Crosskovácsi Szezonnyitó XCO UP Magyar Kupaverseny 2019 - 2019 04 14 rajt:09:30
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Ádám Viktória 2009 FEMAT-ZKSE XCO UP
Ádám Gabriella 2009 FEMAT-ZKSE XCO UP
Ádám Szabolcs 2006 FEMAT-ZKSE XCO UP
Adorján Nicolas 2006 Superior MTB Team XCO UP
Apali-Szabó Benedek 2007 Tamási BringaSport Egyesületre XCO UP
Bakó Donát 2009 PCCC XCO UP
Balázs Örs 2007 Crosskovácsi SE XCO UP
Bartl Olivér 2009 Superior MTB Team XCO UP
Benedek Zsófia 2009 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Benedek Levente 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Berencsi Benedek 2008 Speed-Way Team XCO UP
Berencsi Mátyás 2012 Speed-Way Team XCO UP
Bertalan Tamás 2004 Crosskovácsi SE XCO UP
Bokros Csenge 2003 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO UP
Bokros Kincső 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Bruchner Máté 2011 FEMAT-ZKSE XCO UP
Bruchner Regina 2006 FEMAT-ZKSE XCO UP
Bukovácz Anna 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO UP
Csákai Bence 2003 Telki BikeTeam XCO UP
Csentericz Levente 2011 FEMAT-ZKSE XCO UP
Cser Antónia 2010 Superior MTB Team XCO UP
Csikár Lili 2004 Focus Team Hungary XCO UP
Csorba Zalán 2008 Kis-Galya KSE XCO UP
Csuja Bálint 2003 Superior MTB Team XCO UP
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Barátságos XCO verseny
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team XCO UP
Fischer Mark 2004 Hungaro Fondo XCO UP
Földesi Csaba 2007 Crosskovácsi SE XCO UP
Füri Mátyás 2005 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Gábor Milán 2008 Superior MTB Team XCO UP
Gergely Virág 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Gergely Koppány Máté 2006 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO UP
Greman Szonja 2005 PCCC XCO UP
Gudella Ádám 2007 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Barátságos XCO verseny
Hegedűs Csaba 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Hegedűs Heléna 2010 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Horváth Bence 2008 Focus Team Hungary XCO UP
Horváth Bálint 2011 Focus Team Hungary XCO UP
Horváth Csaba 1978 Focus Team Hungary Barátságos XCO verseny
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team XCO UP
Illés Levente 2003 Crosskovácsi SE XCO UP
Illés Bence 2010 Focus Team Hungary XCO UP
Iván Borisz 2006 FEMAT-ZKSE XCO UP
Izsó Norbert 2001 AKSE Barátságos XCO verseny
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team XCO UP
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team XCO UP
Kiss István 2007 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Kiss Vince Daniel 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Kiss Nikoletta Bettina 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Kiss Ádám 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Könczöl Róbert 2007 Tamási BringaSport Egyesületre XCO UP
Kovács Áron 2007 Focus Team Hungary XCO UP
Kovács Boldizsár Péter 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Kovács Tamás 1989 Mesterbike 575 Team Barátságos XCO verseny
Kránitz István 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCO UP
Kuts Bence 2000 Superior MTB Team Barátságos XCO verseny
Leányvári Sára 2004 Kis-Galya KSE XCO UP
Lernyei András 2003 Hungaro Fondo XCO UP
Lőrincz Benedek 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO UP
Lovász Máté 2010 Focus Team Hungary XCO UP
Magyar Bendegúz 2006 Kis-Galya KSE XCO UP
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE XCO UP
Magyar Botond 2008 Kis-Galya KSE XCO UP
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team XCO UP
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Martonics Armand 2009 FEMAT-ZKSE XCO UP
Molnár Ágoston 2010 Focus Team Hungary XCO UP
Molnár Mór 2010 FEMAT-ZKSE XCO UP
Monostori Noel 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Móri Márton 2009 Superior MTB Team XCO UP
Mórocz Barna 2004 Focus Team Hungary XCO UP
Motován Ádám 2006 Focus Team Hungary XCO UP
Motován Dóra 2008 Focus Team Hungary XCO UP
Motován Miklós 1978 Focus Team Hungary Barátságos XCO verseny
Nagy Lél Bátor 2009 Focus Team Hungary XCO UP
Nagy Előd 2009 Tamási BringaSport Egyesületre XCO UP
Németh Roland 1978 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Barátságos XCO verseny
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse XCO UP
Oravecz Lora 2004 PCCC XCO UP
Orosz Lili 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team XCO UP
Pataki Barnabás 2003 PCCC XCO UP
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE XCO UP
Rantal Sára 2009 Crosskovácsi SE XCO UP
Révész Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Barátságos XCO verseny
Rónay Kristóf 2009 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Sági Péter Pál 2005 Superior MTB Team XCO UP
Sátori Bence 2002 Crosskovácsi SE Barátságos XCO verseny
Schmidt Gergely 1987 Pavé Cycling Academy Barátságos XCO verseny
Sebestyén Márton 2009 FEMAT-ZKSE XCO UP
Skaliczky Botond 2009 Crosskovácsi SE XCO UP
Sógor Bence 2006 Superior MTB Team XCO UP
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team Barátságos XCO verseny
Szávai Petra 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO UP
Székelyhidi Máté 2010 Crosskovácsi SE XCO UP
Szilasi Dániel 2011 Superior MTB Team XCO UP
Szöllőssy Ádám 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Szücs Borbála 2009 FEMAT-ZKSE XCO UP
Szücs Júlia 2007 FEMAT-ZKSE XCO UP
Szutor Gábor 2003 Kontent-DKSI XCO UP
Takács Zsombor Tamás 2006 Superior MTB Team XCO UP
Takács-Valent Márk 2004 PCCC XCO UP
Takács-Valent Máté 2003 PCCC XCO UP
Török Huba 2003 Crosskovácsi SE XCO UP
Török András 1974 Crosskovácsi SE Barátságos XCO verseny
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE XCO UP
Tóth-Almási Piroska 2006 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Tóth-Almási Borbála 2004 Limitless Team - XCO Nagykanizsa XCO UP
Trócsányi Laura 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO UP
Turmann Benjámin 2008 Tamási BringaSport Egyesületre XCO UP
Várai Zita 2002 Crosskovácsi SE Barátságos XCO verseny
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST XCO UP
Vitkovics Vanda 2006 FEMAT-ZKSE XCO UP
Vránich Botond 2003 Focus Team Hungary XCO UP
Zoboki Péter 1998 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Barátságos XCO verseny
Zsembery Boldizsár 2007 Superior MTB Team XCO UP


Vissza az előző oldalra