eBike.hu XCO Országos Bajnokság - 2019 07 20 rajt:09:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Adorján Nicolas 2006 Superior MTB Team XCO U15 fiú
Aradi Bendegúz 2007 Superior MTB Team XCO U13 fiú
Bakó Donát 2009 PCCC XCO U11 fiú
Balázs Örs 2007 Crosskovácsi SE XCO U13 fiú
Bánfai Olivér 2010 Superior MTB Team XCO U11 fiú
Baranyi Dávid Áron 2002 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCOU19 Férfi
Benkó Barbara 1990 GHOST FACTORY RACING XCOELIT Nő
Bertalan Tamás 2004 Crosskovácsi SE XCO U17 férfi
Boda Márton 2005 DVTK-Freeriderz XCO U15 fiú
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team XCO Master 2 férfi
Böhm Lajos 1965 Focus Team Hungary XCO Master 3 férfi
Bokros Csenge 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U17 nő
Bokros Kincső 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U13 lány
Borbély Tamás 2002 Cube-Csömör XCOU19 Férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Bukovácz Anna 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U17 nő
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör XCO Master 1 férfi
Burgermeister Oliver 2010 Cube-Csömör XCO U11 fiú
Burgermeister Bence 2012 Cube-Csömör XCOU9 fiú
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör XCO Master 2 férfi
Buzsáki Virág 2000 Pavé Cycling Academy XCOElit nő (u23)
Csákai Bence 2003 Telki BikeTeam XCO U17 férfi
Cseh Veronika 1990 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCOELIT Nő
Cser Antónia 2010 Superior MTB Team XCO U11 lány
Cser Gábor 1982 SVS Pro Team XCO Master 1 férfi
Csorba Zalán 2008 Kis-Galya KSE XCO U13 fiú
Czettele Péter 1981 Superior MTB Team XCO Master 1 férfi
Dervalics Gábor 1977 ZKSE XCO Master 2 férfi
Dina Márton 1996 Cube-Csömör XCOELIT Férfi
Dina Márton 1996 Sport felnőtt férfiSport felnőtt férfi
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO Master 1 férfi
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team XCO U13 fiú
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club XCO Master 3 férfi
Fetter Erik 2000 PCCC XCOElit férfi (u23)
Fetter Erik 2000 PCCC XCOElit férfi (u23)
Fördős Kata Barbara 2001 Cube-Csömör XCOU19 nő
FÖRDŐS Gergő 1999 Cube-Csömör XCOElit férfi (u23)
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE XCO Master 1 férfi
Fülöp Ádám 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU19 Férfi
Füri Mátyás 2005 BIKE ZONE Gödöllő XCO U15 fiú
Gerely Attila 2002 Crosskovácsi SE XCOU19 Férfi
Gergely Koppány Máté 2006 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U15 fiú
Gergely Apor Ágoston 2009 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U11 fiú
Gergely Virág 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 nő
Gortva László 1968 Green Riders XCO Master 3 férfi
Greman Szonja 2005 PCCC XCO U15 lány
Gudella Ádám 2007 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 fiú
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST XCO Master 1 férfi
Hebling Lili 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU19 nő
Hegedűs Csaba 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 férfi
Hegedűs Heléna 2010 BIKE ZONE Gödöllő XCO U11 lány
Héjja Attila 1981 Superior MTB Team XCO Master 1 férfi
Horváth Áron Mihály 2003 Superior MTB Team XCO U17 férfi
Horváth Szabolcs 1980 ZKSE XCO Master 1 férfi
Horváth Győző 1973 Superior MTB Team XCO Master 2 férfi
Horváth Bence 2008 Focus Team Hungary XCO U13 fiú
Horváth Bálint 2011 Focus Team Hungary XCOU9 fiú
Horváth Csaba 1978 Focus Team Hungary XCO Master 2 férfi
Ibrányi Attila 1981 Vitalitás SE XCO Master 1 férfi
Illés Levente 2003 Crosskovácsi SE XCO U17 férfi
Illés Bence 2010 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Iván Borisz 2006 ZKSE XCO U15 fiú
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team XCO U15 fiú
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team XCO U11 lány
Kiss István 2007 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 fiú
Kiss Nikoletta Bettina 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 lány
Kiss Kata 2002 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU19 nő
Kiss Vince Daniel 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCO U15 fiú
Kiss Ádám 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 fiú
Klein Tamás 1974 FOOTSTRONG SE. XCO Master 2 férfi
Kosányi Péter 2002 Focus Team Hungary XCOU19 Férfi
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST XCO Master 2 férfi
