Kellys Bakonyerdo Maraton 2018 - 2018 05 19 rajt:10:20
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Adamkó Gergely 1977 1034 Budapest Közép táv
Biki Norbert 1977 8443 Bánd Úrkút SK-Bakony Sport Hosszú táv
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv
Böszörményi László 1954 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Közép táv
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv
Erdős Norbert 1971 1028 Budapest Rövid táv
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Hornung András 1994 8200 Veszprém VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv
Kollár Dani 1994 9028 Győr Közép táv
Laposa Tibor 1958 9024 Győr Rövid táv
Lender György 1965 1145 Budapest HegyiBringa SE Rövid táv
Lizán Péter 1973 2314 Halásztelek Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép táv
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv
Papp Dénes 1974 1124 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv
Rakovics Vilmos 1955 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Superior MTB Team Rövid táv
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Steiner Otto 1958 2879 Kisbér-Hánta Tatanka Racing Team Rövid táv
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Szihalmi Zsolt 1982 1139 Budapest Szegedi Kerékpáros SC Rövid táv
Takáts Máté 1988 1039 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép táv
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Vikartovszky János 1977 8428 Borzavár Tatanka Racing Team Rövid táv
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Trek SE Közép táv


Vissza az előző oldalra