XX. Duna Maraton 2019 {vasárnapi versenynap} - 2019 07 07 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Adamkó Gergely 1977 Rövid táv
Belencsák Dorián 1999 Superior MTB Team Közép táv
Belme Lajos 1968 Rövid táv
Béres Bence 1996 FEMAT-ZKSE Rövid táv
Borbély István 1991 Jbike Team Rövid táv
Brezina Albert 1979 Rövid táv
Bucsi Zoltán 1970 Rövid táv
Bugyi Imre 1975 Rövid táv
Csikász Gergely 1986 Rövid táv
Csúcs Zoltán 1976 Közép táv
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid táv
Czibere Gábor 1965 Közép táv
Dalos István 1965 Közép táv
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid táv
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép táv
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid táv
Dózsa Imre Márk 2004 Rövid táv
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép táv
Dózsa Imre 1975 Mini táv
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Fehér Viktor 1973 Rövid táv
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú táv
Fekete László 1972 Közép táv
Flamich Dávid 2003 Rövid táv
Flamich Gábor 1975 Rövid táv
Freeman Karl 1969 Közép táv
Fülöp Tamás 1965 Közép táv
Fülöp Zoltán 1983 Hosszú táv
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép táv
Giriti Sándorné ÁGI 1966 Pedelec 0-500Wh
Giriti Sándor 1967 Rövid táv
Halász László 1973 Jbike Team Rövid táv
Hegedüs Zsolt 1983 EGER MTB Rövid táv
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid táv
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú táv
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép táv
Judák János 1969 Rövid táv
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Juhász Ákos 1984 Rövid táv
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid táv
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Kazi György 1968 Rövid táv
Kazi Alex 1999 Hosszú táv
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid táv
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép táv
Kersánszki Tamás 1975 Rövid táv
Kis Szabolcs 1980 Rövid táv
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Kiss Gábor 1979 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Kocsi Sándor Waberer's Trek Team 1955 Rövid táv
Kollár László 1975 Rövid táv
Kőszegi Csaba 1970 Waberer's Trek Team Rövid táv
Kovács Zoltán 1978 Közép táv
Kovács László 1966 Waberer's Trek Team Közép táv
Krompàczki Péter 1985 KTM TESZT TEAM Rövid táv
Kun Dávid 1975 Hosszú táv
Kuti Péter 1988 Közép táv
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid táv
Lovrity Krisztián 1980 Közép táv
Makadán Tibor 1973 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Marlok Róbert 1963 Közép táv
Marlok Szabolcs 1991 Rövid táv
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv
Miczkó János 1971 Rövid táv
Mihályi Balázs 1969 Közép táv
Mihályi Zoltán 1966 Közép táv
Mogyorósi Balázs 1993 Rövid táv
Molnár László 1966 TSSE Közép táv
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép táv
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid táv
Oskó Dániel 1981 Közép táv
Pap Péter 1984 Közép táv
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Közép táv
Patyi Péter 1969 Rövid táv
Pecsenye Péter 1985 Rövid táv
Pesthy Péter 1973 Rövid táv
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Raffai Pál 1983 Rövid táv
Rakovics Marcell 2005 Mini táv
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid táv
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Sályi Ferenc 1968 Mátra Biker SC Rövid táv
Sándor Zoltán 1984 Rövid táv
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú táv
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid táv
Selmeczi Imre 1968 Rövid táv
Sike András 1972 Közép táv
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép táv
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Rövid táv
Svéd Csaba 1981 Waberer's Trek Team Közép táv
Szakonyi Gábor 1972 Közép táv
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Rövid táv
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép táv
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú táv
Szedeli Krisztián 2001 Tamási MTB SC Közép táv
Székely Árpád 1986 evosoft Hosszú táv
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép táv
SZŰCS Tibor 1972 Közép táv
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid táv
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Tóth István 1974 Közép táv
Tóth Ferenc 1978 Közép táv
Varga Viktor 1999 Tamási MTB SC Hosszú táv
Varga Ádám 1985 Közép táv
Varga Marcell 2003 Tamási MTB SC Rövid táv
Varga Szabolcs 1984 Rövid táv
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép táv
Veingartner Balázs 1976 Közép táv
Vidovszky Emma 1976 Mini táv
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Közép táv
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Zimmer Mátyás 1978 evosoft Közép táv
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép táv
Zsutai Máté 1993 Közép táv


Vissza az előző oldalra