Balaton MTB Maraton 2019-TMS - 2019 05 05 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Adámi Krisztina 1984 Rövid 20 km R4
Adamkó Gergely 1977 Rövid 20 km
Álmos Gergő 1978 Közép 40 km
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Közép 40 km
Angeli Ervin 1955 Mini 10 km M10
Bagi Csaba 1976 Közép 40 km K4
Baknák Ramóna 1981 Rövid 20 km
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini 10 km M3
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Közép 40 km
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid 20 km
Báló Dorka 2005 Rövid 20 km
Báló Krisztián 1976 Közép 40 km
Barkóczi Balázs 1977 Rövid 20 km
Belák Tibor 1966 Rövid 20 km
Belme Lajos 1968 Közép 40 km
Benedek Zoltán 1965 Közép 40 km K5
Berecz Péter 1986 Közép 40 km
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép 40 km
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid 20 km
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team Rövid 20 km R12
Borbély Zsolt 1979 Rövid 20 km
Borbély István 1991 Jbike Team Közép 40 km
Böröczky Péter 1990 Hosszú 60 km
Bottlik Zsuzsanna 2001 Rövid 20 km
Bottlik József 2001 Közép 40 km
Brezina Albert 1979 Közép 40 km
Budenszki Péter 1973 Vitalitás SE Hosszú 60 km H5
Bula Zsófia 2004 Mini 10 km M4
Bula Tamás 1974 Közép 40 km
Buvár Eszter 2001 Superior MTB Team Közép 40 km
Cipó István 1975 Közép 40 km
Csendes Tamás 1979 NYKSE Közép 40 km
Csikász Gergely 1986 Rövid 20 km
Czakó Péter 1976 Jbike Team Közép 40 km
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Közép 40 km
Czibere Gábor 1965 Közép 40 km
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép 40 km
Dalos István 1965 Hosszú 60 km H2
Deák Dániel 1989 Rövid 20 km
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid 20 km
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép 40 km
Dózsa Szilvia 1975 Rövid 20 km
Dózsa Imre Márk 2004 Hosszú 60 km
Dózsa Imre 1975 Rövid 20 km
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Dr. Buvár István 1973 Hosszú 60 km
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 Rövid 20 km
Dr. Gombos Ádám 1978 Közép 40 km
Farkas Péter 1994 Hosszú 60 km
Farkas Milán 1980 Rövid 20 km
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Feldhoffer Bálint 2005 Superior MTB Team Rövid 20 km
Ferencz Anna 1986 Bringabanda SC Rövid 20 km
Fésűs Gábor 1982 Közép 40 km
Fetter Zsolt 1974 PCCC Közép 40 km
Figler Anita 1974 Közép 40 km
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Freeman Karl 1969 Közép 40 km
Fülöp Tamás 1965 Hosszú 60 km
Gábor Farkas 1981 Rövid 20 km
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép 40 km
Göncző Attila 1974 C.E.S. Hosszú 60 km
Gulyás Péter 1981 Közép 40 km
Győri Richárd 2004 Rövid 20 km
Hajas Katalin 1991 Közép 40 km
Halász László 1973 Jbike Team Közép 40 km
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú 60 km
Házy Attila 1980 Közép 40 km
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 km
Horváth Béla 1969 Rövid 20 km R11
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép 40 km
Horváth Miklós 1976 Chili Sport Rövid 20 km
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú 60 km
Horváth István 1987 Közép 40 km
Horváth Ádám 1986 Rövid 20 km
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép 40 km
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép 40 km
Hugyecz Attila 1989 Rövid 20 km
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team Rövid 20 km
Ifj. Nagy Ferenc 1984 Közép 40 km
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Jánosi Zoltán 1977 Rövid 20 km
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid 20 km
Jenei Zoltán 1971 Közép 40 km
Jobbágy Balázs 1992 Sólyom Team Hosszú 60 km
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid 20 km
Juhász Ferenc 1974 Közép 40 km K9
Juhász Ákos 1984 Közép 40 km
Kajtár Balázs 1986 Rövid 20 km R3
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 km
Kárai István 1974 Rövid 20 km
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép 40 km
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid 20 km
Katona Bálint 1986 Közép 40 km
Kazi Alex 1999 Hosszú 60 km
Kazi György 1968 Hosszú 60 km
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Hosszú 60 km
Kersánszki Tamás 1975 Rövid 20 km R7
Kerstner Krisztián 1984 Közép 40 km
Király Ákos 1972 Közép 40 km
Kis Balázs 1979 Közép 40 km K3
Kis Szabolcs 1980 Rövid 20 km R5
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 km
Kocsi Sándor Waberer's Trek Team 1955 Rövid 20 km
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid 20 km
Könczöl Gábor 1987 Közép 40 km
Konrád Attila 1980 Közép 40 km
Kormos Judit Renáta 1990 Közép 40 km
Kőszegi Csaba 1970 Waberer's Trek Team Rövid 20 km
Kotroczó Dorka 2001 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú 60 km
Kovács László 1966 Waberer's Trek Team Közép 40 km
Kovács Zoltán 1978 Rövid 20 km
Krompàczki Péter 1985 KTM TESZT TEAM Rövid 20 km
Kubát Károly 1973 Rövid 20 km
Kubik Csenge 1998 Superior MTB Team Rövid 20 km
Kubik Zsolt 1971 Superior MTB Team Mini 10 km M5
Kun Dávid 1975 Hosszú 60 km
Ladocsi Norbert 1977 Közép 40 km
