XVII. MTB Pilis Kupa XCO, UCI C1, MK - 2019 09 21 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Apali-Szabó Benedek 2007 Tamási BringaSport Egyesületre XCO U13 fiú
Baranyi Dávid Áron 2002 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 Férfi
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team XCO Master 1 férfi
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team XCO Master 2 férfi
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE XCO Master 1 férfi
Borbély Tamás 2002 Cube-Csömör XCOU19 Férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Burgermeister Bence 2012 Cube-Csömör XCOU9 fiú
Burgermeister Oliver 2010 Cube-Csömör XCO U11 fiú
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör XCO Master 1 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör XCO Master 2 férfi
Cseh Veronika 1990 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCOELIT Nő
Csentericz Levente 2011 ZKSE XCOU9 fiú
Dervalics Gábor 1977 ZKSE XCO Master 2 férfi
Dina Márton 1996 Sport felnőtt férfiSport felnőtt férfi
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO Master 1 férfi
Fibecz Zsolt 1981 Cube-Csömör XCO Master 1 férfi
FÖRDŐS Gergő 1999 Cube-Csömör XCOElit férfi (u23)
Füri Mátyás 2005 BIKE ZONE Gödöllő XCO U15 fiú
Gábor Balázs 2011 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Gábor Milán 2008 Superior MTB Team XCO U13 fiú
Gergely Koppány Máté 2006 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U15 fiú
Gergely Virág 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 nő
Gudella Ádám 2007 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 fiú
Hidas Gergely 1972 XCO Master 2 férfi
Horváth Győző 1973 Superior MTB Team XCO Master 2 férfi
Horváth Áron Mihály 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U17 férfi
Iván Borisz 2006 ZKSE XCO U15 fiú
Kerékgyártó Norbert 1980 ZKSE XCO Master 1 férfi
Kiss Ádám 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 fiú
Kiss Kata 2002 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU19 nő
Klein Tamás 1974 FOOTSTRONG SE. XCO Master 2 férfi
Könczöl Róbert 2007 Tamási BringaSport Egyesületre XCO U13 fiú
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCO U13 fiú
Monostori Noel 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 fiú
Nagy Előd 2009 Tamási BringaSport Egyesületre XCO U11 fiú
Orosz Lili 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 lány
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Révész Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U13 fiú
Rónay Kristóf 2009 BIKE ZONE Gödöllő XCO U11 fiú
schmidel regina 1999 Cube-Csömör XCOElit nő (u23)
Sylvester Balázs 2000 ZKSE XCOElit férfi (u23)
Szabó Léna 2007 ZKSE XCO U13 lány
Szávai Petra 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 lány
Szép Damján 2009 ZKSE XCO U11 fiú
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE XCO Master 3 férfi
Timár Péter 2009 ZKSE XCO U11 fiú
Tóth-Almási Borbála 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U17 nő
Trócsányi Laura 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 nő
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCO U13 fiú
Valter Attila 1998 Cube-Csömör XCOElit férfi (u23)
Végső Bence 2009 Cube-Csömör XCO U11 fiú
Wendler Márk 2004 Cube-Csömör XCO U17 férfi


Vissza az előző oldalra