Balaton MTB Maraton 2019-TMS - 2019 05 05 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Abrán József 1971 Közép 40 km - Közép táv K84
Abt Zsombor 1991 Közép 40 km - Közép táv K98
Adámi Krisztina 1984 Rövid 20 km - Rövid táv R4
Adamkó Gergely 1977 Rövid 20 km - Rövid táv
Ádók Róbert 1992 Közép 40 km - Közép táv K99
Adorján Bence 1978 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv R105
Ágoston József 1970 C.E.S. Rövid 20 km - Rövid táv R21
Álmos Gergő 1978 Közép 40 km - Közép táv
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Közép 40 km - Közép táv
Angeli Ervin 1955 Mini 10 km - Mini táv M10
Bácsi Attila 1977 Közép 40 km - Közép táv K39
Bagi Csaba 1976 Közép 40 km - Közép táv K4
Bakk Martin 1995 Rövid 20 km - Rövid táv R96
Baknák Ramóna 1981 Rövid 20 km - Rövid táv
Bakos János 1978 Hosszú 60 km - Hosszú táv H17
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km - Rövid táv
Bali Péter 1990 Hosszú 60 km - Hosszú táv H54
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini 10 km - Mini táv M3
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km - Rövid táv
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Közép 40 km - Közép táv
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid 20 km - Rövid táv
Báló Krisztián 1976 Közép 40 km - Közép táv
Báló Dorka 2005 Rövid 20 km - Rövid táv
Balyi Kitti Regina 1986 Rövid 20 km - Rövid táv R84
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid 20 km - Rövid táv R97
Baranyai András 1972 Közép 40 km - Közép táv K76
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid 20 km - Rövid táv R63
Barkóczi Balázs 1977 Rövid 20 km - Rövid táv
Becsey Ákos 1995 Hosszú 60 km - Hosszú táv H33
Belák Tibor 1966 Rövid 20 km - Rövid táv
Belme Lajos 1968 Közép 40 km - Közép táv
Benedek Gábor 1978 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú 60 km - Hosszú táv H24
Benedek Zoltán 1965 Közép 40 km - Közép táv K5
Berecz Péter 1986 Közép 40 km - Közép táv
Berkes Mészáros János 1972 Hosszú 60 km - Hosszú táv H8
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép 40 km - Közép táv
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid 20 km - Rövid táv
Berta Roland 1984 Rövid 20 km - Rövid táv R70
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép 40 km - Közép táv K81
Bezzeg László 1966 Rövid 20 km - Rövid táv R69
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú 60 km - Hosszú táv H19
Bíró Antal 1988 Rövid 20 km - Rövid táv R16
Bittmann Zsolt 1973 KTM Team Hungary Rövid 20 km - Rövid táv R74
Bittmann Panna 2004 KTM Team Hungary Mini 10 km - Mini táv M22
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép 40 km - Közép táv K29
Blaskovits István 1968 Rövid 20 km - Rövid táv R43
Bodri Tamas 1982 Közép 40 km - Közép táv K27
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv R12
Bognár Tamás 1983 Rövid 20 km - Rövid táv R62
Bognár Ferenc 1964 Rövid 20 km - Rövid táv R53
Bólya Olivér 1993 Közép 40 km - Közép táv K121
Bólya Márton 1989 Közép 40 km - Közép táv K112
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Rövid 20 km - Rövid táv R38
Borbély István 1991 Jbike Team Közép 40 km - Közép táv
Borbély Zsolt 1979 Rövid 20 km - Rövid táv
Böröczky Péter 1990 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Boromisza Zsolt 1991 Közép 40 km - Közép táv K59
Borzas Virág 1980 Rövid 20 km - Rövid táv R54
Bottlik Gábor 1991 Rövid 20 km - Rövid táv R59
Bottlik József 2001 Közép 40 km - Közép táv
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km - Rövid táv R129
Brezina Albert 1979 Közép 40 km - Közép táv
Budenszki Péter 1973 Vitalitás SE Hosszú 60 km - Hosszú táv H5
Bugyi Imre 1975 Rövid 20 km - Rövid táv R17
Bula Tamás 1974 Közép 40 km - Közép táv
Bula Zsófia 2004 Mini 10 km - Mini táv M4
Buvár Eszter 2001 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv
Cipó István 1975 Közép 40 km - Közép táv
Császti Júlia 1976 Mini 10 km - Mini táv M20
Csendes Tamás 1979 NYKSE Közép 40 km - Közép táv
Csernyik László 1979 Rövid 20 km - Rövid táv R45
Cservák Zalán 2003 team3K Rövid 20 km - Rövid táv R18
Csikász Gergely 1986 Rövid 20 km - Rövid táv
