Balaton MTB Maraton 2019-TMS - 2019 05 05 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Andrusch István 1971 PCCC Rövid 20 km - Rövid táv
Bakonyi Györgyi 1972 Vegan Energy Food Team Rövid 20 km - Rövid táv
Baksa Tamás 1986 Közép 40 km - Közép táv
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép 40 km - Közép táv
Bartos Barbara 1981 Mini 10 km - Mini táv
Belencsák Dorián 1999 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Közép 40 km - Közép táv
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú 60 km - Hosszú táv
Bitó Márton 2003 Rövid 20 km - Rövid táv
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép 40 km - Közép táv
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid 20 km - Rövid táv
Bregó Gábor 1979 Rövid 20 km - Rövid táv
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör Hosszú 60 km - Hosszú táv
Bús László Teodor 2008 C.E.S. Mini 10 km - Mini táv
Bús Miklós 2004 C.E.S. Rövid 20 km - Rövid táv
Csányi Hunor 1996 Közép 40 km - Közép táv
Cseh Tamas 1974 Rövid 20 km - Rövid táv
Cserháti Péter 1998 Bakony Racing Team Hosszú 60 km - Hosszú táv
Dalos Attila 1967 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Deme Erik 2005 Rövid 20 km - Rövid táv
Deme Roland 1979 Rövid 20 km - Rövid táv
Dervalics Gábor 1977 FEMAT-ZKSE Hosszú 60 km - Hosszú táv
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép 40 km - Közép táv
Farkas Miklós 1983 Rövid 20 km - Rövid táv
Ferenczi Balázs 1995 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Fülöp Balázs 1976 Rövid 20 km - Rövid táv
Gábriel Ádám 2002 Rövid 20 km - Rövid táv
Galiba Gergely 1979 Közép 40 km - Közép táv
Gáspár András 1975 Közép 40 km - Közép táv
Gerzsenyi Zsolt 1973 Rövid 20 km - Rövid táv
Giriti Sándor 1967 Rövid 20 km - Rövid táv
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Rövid 20 km - Rövid táv
Gulyás Péter 1981 Közép 40 km - Közép táv
Györe Evelin 2001 C.E.S. Közép 40 km - Közép táv
Györe Szabolcs 1973 C.E.S. Közép 40 km - Közép táv
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv
Hódi Zoltán 1987 Közép 40 km - Közép táv
Horvath Zsolt 1991 Közép 40 km - Közép táv
Hosszu Barnabás 1992 Rövid 20 km - Rövid táv
Ibrányi Attila 1981 Vitalitás SE Közép 40 km - Közép táv
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini 10 km - Mini táv
Imre Zsófia 1970 PCCC Közép 40 km - Közép táv
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km - Rövid táv
Kakuk Simon 1968 Rövid 20 km - Rövid táv
Kecskeméti László 1982 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Kelemen Gábor 1976 Bringabanda SC Mini 10 km - Mini táv
Kelemen Imre 1968 Vialand Racing Team Hosszú 60 km - Hosszú táv
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER Rövid 20 km - Rövid táv
Kiss Luca Rozália 2006 Vegan Energy Food Team Rövid 20 km - Rövid táv
Kondor Kornél Dorián 2004 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 km - Rövid táv
Kónya Attila 1966 Közép 40 km - Közép táv
Kovács Árpád 1966 Közép 40 km - Közép táv
Kovács Zsolt 1972 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini 10 km - Mini táv
Kovács István 1978 ROAD Kse Rövid 20 km - Rövid táv
Kővári Richárd 1977 C.E.S. Közép 40 km - Közép táv
Krautwurst Panna 2006 Mini 10 km - Mini táv
Krautwurst Bence 2004 Kőbánya Cycling Team Rövid 20 km - Rövid táv
KRISZTINA BARTALIS 1978 Rövid 20 km - Rövid táv
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú 60 km - Hosszú táv
Lakatos Bence 1991 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Lakatos Ede 1963 Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid 20 km - Rövid táv
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv
Lelkes Márk 1974 Rövid 20 km - Rövid táv
Ludmerczki Tibor 1973 Rövid 20 km - Rövid táv
Makk László 1979 Közép 40 km - Közép táv
Mészáros Alexandra 1986 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv
Mészáros László 1986 Rövid 20 km - Rövid táv
Miklós Erika 1969 Rövid 20 km - Rövid táv
Nagy Attila 1978 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Nagygyőr Árpád 1972 C.E.S. Közép 40 km - Közép táv
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú 60 km - Hosszú táv
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid 20 km - Rövid táv
Pécsi Péter 1974 Közép 40 km - Közép táv
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép 40 km - Közép táv
Pozsgai József 1986 Közép 40 km - Közép táv
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép 40 km - Közép táv
Sajcz Gergő 2003 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km - Rövid táv
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 km - Közép táv
Sátori Bence 2002 Crosskovácsi SE Rövid 20 km - Rövid táv
Sátori Szabolcs 1971 Rövid 20 km - Rövid táv
Sipos Péter 1972 Rövid 20 km - Rövid táv
Sipos Kristóf 2005 Rövid 20 km - Rövid táv
Szabadi Tamás 1974 Közép 40 km - Közép táv
Szabó László 1976 Közép 40 km - Közép táv
Szabó Gábor 1974 Közép 40 km - Közép táv
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú 60 km - Hosszú táv
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Közép 40 km - Közép táv
Szegedi Gábor 1982 Telekom SC Rövid 20 km - Rövid táv
Szőts András 2003 Telki BikeTeam Rövid 20 km - Rövid táv
Szőts Angéla 2005 Telki BikeTeam Mini 10 km - Mini táv
Takács András 1977 Rövid 20 km - Rövid táv
Tamás Bianka 1999 DVTK-Freeriderz Közép 40 km - Közép táv
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép 40 km - Közép táv
Tamás Werb 1969 Közép 40 km - Közép táv
Tamás Bence 2006 DVTK-Freeriderz Rövid 20 km - Rövid táv
Torhány Erik 1972 Rövid 20 km - Rövid táv
Varga Balázs 1976 Közép 40 km - Közép táv
Várnai Jenő 2001 K4Bike Rövid 20 km - Rövid táv
Vass Péter 1982 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép 40 km - Közép táv
Viktor Németh 1988 Közép 40 km - Közép táv
Vitkai Zoltan 1977 Crosskovácsi SE Közép 40 km - Közép táv
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km - Rövid táv
Wágner János 1956 Vitalitás SE Rövid 20 km - Rövid táv
Weisz Attila 1965 Rövid 20 km - Rövid táv
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC Rövid 20 km - Rövid táv
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team Rövid 20 km - Rövid táv
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid 20 km - Rövid táv
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú 60 km - Hosszú táv


Vissza az előző oldalra