Kovács Árpád 2003 BIKE ZONE Gödöllő XCO U17 férfi
Kovács Áron 2007 Focus Team Hungary XCO U13 fiú
Kovács Boldizsár Péter 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 férfi
Kovács István 1975 Ózdi KE XCO Master 2 férfi
Kreácsik Miklós 1967 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCO Master 3 férfi
Lakatos Péter 1968 Focus Team Hungary XCO Master 3 férfi
Leányvári Benjámin 2010 DVTK-Freeriderz XCO U11 fiú
Leányvári Sára 2004 Kis-Galya KSE XCO U17 nő
Leányvári Áron 2008 DVTK-Freeriderz XCO U13 fiú
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő XCO Master 3 férfi
Lőrincz Benedek 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U17 férfi
Lovász Máté 2010 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Magyar Bendegúz 2006 Kis-Galya KSE XCO U15 fiú
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE XCO U15 fiú
Magyar Botond 2008 Kis-Galya KSE XCO U13 fiú
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team XCO U15 fiú
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U13 fiú
Medgyes Gábor 1975 KTM Team Hungary XCO Master 2 férfi
Molnár Zsombor 2011 Focus Team Hungary XCOU9 fiú
Molnár Ágoston 2010 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Monostori Noel 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 fiú
Móri Márton 2009 Superior MTB Team XCO U11 fiú
Motován Dóra 2008 Focus Team Hungary XCO U13 lány
Motován Ádám 2006 Focus Team Hungary XCO U15 fiú
Motován Miklós 1978 Focus Team Hungary XCO Master 2 férfi
Nagy Lél Bátor 2009 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Németh Zoltán 1971 Cube-Csömör XCO Master 2 férfi
Németh Roland 1978 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO Master 2 férfi
Oravecz Lora 2004 PCCC XCO U17 nő
Orosz Lili 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 lány
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team XCO U15 fiú
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Pataki Barnabás 2003 PCCC XCO U17 férfi
Prájczer Péter 1978 Focus Team Hungary XCO Master 2 férfi
Rantal Sára 2009 Crosskovácsi SE XCO U11 lány
Révész Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U13 fiú
Rónay Bálint 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCO U15 fiú
Rónay Kristóf 2009 BIKE ZONE Gödöllő XCO U11 fiú
schmidel regina 1999 Cube-Csömör XCOElit nő (u23)
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team XCO U13 fiú
Simon Márk 2009 Cube-Csömör XCO U11 fiú
Sógor Bence 2006 Superior MTB Team XCO U15 fiú
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team XCO Master 2 férfi
Storcz-Nagy Réka 2013 Superior MTB Team XCOU9 lány
Szabó Levente 2002 INTERCYCLING Team XCOU19 Férfi
Szabó Léna 2007 ZKSE XCO U13 lány
Szalay Péter 1981 BIKE ZONE Gödöllő XCO Master 1 férfi
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör XCOELIT Férfi
Szávai Petra 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 lány
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team XCO Master 2 férfi
Szöllőssy Ádám 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 fiú
Takács Zsombor 2006 Superior MTB Team XCO U15 fiú
Takács Balázs 1997 Kontent-DKSI XCOElit férfi (u23)
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE XCO Master 3 férfi
Takács Máté 2001 Cube-Csömör XCOU19 Férfi
Takács-Valent Márk 2004 PCCC XCO U17 férfi
Takács-Valent Máté 2003 PCCC XCO U17 férfi
Török Huba 2003 Crosskovácsi SE XCO U17 férfi
Török András 1974 Crosskovácsi SE XCO Master 2 férfi
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary XCO Master 1 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE XCO U13 fiú
Tóth-Almási Borbála 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO U17 nő
Trócsányi Laura 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 nő
Valter Attila 1998 Cube-Csömör XCOElit férfi (u23)
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST XCO U15 fiú
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST XCOElit férfi (u23)
Vas Kata Blanka 2001 Merida Maraton Team-CST XCOU19 nő
Végső Bence 2009 Cube-Csömör XCO U11 fiú
Vránich Botond 2003 Focus Team Hungary XCO U17 férfi
Wendler Márk 2004 Cube-Csömör XCO U17 férfi
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST XCO Master 1 férfi
Zoboki Péter 1998 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOElit férfi (u23)
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team XCO Master 1 férfi


Vissza az előző oldalra