Lakatos Susann 1976 Rövid 20 km
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép 40 km
Laposa Tibor 1958 Pannonhalma Stelvio Project Rövid 20 km
Laskó Gábor 1984 Mini 10 km M6
Liszicsán Zoltán 1975 Közép 40 km
Loboda Attila 1974 Hosszú 60 km
Lóth Gábor 1989 Közép 40 km K2
Lovrity Krisztián 1980 Hosszú 60 km H4
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Makadán Tibor 1973 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 km
Márkus Melinda 1984 Superior MTB Team Rövid 20 km
Marlok Róbert 1963 Közép 40 km
Marlok Szabolcs 1991 Rövid 20 km R2
Maróti Bence 1987 Rövid 20 km
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid 20 km
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Közép 40 km
Miczkó János 1971 Rövid 20 km
Mihályi Balázs 1969 Közép 40 km
Mihályi Zoltán 1966 Közép 40 km
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid 20 km
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép 40 km
Mohácsi Géza 1976 Közép 40 km
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép 40 km
Molnár László 1966 TSSE Közép 40 km
Molnár Gábor 1979 Közép 40 km K10
Molnár-Farkas Gergő 1990 Rövid 20 km
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Közép 40 km
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km
Nagy Noémi 1979 Szingo SE Közép 40 km
Nagy Csilla 1979 Közép 40 km
Nagy Péter 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 km
Nyári Krisztina 1967 Mini 10 km M7
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép 40 km K8
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid 20 km
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép 40 km
Pap Péter 1984 Közép 40 km
Papp Tamás 1987 Közép 40 km
Pásztor László 1974 Waberer's Trek Team Rövid 20 km
Pásztor Róbert 1993 Közép 40 km K7
Patyi Péter 1969 Rövid 20 km R6
PERGER RÓBERT 1978 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú 60 km
Pesthy Péter 1973 Rövid 20 km
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini 10 km M9
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini 10 km M8
Plaszkó Roland 1980 Rövid 20 km
Prohászka Judit 1983 Közép 40 km
Pule István 1992 Közép 40 km K11
P. Varga Zoltán 1971 Közép 40 km
Rabóczki Lajos 1978 Közép 40 km
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid 20 km
Radnai Attila 1990 Közép 40 km
Raffai Pál 1983 Közép 40 km
Rakovics Márton 1986 Vuelta Sportegyesület Rövid 20 km
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid 20 km
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid 20 km
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép 40 km
Rozgonyi Csaba 1984 Közép 40 km K6
Sándor Péter 1988 Rövid 20 km
Sándor Csaba 1983 Hosszú 60 km
Sándor Zoltán 1984 Közép 40 km
Sári Tamás 1978 Rövid 20 km
Savanyu Roland 1976 Rövid 20 km
Schmid Christoph 1963 Közép 40 km
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú 60 km H3
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú 60 km
Simon Zsolt 1967 Közép 40 km
Simon Péter 1998 Superior MTB Team Közép 40 km
Somoskői Dóra 1982 Közép 40 km
Steinmacher Máté 1990 Rövid 20 km R8
Svéd Csaba 1981 Waberer's Trek Team Közép 40 km
Szabo Gabor 1973 Mini 10 km M2
Szabó Gábor 1986 Közép 40 km
Szabó Roland 2000 Rövid 20 km R10
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid 20 km
Szakonyi Győző 1973 Hosszú 60 km
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép 40 km
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú 60 km
Székely Árpád 1986 evosoft Hosszú 60 km
Szekér István 1969 Közép 40 km
Szemere Márton 1976 Közép 40 km
Szente András 1970 Rövid 20 km
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Hosszú 60 km
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 km
Szlávik Nándor 1990 C.E.S. Közép 40 km
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid 20 km
SZŰCS Tibor 1972 Közép 40 km
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid 20 km
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team Rövid 20 km
Szvercsek Zsolt 1967 Rövid 20 km
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép 40 km
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km
Tángli András 1972 Rövid 20 km
Tenta Tamás 1976 Rövid 20 km
Tihor Tamás 1970 Rövid 20 km
Törőcsik Attila 1968 Közép 40 km
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid 20 km
Tóth István 1974 Hosszú 60 km
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid 20 km R9
Tóth Gábor 1971 Bringabanda SC Közép 40 km
Tóth Péter 1973 Közép 40 km
Tóth Ferenc 1978 Hosszú 60 km
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Közép 40 km
Varga Ádám 1985 Közép 40 km
Varga Viktor 1999 Tamási MTB SC Hosszú 60 km
Varga Marcell 2003 Tamási MTB SC Rövid 20 km
Varga Zsolt 1968 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Varga Szabolcs 1984 Közép 40 km
Vaszkun Anita 1979 Közép 40 km
Veingartner Balázs 1976 Közép 40 km
Vukovics József 1968 C.E.S. Közép 40 km
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km
weinber attila 1974 Rövid 20 km
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép 40 km
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km


Vissza az előző oldalra