XVI. MTB Pilis Kupa UCI C1 XCO - 2018 09 22 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Ádám Gabriella 2009 8921 Zalaszentiván FEMAT-ZKSE XCO
Ádám Viktória 2009 8921 Zalaszentiván FEMAT-ZKSE XCO
Ádám Szabolcs 2006 8921 Zalaszentiván FEMAT-ZKSE XCO
Adorján Nicolas 2006 1121 Budapest Superior MTB Team XCO
Andrusch István 1971 2085 Pilisvörösvár PCCC Sport
Bakó Donát 2009 2600 Vác PCCC XCO
Baluka Balázs 1978 1171 Budapest Waberer's Trek Team XCO
Baranyi Dávid Áron 2002 3671 Borsodnádasd VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Bartalis Hunor 2009 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Benedek Zsófia 2009 2100 Gödödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Benedek Levente 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Benkó Barbara 1990 H-2085 Pilisvörösvár GHOST FACTORY RACING XCO
Berencsi Benedek 2008 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Boda Péter Kristóf 1991 3300 Eger Mesterbike 575 Team XCO
Bognár Ábel 2000 1094 Budapest Pavé Cycling Academy XCO
Bokros Kincső 2008 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Bokros Csenge 2003 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Borbély Tamás 2002 1141 Budapest Cube-Csömör XCO
Bruchner Regina 2006 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Bruchner Máté 2011 8900 Zalaegersteg FEMAT-ZKSE XCO
Bukovácz Anna 2004 2100 Gödöllő PCCC XCO
Burgermeister Balázs 1982 2626 Nagymaros Cube-Csömör XCO
Burgermeister Oliver 2010 2626 Nagymaros Cube-Csömör XCO
Burgermeister Bence 2011 2626 Nagymaros Cube-Csömör XCO
Buruczki Szilárd 1979 1121 Budapest Cube-Csömör XCO
Cseh Veronika 1990 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 XCO
Cser Antónia 2010 2030 Érd Superior MTB Team XCO
Csonka Olivér 1995 1239 Budapest Waberer's Trek Team XCO
Dervalics Gábor 1977 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Dina Márton 1996 1121 Budapest Cube-Csömör XCO
Dolezsai Balázs 1989 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Dorogi Alex Martin 2007 1108 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team XCO
Dvorán Péter 1978 2096 Üröm Sport
Fetter Erik 2000 2085 Pilisvörösvár PCCC XCO
Fibecz Zsolt 1981 2100 Gödöllő Cube-Csömör XCO
Fördős Kata Barbara 2001 2200 Monor Cube-Csömör XCO
FÖRDŐS Gergő 1999 2200 Monor Cube-Csömör XCO
Fülöp Ádám 2001 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Gábor Milán 2008 2096 Üröm Superior MTB Team XCO
Gerely Attila 2002 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Gergely Koppány Máté 2006 8229 Paloznak VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Gortva László 1968 2310 Szigetszentmiklós DH Giraffe KCSE XCO
Greman Szonja 2005 2098 Pilisszentkereszt PCCC XCO
Gubancsik Péter 1981 3516 Miskolc FEMAT-ZKSE XCO
Gudella Ádám 2007 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő XCO
Gyenge Barnabás 2006 2085 Pilisvörösvár PCCC XCO
Hebling Lili 2001 8225 Szt.királyszabadja VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Horváth Győző 1973 1139 Budapest Superior MTB Team XCO
Horváth Áron Mihály 2003 2162 Őrbottyán Superior MTB Team XCO
Hunics Balázs 2004 1223 Budapest Superior MTB Team XCO
Ibrányi Attila 1981 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE XCO
Illés Levente 2003 1029 Budapest Crosskovácsi SE XCO
Iván Borisz 2006 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Kálmán Dániel Ákos 2007 8900 zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Kálmán Luca 2009 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Kárpáti Bálint 2005 1182 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Kerényi Alfréd 2005 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Király Katalin 1978 2097 Pilisborosjenő Waberer's Trek Team XCO
Kiss Ádám 2005 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Kiss Vince Daniel 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Nikoletta Bettina 2008 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Kata 2002 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Milán Márk 2001 2100 Gödöllő Superior MTB Team XCO
Klein Tamás 1974 1034 Budapest FOOTSTRONG SE. XCO
