán 1980 1042 Budapest Közép táv K20
Hornung András 1994 8200 Veszprém VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K18
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H3
Horváth Miklós 1976 4027 Debrecen Chili Sport Rövid táv R21
Hugyecz Attila 1989 3300 Eger Rövid táv R26
Jobbágy Balázs 1992 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép táv K26
Kalla Brigitta 1974 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R27
Kis Szabolcs 1980 1182 Budapest Rövid táv R13
Kispál Gábor 1979 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K10
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K21
Kocsi Sándor TREK Nagykáta SE 1955 2760 nagykáta Rövid táv R4
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Trek SE Rövid táv R15
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H43
Kovács László 1966 1204 Budapest Trek SE Közép táv K2
Kovács Zoltán 1978 4031 Debrecen Rövid táv R5
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R18
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R28
Mohácsi Géza 1976 1171 Budapest Bringabanda SC Közép táv K7
Molnár Csaba 1979 1078 Budapest Gyilkos Lódarazsak SE Hosszú táv H2
Móni Péter 1983 2536 Nyergesújfalu Közép táv K19
Nagy Tamás 1978 6000 Kecskemét Közép táv K17
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K25
Neufeld Dávid 1992 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R20
Novák Zoltán 1974 8193 Sóly VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K3
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R3
Osterling Ádám 2002 2100 Gödöllő Rövid táv R29
Pap Péter 1984 4400 Nyíregyháza Közép táv K11
Potor János 1987 4405 Nyíregyháza Közép táv K16
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv R7
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Superior MTB Team Közép táv K12
Szekér István 1969 6050 Lajosmizse Rövid táv R16
Szerző Péter 1992 2045 Törökbálint FRO Racing Rövid táv R32
Szomszéd Ottó 1974 3078 Bátonyterenye Rövid táv R14
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv K4
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv R2
Szügyi András 1989 1076 Budapest Közép táv K22
Tamás Pál 1987 4400 Nyíregyháza Közép táv K9
Tóth Tamás 1974 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid táv R6
Tóth Mónika 1975 3325 Noszvaj EGER MTB Rövid táv R11
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K13
Ujj Róbert 1980 3300 Eger Rövid táv R9
Varga Csaba 1976 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K5
Varga Szabolcs 1984 8419 Csesznek Rövid táv R24
Virág Viktor 1974 5100 jászberény Jbike Team Közép táv K23
Vukovics József 1968 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv K15


Vissza az előző oldalra