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid 20 km - Rövid táv R123
CSÖRÖNCSICS BARNABÁS 2003 Rövid 20 km - Rövid táv R89
Czakó Csaba 1974 Rövid 20 km - Rövid táv R88
Czakó Péter 1976 Jbike Team Közép 40 km - Közép táv
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Közép 40 km - Közép táv
Czibere Gábor 1965 Közép 40 km - Közép táv
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép 40 km - Közép táv
Dabronaki Zsolt 1976 Rövid 20 km - Rövid táv R52
Dalos István 1965 Hosszú 60 km - Hosszú táv H2
Darányi Máté 2001 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km - Rövid táv R130
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 km - Közép táv K21
Deák Dániel 1989 Rövid 20 km - Rövid táv
Debre László 1970 Közép 40 km - Közép táv K63
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv
Dervarics Tamás 1977 Hosszú 60 km - Hosszú táv H16
Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 1979 Közép 40 km - Közép táv K48
Dienes Barnabás 1977 EGER MTB Közép 40 km - Közép táv K91
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú 60 km - Hosszú táv H41
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép 40 km - Közép táv
Dózsa Szilvia 1975 Rövid 20 km - Rövid táv
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv R99
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv K117
Dózsa Imre Márk 2004 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Dózsa Imre 1975 Rövid 20 km - Rövid táv
Draskovits Ottó 1984 Rövid 20 km - Rövid táv R65
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km - Hosszú táv
Dr. Buvár István 1973 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 Rövid 20 km - Rövid táv
Dr. Gombos Ádám 1978 Közép 40 km - Közép táv
Dukai Tamás 1988 Közép 40 km - Közép táv K83
Ecsédi András 1967 Közép 40 km - Közép táv K123
Egei Tamás 1963 Waberer's Trek Team Hosszú 60 km - Hosszú táv H28
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K126
Erőss Béla 1958 NYÍR-MTB Rövid 20 km - Rövid táv R68
Farkas Péter 1976 Közép 40 km - Közép táv K75
Farkas Milán 1980 Rövid 20 km - Rövid táv
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km - Hosszú táv
Farkas Péter 1994 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Farkas Tibor 1990 Hosszú 60 km - Hosszú táv H26
FARKAS LÁSZLÓ 1974 Rövid 20 km - Rövid táv R90
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K127
Fehér István 1985 Rövid 20 km - Rövid táv R37
Fekete István 1978 Rövid 20 km - Rövid táv R126
Fekete József 1986 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv R112
Feldhoffer Bálint 2005 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv
Felső Péter 1986 Közép 40 km - Közép táv K49
Ferencz Anna 1986 Bringabanda SC Rövid 20 km - Rövid táv
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid 20 km - Rövid táv R19
Fésűs Gábor 1982 Közép 40 km - Közép táv
Fetter Zsolt 1974 PCCC Közép 40 km - Közép táv
Figler Anita 1974 Ózdi KE Közép 40 km - Közép táv
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km - Hosszú táv
Fodor Sándor 1967 Rövid 20 km - Rövid táv R79
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Rövid 20 km - Rövid táv R78
Földesi Balázs 1991 Hosszú 60 km - Hosszú táv H37
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 km - Közép táv K55
Forró Szabolcs 1980 Rövid 20 km - Rövid táv R55
Freeman Karl 1969 Közép 40 km - Közép táv
Fridrich István 1975 Közép 40 km - Közép táv K116
Fülöp Tamás 1965 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Gábor Farkas 1981 Rövid 20 km - Rövid táv
Gadanecz András 1966 Bringabanda SC Rövid 20 km - Rövid táv R132
Gálfi-Bódi Ajtony 1979 Közép 40 km - Közép táv K56
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv
Girus Miklós 1974 Közép 40 km - Közép táv K118
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km - Rövid táv R119
Gombás Miklós 1975 Rövid 20 km - Rövid táv R42
Göncző Attila 1974 C.E.S. Hosszú 60 km - Hosszú táv
Gönczy Gergő 1996 Hosszú 60 km - Hosszú táv H38
Gróf Attila 1988 Közép 40 km - Közép táv K40
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K103
Gyaraki Károly 1968 Fillari Team Budaörs Közép 40 km - Közép táv K90