Kömöz Lujza Panka 2011 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Kömöz Abigél 2011 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Kömöz Sámuel 2009 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Kovács Áron 2007 9400 Sopron Focus Team Hungary XCO
KOVÁCS ATTILA 1979 3200 GYÖNGYÖS BIKE ZONE Gödöllő XCO
Krautwurst Bence 2004 1108 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Ladányi Péter Dávid 2008 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Ladányi Mihály 2007 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Lassu Bence 1998 1048 Budapest Superior MTB Team XCO
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő XCO
Lovász Máté 2010 9407 Sopron Focus Team Hungary XCO
Magyar Balázs 2006 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Majoros Dávid 2005 1164 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Marczal Marcell 2008 8400 Ajka VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Martonics Armand 2009 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Mikó Zsolt 2006 2023 Dunabogdány Superior MTB Team XCO
Minárovics Krisztián 2002 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team XCO
Molnár Mór 2010 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Monostori Noel 2005 8451 Ajka BringAjka KSE XCO
Móri Márton 2009 2051 Biatorbágy Telki BikeTeam XCO
Mórocz Barna 2004 9400 Sopron Focus Team Hungary XCO
Nagy Zsolt 1986 1037 Budapest Superior MTB Team Sport
Nagy Barnabás 1997 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő XCO
Németh Zoltán 1971 2141 Csömör Cube-Csömör XCO
Olcsvàri Botond 2008 9200 Mosonmagyaróvár ROAD Kse XCO
Oravecz Lora 2004 3100 Salgótarján PCCC XCO
Pakot András Gusztáv 2006 1108 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Parti András 1982 1239 Budapest Waberer's Trek Team XCO
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC XCO
Perger Marcell 2008 1221 Budapest Superior MTB Team XCO
Péter Nándor 2008 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE XCO
Rab Ádám 1984 2100 Gödöllő Sport
Révész Ádám 2007 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Révfalusi Balázs 1998 8085 Vértesboglár Waberer's Trek Team XCO
Sági Péter Pál 2005 2000 Szentendre Superior MTB Team XCO
Schmidel Regina 1999 9400 sopron Focus Team Hungary XCO
Sike Roland András 2008 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő XCO
Sike Lili Alexandra 2004 2120 Dunakeszi Superior MTB Team XCO
Simon Viktor 2008 1171 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Suták Péter 2006 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE XCO
Sylvester Balázs 2000 8983 Nagylengyel FEMAT-ZKSE XCO
Szabadi Kolos 2011 2030 Érd ROPRINT Racing Team XCO
Szabó Léna 2007 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Szép Damján 2009 8943 Bocfölde FEMAT-ZKSE XCO
Szücs Borbála 2009 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Szücs Júlia 2007 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Takács Máté 2001 2141 Csömör Cube-Csömör XCO
Takács Zsombor Tamás 2006 H-2039 Pusztazámor Superior MTB Team XCO
Takács-Valent Márk 2004 3557 Bükkszentkereszt Kis-Galya KSE XCO
Takács-Valent Máté 2003 3557 Bükkszentkereszt Kis-Galya KSE XCO
Tatár Márton 2004 2314 Halásztelek Superior MTB Team XCO
Temesvári Márton 2007 2030 Érd Superior MTB Team XCO
Timár Péter 2009 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Tóth Attila Zoltán 1980 1118 Budapest KTM TESZT TEAM Sport
Tóth Dávid 2000 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team XCO
Tóth Márk Martin 2008 1028 Budapest Crosskovácsi SE XCO
Tóth-Almási Piroska 2006 8247 Hidegkút VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Tóth-Almási Borbála 2004 8247 Hidegkút VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Trócsányi Laura 2003 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Vajda Gergő 2002 8412 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Valter Attila 1998 2141 Csömör Cube-Csömör XCO
Varga Bálint 1999 2085 Pilisvörösvár PCCC XCO
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST XCO
Veress Botond 2003 1224 Budapest Superior MTB Team XCO
Vukovics Márk 2006 2084 Pilisszentiván PCCC XCO
Wendler Márk 2004 1172 Budapest Cube-Csömör XCO
Zoller Márton István 2000 8400 Ajka BringAjka KSE XCO
Zsoldos Levente András 2004 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő XCO


Vissza az előző oldalra