XX. Duna Maraton 2019 {vasárnapi versenynap} - 2019 07 07 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Ádók Róbert 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bakó Csaba 1968 Telekom SC Közép távKözép táv Master 3 férfi
Belencsák Dorián 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Belme Lajos 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Béres Bence 1996 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Bodnár Márton 1985 HegyiBringa SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Brezina Albert 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bucsi Zoltán 1970 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bugyi Imre 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csikász Gergely 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Csúcs Zoltán 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Czibere Gábor 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Dénes Száraz 1979 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi
Domonkos Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid távRövid táv U17 férfi
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Dózsa Imre 1975 Mini távMini táv felnőtt férfi
Ďurčov Milan 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Ďurčová Monika 1966 Közép távKözép táv Master 3 nő
Erdélyi Gábor 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fehér Viktor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Fekete László 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Flamich Dávid 2003 Rövid távRövid táv U17 férfi
Flamich Gábor 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fodor László 1979 NAGY SE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fogarasi Péter 1969 evopro Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Földesi Gábor 1971 Crosskovácsi SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Fülöp Tamás 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Fülöp Zoltán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Gévay Lilianna 1964 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 3 nő
Giriti Sándor 1967 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Giriti Sándorné ÁGI 1966 ÁkosBike Team Aszód Pedelec 0-500WhPedelec nő
Gönczi Attila 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi
Gönczy Gergő 1996 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Grmela Gábor 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Gudella Ádám 2007 BIKE ZONE Gödöllő Mini távMini táv u13 fiú
Halász László 1973 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Hegedüs Zsolt 1983 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Héjja Attila 1981 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Hodász Tibor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Horváth József 1966 Superior MTB Team Mini távMini táv master 3 férfi
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 nő
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Judák János 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Kazi György 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kimmel János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kis Szabolcs 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kiss Gábor 1979 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kovács Zoltán 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kun Dávid 1975 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kuti Péter 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U17 férfi
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Lebedy Máté 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Lovrity Krisztián 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Makadán Tibor 1973 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Marlok Szabolcs 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Mátis Barnabás 1981 Pavé Cycling Academy Közép távKözép táv Master 1 férfi
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Mészáros Zsolt 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mihályi Balázs 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Mihályi Zoltán 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Miklós Mária 1977 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 nő
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mogyorósi Balázs 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Molnár László 1966 TSSE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Molnár-Farkas Gergő 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Monoki Lukács 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Nabha Ilias 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Németh Lajos 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Ökördi Réka 1974 Közép távKözép táv Master 2 nő
Olcsvári Szilárd 1980 ROAD Kse Mini távMini táv felnőtt férfi
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse Mini távMini táv u13 fiú
Oskó Dániel 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 férfi
Patyi Péter 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Pecsenye Péter 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pintér Attila 1977 ViniBike Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Raffai Pál 1983 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Rakovics Marcell 2005 Mini távMini táv u15 fiú
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép távKözép táv Master 1 férfi
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi
Sályi Ferenc 1968 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Sándor Zoltán 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U19 férfi
Sátori Szabolcs 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Somlai András 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Sónyák Szabolcs 1989 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Szakonyi Gábor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv U19 férfi
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv U19 nő
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
SZŰCS Tibor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő
Tóth István 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Tóth Ferenc 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Trümper Gerald 1963 Mazsola KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Udvarias Attila 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U17 férfi
Varga Szabolcs 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U15 fiú
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Vidovszky Emma 1976 Mini távMini táv felnőtt nő
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Zimmer Mátyás 1978 evosoft Közép távKözép táv Master 2 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Zsutai Máté 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi


Vissza az előző oldalra