Gyaraki Zsolt 1971 Fillari Team Budaörs Közép 40 km - Közép táv K61
Gyenes Balázs 1983 Hosszú 60 km - Hosszú táv H13
Győri Richárd 2004 Rövid 20 km - Rövid táv
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép 40 km - Közép táv K19
Hajas Katalin 1991 Közép 40 km - Közép táv
Hajnal László 1974 Közép 40 km - Közép táv K109
Halasi Tamás 1976 Közép 40 km - Közép táv K34
Halász László 1973 Jbike Team Közép 40 km - Közép táv
Hámori Kornél 1979 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv R114
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú 60 km - Hosszú táv
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km - Hosszú táv H44
Házy Attila 1980 Közép 40 km - Közép táv
Hegedűs Beáta 1988 Waberer's Trek Team Közép 40 km - Közép táv K111
HERKE TAMAS 1980 Hosszú 60 km - Hosszú táv H25
Herkules János 1972 Rövid 20 km - Rövid táv R81
Hermann Róbert 1980 Közép 40 km - Közép táv K18
Hodász Tibor 1978 Rövid 20 km - Rövid táv R121
Hódi Laura 1986 Mini 10 km - Mini táv M33
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv
Homonnay András 1982 ROPRINT Racing Team Hosszú 60 km - Hosszú táv H51
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 km - Közép táv
Hornyák László 1988 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv R113
Horváth Ádám 1986 Rövid 20 km - Rövid táv
Horváth István 1987 Közép 40 km - Közép táv
Horváth Béla 1969 Rövid 20 km - Rövid táv R11
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km - Közép táv
Horváth Miklós 1976 Chili Sport Rövid 20 km - Rövid táv
Horváth Péter 1974 Közép 40 km - Közép táv K92
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép 40 km - Közép táv
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú 60 km - Hosszú táv
Horváth Péter 1979 Közép 40 km - Közép táv K138
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép 40 km - Közép táv
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép 40 km - Közép táv
Hugyecz Attila 1989 Rövid 20 km - Rövid táv
Hugyi Zoltán 1983 Közép 40 km - Közép táv K17
Hummel Dániel 1994 Közép 40 km - Közép táv K114
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv
Ifj. Nagy Ferenc 1984 Közép 40 km - Közép táv
Iván Bence 1995 Közép 40 km - Közép táv K97
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép 40 km - Közép táv K47
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km - Rövid táv
Jánosi Zoltán 1977 Rövid 20 km - Rövid táv
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid 20 km - Rövid táv R131
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid 20 km - Rövid táv
Jenei Zoltán 1971 Közép 40 km - Közép táv
Jobbágy Balázs 1992 Sólyom Team Hosszú 60 km - Hosszú táv
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km - Hosszú táv
József Soós 1970 Közép 40 km - Közép táv K32
Juhász Róbert 1976 Rövid 20 km - Rövid táv R111
Juhász Ferenc 1974 Közép 40 km - Közép táv K9
Juhász Ákos 1984 Közép 40 km - Közép táv
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid 20 km - Rövid táv
Kajári Anna 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km - Rövid táv R115
Kajtár Balázs 1986 Rövid 20 km - Rövid táv R3
Kalmár Csaba 1976 Rövid 20 km - Rövid táv R47
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 km - Közép táv
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid 20 km - Rövid táv R34
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid 20 km - Rövid táv R35
Kanczler Gábor 1972 Hosszú 60 km - Hosszú táv H10
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K128
Kárai István 1974 Rövid 20 km - Rövid táv
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km - Hosszú táv H45
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép 40 km - Közép táv
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid 20 km - Rövid táv
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team Mini 10 km - Mini táv M36
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team Rövid 20 km - Rövid táv R133
Kárpáti Balázs 1975 Mini 10 km - Mini táv M21
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini 10 km - Mini táv M24
Katona Bálint 1986 Közép 40 km - Közép táv
