XX. Duna Maraton 2019 {vasárnapi versenynap} - 2019 07 07 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Adamkó Gergely 1977 Rövid táv - Rövid táv
Ádók Róbert 1992 Közép táv - Közép táv
Andrusch István 1971 PCCC Rövid táv - Rövid táv
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú táv - Hosszú táv
Belencsák Dorián 1999 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv
Belme Lajos 1968 Rövid táv - Rövid táv
Berecz Péter 1986 Rövid táv - Rövid táv
Béres Bence 1996 FEMAT-ZKSE Rövid táv - Rövid táv
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv
Brezina Albert 1979 Rövid táv - Rövid táv
Bucsi Zoltán 1970 Rövid táv - Rövid táv
Bugyi Imre 1975 Rövid táv - Rövid táv
Csikász Gergely 1986 Rövid táv - Rövid táv
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid táv - Rövid táv
Csúcs Zoltán 1976 Közép táv - Közép táv
Czakó Csaba 1974 Rövid táv - Rövid táv
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv
Czibere Gábor 1965 Közép táv - Közép táv
Dalos István 1965 Közép táv - Közép táv
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv - Közép táv
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv
Domonkos Dániel 1989 Rövid táv - Rövid táv
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid táv - Rövid táv
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv
Dózsa Imre 1975 Mini táv - Mini táv
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Fehér Viktor 1973 Rövid táv - Rövid táv
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú táv - Hosszú táv
Fekete László 1972 Közép táv - Közép táv
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid táv - Rövid táv
Flamich Gábor 1975 Rövid táv - Rövid táv
Flamich Dávid 2003 Rövid táv - Rövid táv
Fogarasi Péter 1969 evopro Rövid táv - Rövid táv
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv - Közép táv
Freeman Karl 1969 Közép táv - Közép táv
Fülöp Tamás 1965 Közép táv - Közép táv
Fülöp Zoltán 1983 Hosszú táv - Hosszú táv
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv
Gévay Lilianna 1964 HegyiBringa SE Rövid táv - Rövid táv
Giriti Sándor 1967 Rövid táv - Rövid táv
Giriti Sándorné ÁGI 1966 Pedelec 0-500Wh - Terep1
Gönczi Attila 1969 DVTK-Freeriderz Közép táv - Közép táv
Gönczy Gergő 1996 Hosszú táv - Hosszú táv
Gudella Ádám 2007 BIKE ZONE Gödöllő Mini táv - Mini táv
Halász László 1973 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv
Hegedüs Zsolt 1983 EGER MTB Rövid táv - Rövid táv
Hodász Tibor 1978 Rövid táv - Rövid táv
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid táv - Rövid táv
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv
Judák János 1969 Rövid táv - Rövid táv
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv
Juhász Ákos 1984 Rövid táv - Rövid táv
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid táv - Rövid táv
Kazi György 1968 Rövid táv - Rövid táv
Kazi Alex 1999 Hosszú táv - Hosszú táv
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid táv - Rövid táv
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép táv - Közép táv
Kersánszki Tamás 1975 Rövid táv - Rövid táv
Kis Szabolcs 1980 Rövid táv - Rövid táv
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép táv - Közép táv
Kiss Gábor 1979 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv - Közép táv
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid táv - Rövid táv
Kollár László 1975 Rövid táv - Rövid táv
Kőszegi Csaba 1970 Waberer's Trek Team Rövid táv - Rövid táv
Kovács Zoltán 1978 Közép táv - Közép táv
Kovács László 1966 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid táv - Rövid táv
Kun Dávid 1975 Hosszú táv - Hosszú táv
Kuti Péter 1988 Közép táv - Közép táv
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv - Hosszú táv
Lebedy Máté 1981 Közép táv - Közép táv
Losonczi Laszlo 1976 Közép táv - Közép táv
Lovrity Krisztián 1980 Közép táv - Közép táv
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Makadán Tibor 1973 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv - Közép táv
Marlok Róbert 1963 Közép táv - Közép táv
Marlok Szabolcs 1991 Rövid táv - Rövid táv
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv - Rövid táv
Mészáros Zsolt 1974 Közép táv - Közép táv
Miczkó János 1971 Rövid táv - Rövid táv
Mihályi Balázs 1969 Közép táv - Közép táv
Mihályi Zoltán 1966 Közép táv - Közép táv
Miklós Mária 1977 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv - Közép táv
Mogyorósi Balázs 1993 Rövid táv - Rövid táv
Molnár László 1966 TSSE Közép táv - Közép táv
Molnár-Farkas Gergő 1990 Rövid táv - Rövid táv
Monoki Lukács 1985 Közép táv - Közép táv
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép táv - Közép táv
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Németh Lajos 1964 Rövid táv - Rövid táv
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv - Közép táv
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid táv - Rövid táv
Ökördi Réka 1974 Közép táv - Közép táv
Olcsvári Szilárd 1980 ROAD Kse Mini táv - Mini táv
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse Mini táv - Mini táv
Oskó Dániel 1981 Közép táv - Közép táv
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép táv - Közép táv
Pap Péter 1984 Közép táv - Közép táv
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv
Patyi Péter 1969 Rövid táv - Rövid táv
Pecsenye Péter 1985 Rövid táv - Rövid táv
Pesthy Péter 1973 Rövid táv - Rövid táv
Pintér Attila 1977 ViniBike Hosszú táv - Hosszú táv
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Raffai Pál 1983 Rövid táv - Rövid táv
Rakovics Marcell 2005 Mini táv - Mini táv
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép táv - Közép táv
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv - Közép táv
Sályi Ferenc 1968 Mátra Biker SC Rövid táv - Rövid táv
Sándor Zoltán 1984 Rövid táv - Rövid táv
Sátori Szabolcs 1971 Rövid táv - Rövid táv
Sátori Bence 2002 Crosskovácsi SE Rövid táv - Rövid táv
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú táv - Hosszú táv
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid táv - Rövid táv
Selmeczi Imre 1968 Rövid táv - Rövid táv
Sike András 1972 Közép táv - Közép táv
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép táv - Közép táv
Sónyák Szabolcs 1989 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Rövid táv - Rövid táv
Svéd Csaba 1981 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv
Szakonyi Gábor 1972 Közép táv - Közép táv
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú táv - Hosszú táv
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú táv - Hosszú táv
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Közép táv - Közép táv
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú táv - Hosszú táv
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép táv - Közép táv
SZŰCS Tibor 1972 Közép táv - Közép táv
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid táv - Rövid táv
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid táv - Rövid táv
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid táv - Rövid táv
Tóth István 1974 Közép táv - Közép táv
Tóth Ferenc 1978 Közép táv - Közép táv
Udvarias Attila 1979 Rövid táv - Rövid táv
Varga Ádám 1985 Közép táv - Közép táv
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid táv - Rövid táv
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Közép táv - Közép táv
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú táv - Hosszú táv
Varga Szabolcs 1984 Rövid táv - Rövid táv
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv
Veingartner Balázs 1976 Közép táv - Közép táv
Vidovszky Emma 1976 Mini táv - Mini táv
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv
Zentai László 1966 Rövid táv - Rövid táv
Zimmer Mátyás 1978 evosoft Közép táv - Közép táv
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép táv - Közép táv
Zsutai Máté 1993 Közép táv - Közép táv


Vissza az előző oldalra