Kazi György 1968 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Kazi Alex 1999 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Keller Johanna 1994 Rövid 20 km - Rövid táv R64
Keményfi Zoltán 1972 Rövid 20 km - Rövid táv R73
Kenesei Benjámin 1998 Közép 40 km - Közép táv K136
Kenyeres Valéria 1966 Mini 10 km - Mini táv M16
Kenyó Kristóf 2002 Rövid 20 km - Rövid táv R86
Kenyó Endre 1974 Rövid 20 km - Rövid táv R77
Kenyóné Süli Melinda 1976 Rövid 20 km - Rövid táv R76
Keöd Ágoston 1989 Bakony Racing Team Hosszú 60 km - Hosszú táv H39
Kerek Róbert 1977 Sportstuff Racing Rövid 20 km - Rövid táv R58
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Kersánszki Tamás 1975 Rövid 20 km - Rövid táv R7
Kerstner Krisztián 1984 Közép 40 km - Közép táv
Király Ákos 1972 Közép 40 km - Közép táv
Kis Balázs 1979 Közép 40 km - Közép táv K3
Kis Zoltán 1982 Közép 40 km - Közép táv K79
Kis Szabolcs 1980 Rövid 20 km - Rövid táv R5
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km - Hosszú táv H46
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép 40 km - Közép táv K20
Kiss Ádám 2005 Rövid 20 km - Rövid táv R93
Kiss Kata 2002 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 km - Rövid táv R94
Kiss Zoltán 1976 Hosszú 60 km - Hosszú táv H48
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 km - Közép táv
Kocsár István 1964 Rövid 20 km - Rövid táv R120
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid 20 km - Rövid táv
Koczka László 1975 Közép 40 km - Közép táv K100
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid 20 km - Rövid táv
Kollár László 1975 Rövid 20 km - Rövid táv R22
Kolozsváry Szilárd 1977 Brigetio KSE Rövid 20 km - Rövid táv R66
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid 20 km - Rövid táv R15
Koncz Róbert 1968 Hosszú 60 km - Hosszú táv H12
Könczöl Gábor 1987 Közép 40 km - Közép táv
Konrád Attila 1980 Közép 40 km - Közép táv
Kordé Zsolt 1973 Hosszú 60 km - Hosszú táv H32
Kormos István Péter 1990 Közép 40 km - Közép táv K25
Kormos Judit Renáta 1990 Közép 40 km - Közép táv
Kormos Csaba 1973 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv K125
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép 40 km - Közép táv K14
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid 20 km - Rövid táv R14
Kőszegi Csaba 1970 Waberer's Trek Team Rövid 20 km - Rövid táv
Kőszegi Kornélia 1987 Waberer's Trek Team Közép 40 km - Közép táv K105
Kotroczó Dorka 2001 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km - Rövid táv
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K129
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC Rövid 20 km - Rövid táv R28
Kovács Fruzsina 1987 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv K86
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép 40 km - Közép táv K12
Kovács László 1966 Waberer's Trek Team Közép 40 km - Közép táv
Kovács Miklós 1975 Közép 40 km - Közép táv K43
Kovács Enikő 1971 Sportstuff Racing Rövid 20 km - Rövid táv R51
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú 60 km - Hosszú táv
Kovács Szabolcs 1986 Hosszú 60 km - Hosszú táv H49
Kovács Zoltán 1978 Rövid 20 km - Rövid táv
Kovács Máté Antal 1995 Sportstuff Racing Rövid 20 km - Rövid táv R72
Kovács Gyula András 1991 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv R110
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid 20 km - Rövid táv R30
Kozár László 1966 Közép 40 km - Közép táv K120
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid 20 km - Rövid táv
Kruzsics József 1974 Rövid 20 km - Rövid táv R100
Kubát Károly 1973 Rövid 20 km - Rövid táv
Kubik Csenge 1998 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv
Kubik Zsolt 1971 Superior MTB Team Mini 10 km - Mini táv M5
Kumin Zina 1970 Rövid 20 km - Rövid táv R25
Kun Dávid 1975 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Kurinczi Engelbert 1976 Közép 40 km - Közép táv K62
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini 10 km - Mini táv M15
Laczko András 1977 Sportstuff Racing Rövid 20 km - Rövid táv R56
Ladocsi Norbert 1977 Közép 40 km - Közép táv
Ladvenicza Tamás 1971 Közép 40 km - Közép táv K134
Lahocsinszky Róbert 1973 FEMAT-ZKSE Hosszú 60 km - Hosszú táv H27
Lakatos Susann 1976 Rövid 20 km - Rövid táv
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép 40 km - Közép táv
Laposa Tibor 1958 Rövid 20 km - Rövid táv
Laskó Gábor 1984 Mini 10 km - Mini táv M6
Lauscher András 1990 Közép 40 km - Közép táv K122
Léber Zsófia Melinda 2003 Brigetio KSE Mini 10 km - Mini táv M30
Lekeny Márk 1993 Közép 40 km - Közép táv K102
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid 20 km - Rövid táv R33
Lender György 1965 HegyiBringa SE Közép 40 km - Közép táv K31
Liszicsán Zoltán 1975 Közép 40 km - Közép táv
Loboda Attila 1974 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Lóth Gábor 1989 Közép 40 km - Közép táv K2
Lovasz Gabor 1976 Közép 40 km - Közép táv K96
Lovrity Krisztián 1980 Hosszú 60 km - Hosszú táv H4
Lowry Marcus 1962 Közép 40 km - Közép táv K137
Magos Kornél 1991 Rövid 20 km - Rövid táv R102
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú 60 km - Hosszú táv H23
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv
Majkó György 1968 Közép 40 km - Közép táv K45
Makadán Tibor 1973 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 km - Közép táv
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini 10 km - Mini táv M26
Márkus Melinda 1984 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv
Marlok Szabolcs 1991 Rövid 20 km - Rövid táv R2
Marlok Róbert 1963 Közép 40 km - Közép táv
Marosvolgyi Bence 2003 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv R48
Marosvölgyi Krisztian 1975 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv K50
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid 20 km - Rövid táv R32
Maróti Bence 1987 Rövid 20 km - Rövid táv
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team Rövid 20 km - Rövid táv R31
Maternik András 1978 Közép 40 km - Közép táv K58
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid 20 km - Rövid táv
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km - Rövid táv R116
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Közép 40 km - Közép táv
Ments Ervin 1974 Közép 40 km - Közép táv K42
Mészáros Zsolt 1974 Közép 40 km - Közép táv K107
Miczkó János 1971 Rövid 20 km - Rövid táv
Mihályi Balázs 1969 Közép 40 km - Közép táv
Mihályi Zoltán 1966 Közép 40 km - Közép táv
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K46
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép 40 km - Közép táv
Mogony Zsolt 1978 Rövid 20 km - Rövid táv R39
Mohácsi Géza 1976 Közép 40 km - Közép táv
Mohai Károly 1963 Rövid 20 km - Rövid táv R44
Molnár Gábor 1979 Közép 40 km - Közép táv K10
Molnár Róbert 1981 Közép 40 km - Közép táv K54
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép 40 km - Közép táv
Molnár László 1966 TSSE Közép 40 km - Közép táv
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép 40 km - Közép táv K15
Molnár-Farkas Gergő 1990 Rövid 20 km - Rövid táv
Molnár Gábor Zoltán 1968 Közép 40 km - Közép táv K93
Molnár Gábor Attila 1963 Rövid 20 km - Rövid táv R82
Monostori Noel 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 km - Rövid táv R122
Moretti Massimiliano 1981 Hosszú 60 km - Hosszú táv H50
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km - Közép táv
Mucsi Korinna 1984 Rövid 20 km - Rövid táv R85
Mucsi Izabella 1991 Rövid 20 km - Rövid táv R83
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Közép 40 km - Közép táv
Nabha Ilias 1976 Közép 40 km - Közép táv K106
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team Hosszú 60 km - Hosszú táv H52
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km - Hosszú táv
Nagy Csilla 1979 Közép 40 km - Közép táv
Nagy Péter 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km - Hosszú táv
Nagy Gábor 1981 Hill's Angels Közép 40 km - Közép táv K74
Nagy Noémi 1979 Szingo SE Közép 40 km - Közép táv
Nagyszegi Emese 1991 Rövid 20 km - Rövid táv R36
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K82
Nemcsics Ákos 1958 Rövid 20 km - Rövid táv R23
Nemes Krisztián 1976 Rövid 20 km - Rövid táv R29
Nemes Tibor 1955 FEMAT-ZKSE Hosszú 60 km - Hosszú táv H30
Németh Lajos 1964 Rövid 20 km - Rövid táv R109
Németh Róbert 1975 Hosszú 60 km - Hosszú táv H34
Németh József 1977 Hill's Angels Közép 40 km - Közép táv K72
Németh László 1979 Hill's Angels Közép 40 km - Közép táv K66
Neruda Nándor 1983 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K115
Neufeld Dávid 1992 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 km - Közép táv K69
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 km - Közép táv
Nyári Krisztina 1967 Mini 10 km - Mini táv M7
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép 40 km - Közép táv K8
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid 20 km - Rövid táv
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép 40 km - Közép táv K133
Olcsvári Szilárd 1980 ROAD Kse Mini 10 km - Mini táv M13
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse Mini 10 km - Mini táv M12
Orlóczki Dávid 1992 Green Riders Közép 40 km - Közép táv K87
Orosz Lili 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 km - Rövid táv R95
Oskó Dániel 1981 Hosszú 60 km - Hosszú táv H7
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép 40 km - Közép táv
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team Rövid 20 km - Rövid táv R134
Paless Gergely 1999 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km - Rövid táv R75
Pálffy György 1974 Hosszú 60 km - Hosszú táv H22
Pallos Zoltán 1955 Freeriderz SC Mini 10 km - Mini táv M11
Pánczél József 1981 Serrenők Hosszú 60 km - Hosszú táv H21
Pap Péter 1984 Közép 40 km - Közép táv
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú 60 km - Hosszú táv H9
Papp Zoltán 1971 Közép 40 km - Közép táv K71
Papp Tamás 1987 Közép 40 km - Közép táv
Papp Róbert 1981 Rövid 20 km - Rövid táv R108
Papp Zoltán 1969 Közép 40 km - Közép táv K35
Paróczi Csaba 1971 Közép 40 km - Közép táv K33
Pásztor László 1974 Waberer's Trek Team Rövid 20 km - Rövid táv
Pásztor Róbert 1993 Közép 40 km - Közép táv K7
Pataky Kitti 1985 Közép 40 km - Közép táv K37
Patyi Péter 1969 Rövid 20 km - Rövid táv R6
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Közép 40 km - Közép táv K140
Pekarek Tibor 1972 Rövid 20 km - Rövid táv R80
Pelikán Gábor 1972 Hosszú 60 km - Hosszú táv H36
PERGER RÓBERT 1978 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú 60 km - Hosszú táv
Pesthy Péter 1973 Rövid 20 km - Rövid táv
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini 10 km - Mini táv M8
Péter Máté 1993 Közép 40 km - Közép táv K70
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini 10 km - Mini táv M9
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K130
Plaszkó Roland 1980 Rövid 20 km - Rövid táv
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini 10 km - Mini táv M18
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv K131
Pribula Adrián 1974 MASH Racing Team Közép 40 km - Közép táv K135
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km - Hosszú táv H15
Prohászka Judit 1983 Közép 40 km - Közép táv
Pule István 1992 Közép 40 km - Közép táv K11
P. Varga Zoltán 1971 Közép 40 km - Közép táv
Rabóczki Lajos 1978 Közép 40 km - Közép táv
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km - Hosszú táv
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid 20 km - Rövid táv
Radnai Attila 1990 Közép 40 km - Közép táv
Radványi Norbert 1998 AKSE Hosszú 60 km - Hosszú táv H20
Raffai Pál 1983 Közép 40 km - Közép táv
Raffai Péter 1980 Fillari Team Budaörs Közép 40 km - Közép táv K57
Rákosfalvi Csaba 1973 Rövid 20 km - Rövid táv R128
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid 20 km - Rövid táv
Rakovics Marcell 2005 Rövid 20 km - Rövid táv R13
Rakovics Márton 1986 Vuelta Sportegyesület Rövid 20 km - Rövid táv
Révész Viktória 1982 Rövid 20 km - Rövid táv R24
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv
Rigó Anita 1984 Mini 10 km - Mini táv M34
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv
Rosta Gábor 1975 Közép 40 km - Közép táv K89
Rozgonyi Csaba 1984 Közép 40 km - Közép táv K6
Sági Anikó 1988 Rövid 20 km - Rövid táv R125
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv K80
Sándor Zoltán 1984 Közép 40 km - Közép táv
Sándor Péter 1988 Rövid 20 km - Rövid táv
Sándor Csaba 1983 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Sári Tamás 1978 Rövid 20 km - Rövid táv
Savanyu Roland 1976 Rövid 20 km - Rövid táv
Schmid Christoph 1963 Közép 40 km - Közép táv
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú 60 km - Hosszú táv H3
Selmeczi Imre 1968 Rövid 20 km - Rövid táv R127
Sike András 1972 Hosszú 60 km - Hosszú táv H18
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú 60 km - Hosszú táv
Silkó Olivér 1972 Sportstuff Racing Rövid 20 km - Rövid táv R57
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini 10 km - Mini táv M23
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Mini 10 km - Mini táv M35
Simon Zsolt 1967 Közép 40 km - Közép táv
Simon Péter 1998 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv
SIMON LÁSZLÓ 1957 Rövid 20 km - Rövid táv R61
Solymosi Gábor 1981 Közép 40 km - Közép táv K24
Somoskői Dóra 1982 Közép 40 km - Közép táv
Sónyák Szabolcs 1989 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv K68
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team Közép 40 km - Közép táv K142
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép 40 km - Közép táv K108
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 km - Közép táv K16
Steinmacher Máté 1990 Rövid 20 km - Rövid táv R8
Stier Péter 1975 Rövid 20 km - Rövid táv R101
Stierné Fischer Hajnalka 1980 Mini 10 km - Mini táv M25
Sümegi Bálint 1985 Rövid 20 km - Rövid táv R71
Svéd Csaba 1981 Waberer's Trek Team Közép 40 km - Közép táv
Szabados Péter 1970 Superior MTB Team Hosszú 60 km - Hosszú táv H6
Szabo Gabor 1973 Mini 10 km - Mini táv M2
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép 40 km - Közép táv K13
Szabó Roland 2000 Rövid 20 km - Rövid táv R10
Szabó Pál 1984 Közép 40 km - Közép táv K110
Szabó Norbert 1986 Közép 40 km - Közép táv K23
Szabó György Csaba 1968 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv K141
Szabó Gábor 1986 Közép 40 km - Közép táv
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid 20 km - Rövid táv
Szakonyi Gábor 1972 Hosszú 60 km - Hosszú táv H11
Szakonyi Győző 1973 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Rövid 20 km - Rövid táv R40
Szalai Ádám 1986 Rövid 20 km - Rövid táv R107
Szalai Zoltán 1976 Sportstuff Racing Rövid 20 km - Rövid táv R50
Szalkai Ádám 2005 Rövid 20 km - Rövid táv R104
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km - Rövid táv R41
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv
Szántó Roland 1995 Közép 40 km - Közép táv K94
Szántó Norbert 1966 Közép 40 km - Közép táv K113
Szarka Regő 2005 Ózdi KE Rövid 20 km - Rövid táv R91
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép 40 km - Közép táv K41
Szauer Ákos 1987 Rövid 20 km - Rövid táv R87
Szécsényi Fanni 1987 Mini 10 km - Mini táv M32
Szeibert György 1973 Mini 10 km - Mini táv M14
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú 60 km - Hosszú táv
Székely Bertalan 1973 Közép 40 km - Közép táv K26
Szekér István 1969 Közép 40 km - Közép táv
Szemere Márton 1976 Közép 40 km - Közép táv
Szente András 1970 Rövid 20 km - Rövid táv
Szentes Csaba 1974 Közép 40 km - Közép táv K36
Szép Zsolt 1975 Rövid 20 km - Rövid táv R67
Szilágyi Zoltán 1985 Közép 40 km - Közép táv K38
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Hosszú 60 km - Hosszú táv
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 km - Közép táv
Szirmai Ádám 1983 Hosszú 60 km - Hosszú táv H31
Szlávik Nándor 1990 C.E.S. Közép 40 km - Közép táv
SZLOVÁK FERENC 1968 Rövid 20 km - Rövid táv R106
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid 20 km - Rövid táv
Szögi Csaba 1983 Hosszú 60 km - Hosszú táv H42
Szöllősi Imre 1983 Hosszú 60 km - Hosszú táv H53
szücs balázs 1979 Közép 40 km - Közép táv K119
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép 40 km - Közép táv K30
SZŰCS Tibor 1972 Közép 40 km - Közép táv
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid 20 km - Rövid táv
Szvercsek Zsolt 1967 Rövid 20 km - Rövid táv
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team Rövid 20 km - Rövid táv
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Hosszú 60 km - Hosszú táv H14
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km - Rövid táv R117
Takács József 1957 Közép 40 km - Közép táv K67
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép 40 km - Közép táv
Takó Zsófia 2006 Mini 10 km - Mini táv M27
Takó Tibor Gábor 1980 Mini 10 km - Mini táv M28
Takóné Sárközi Sarolta 1977 Mini 10 km - Mini táv M29
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km - Közép táv
Tángli András 1972 Rövid 20 km - Rövid táv
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid 20 km - Rövid táv R124
Tenta Tamás 1976 Rövid 20 km - Rövid táv
Tihor Tamás 1970 Rövid 20 km - Rövid táv
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Közép 40 km - Közép táv K124
Tölli Tamás 1976 Közép 40 km - Közép táv K139
Törőcsik Attila 1968 Közép 40 km - Közép táv
Török Mihály 1982 Közép 40 km - Közép táv K85
Tóth Balázs 1979 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 km - Közép táv K64
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid 20 km - Rövid táv R98
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid 20 km - Rövid táv
Tóth István 1974 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Tóth Gábor 1971 Bringabanda SC Közép 40 km - Közép táv
Tóth Balázs 1982 Hosszú 60 km - Hosszú táv H29
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid 20 km - Rövid táv R9
Tóth György 1989 Közép 40 km - Közép táv K78
Tóth Antal 1985 Mini 10 km - Mini táv M17
Tóth Edit 1990 Közép 40 km - Közép táv K77
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini 10 km - Mini táv M31
Tóth Ferenc 1978 Hosszú 60 km - Hosszú táv
Tóth Péter 1973 Közép 40 km - Közép táv
Tóthné Seres Zsanett 1990 Mini 10 km - Mini táv M19
Tóth-Pál János 1978 Rövid 20 km - Rövid táv R27
Tóvaj Dániel 1997 Sportstuff Racing Rövid 20 km - Rövid táv R60
Turi András 1976 Közép 40 km - Közép táv K65
Tuza Róbert 1988 Közép 40 km - Közép táv K104
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Közép 40 km - Közép táv
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid 20 km - Rövid táv
Varga Ádám 1985 Közép 40 km - Közép táv
Varga Balázs 1977 Közép 40 km - Közép táv K95
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú 60 km - Hosszú táv
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú 60 km - Hosszú táv H35
Varga István 1980 Szingo SE Közép 40 km - Közép táv K88
Varga Ádám 1988 Mesterbike 575 Team Közép 40 km - Közép táv K73
Varga Zsolt 1968 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km - Rövid táv
Varga Szabolcs 1984 Közép 40 km - Közép táv
Vargáné Lőrincz Hajnalka 1973 Rövid 20 km - Rövid táv R26
Vargyai József 1954 Rövid 20 km - Rövid táv R49
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km - Rövid táv R118
Vass Péter 1997 Rövid 20 km - Rövid táv R103
Vass István 1987 Közép 40 km - Közép táv K28
Vaszkun Anita 1979 Közép 40 km - Közép táv
Végh Tamás 1978 Közép 40 km - Közép táv K51
Veingartner Balázs 1976 Közép 40 km - Közép táv
Veres Balázs 1991 Közép 40 km - Közép táv K101
Vincze Csaba 1972 Rövid 20 km - Rövid táv R46
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Közép 40 km - Közép táv K44
Vitkovics Péter 1973 FEMAT-ZKSE Közép 40 km - Közép táv K132
Vukovics József 1968 C.E.S. Közép 40 km - Közép táv
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km - Rövid táv
Wágner Dávid 2002 Rövid 20 km - Rövid táv R92
weinber attila 1974 Rövid 20 km - Rövid táv
Wolford Zoltán 1999 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km - Közép táv K22
Zakosz Miklós 1981 Közép 40 km - Közép táv K53
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km - Hosszú táv H47
Zentai László 1966 Rövid 20 km - Rövid táv R20
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép 40 km - Közép táv
Zimmer Mátyás 1978 evosoft Hosszú 60 km - Hosszú táv H40
Zoltan Friedrich 1977 Közép 40 km - Közép táv K60
Zoltan Vas 1983 Közép 40 km - Közép táv K52
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km - Közép táv


Vissza az előző oldalra