Kelly's Bakonyerdő Maraton 2019 XCM OB - 2019 05 18 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Ádám Szabolcs 2006 FEMAT-ZKSE Rövid táv - Rövid táv
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú táv - Hosszú táv
Árva Mihály 1980 Hosszú táv - Hosszú táv
Banya Zoltán 1980 Hosszú táv - Hosszú táv
Beke Gábor 1986 Evolúció Kisbér Rövid táv - Rövid táv
Belencsák Dorián 1999 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv
Béres Bence 1996 FEMAT-ZKSE Rövid táv - Rövid táv
Bitó Márton 2003 Rövid táv - Rövid táv
Boda Péter Kristóf 1991 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú táv - Hosszú táv
Bráz Ladislav 1974 Hosszú táv - Hosszú táv
Bráz Norbert 1985 Hosszú táv - Hosszú táv
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör Hosszú táv - Hosszú táv
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör Hosszú táv - Hosszú táv
Chovanyecz Emese 1979 FEMAT-ZKSE Közép táv - Közép táv
Cser Gábor 1982 SVS Pro Team Hosszú táv - Hosszú táv
Cserháti Péter 1998 Bakony Racing Team Rövid táv - Rövid táv
Csizmadia Krisztina 1968 Rövid táv - Rövid táv
Czenki Tamás 1981 FEMAT-ZKSE Rövid táv - Rövid táv
Dankó Bálint 2001 Rövid táv - Rövid táv
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú táv - Hosszú táv
Dr. Timár Zsolt 1986 Bakony Racing Team Hosszú táv - Hosszú táv
Egei Tamás 1963 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Fekete Zsolt 1975 Bakony Racing Team Közép táv - Közép táv
Ferenczi Balázs 1995 Hosszú táv - Hosszú táv
Fodor Zsolt 1985 Hosszú táv - Hosszú táv
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE Hosszú táv - Hosszú táv
Gludovátz Gábor 1981 KTM Team Hungary Közép táv - Közép táv
Háden Tamás 1979 FEMAT-ZKSE Rövid táv - Rövid táv
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv
Hegedüs Zsolt 1983 EGER MTB Rövid táv - Rövid táv
HERKE TAMAS 1980 Közép táv - Közép táv
Hermann Róbert 1980 Közép táv - Közép táv
Homor Regina 1994 Közép táv - Közép táv
Horváth Sándor 1980 FEMAT-ZKSE Hosszú táv - Hosszú táv
Illés Előd 1984 Speed-Way Team Hosszú táv - Hosszú táv
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC Rövid táv - Rövid táv
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid táv - Rövid táv
Kelemen Imre 1968 Vialand Racing Team Közép táv - Közép táv
Keöd Ágoston 1989 Bakony Racing Team Hosszú táv - Hosszú táv
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv
Kiss Regő 2000 Közép táv - Közép táv
Klein Tamás 1974 FOOTSTRONG SE. Közép táv - Közép táv
Kocsis János 1989 BringAjka KSE Rövid táv - Rövid táv
Kollár Dani 1994 Közép táv - Közép táv
Kollár László 1975 Rövid táv - Rövid táv
Koltai Ferenc 1958 Rövid táv - Rövid táv
Kőszegi Kornélia 1987 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv
Kovács István 1978 ROAD Kse Rövid táv - Rövid táv
Kozár László 1966 Rövid táv - Rövid táv
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv
Lendvai Szabolcs 1981 FEMAT-ZKSE Közép táv - Közép táv
Marosi Eszter 1983 FEMAT-ZKSE Rövid táv - Rövid táv
Márton András 1978 Közép táv - Közép táv
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv
Molnár László 1965 Közép táv - Közép táv
Molnár Csaba 1977 Közép táv - Közép táv
Nabha Ilias 1976 Közép táv - Közép táv
Nagy Szilard 1973 Bakony Racing Team Rövid táv - Rövid táv
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú táv - Hosszú táv
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép táv - Közép táv
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse Rövid táv - Rövid táv
Pálffy György 1974 Közép táv - Közép táv
Petrovits Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép táv - Közép táv
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Pribula Adrián 1974 MASH Racing Team Rövid táv - Rövid táv
Recse Róbert 1979 Közép táv - Közép táv
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team Hosszú táv - Hosszú táv
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Rövid táv - Rövid táv
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú táv - Hosszú táv
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép táv - Közép táv
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv
Takács András 1977 Rövid táv - Rövid táv
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép táv - Közép táv
Tamás László 1982 Hosszú táv - Hosszú táv
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép táv - Közép táv
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv - Közép táv
Tavali Dávid 1997 Pannonhalma Stelvio LOLAND Team Rövid táv - Rövid táv
Tordai Csaba 1964 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv
Török András 1974 Crosskovácsi SE Hosszú táv - Hosszú táv
Török Mihály 1982 Rövid táv - Rövid táv
Török Huba 2003 Crosskovácsi SE Rövid táv - Rövid táv
Tóth Tibor 1978 Közép táv - Közép táv
Varga István 1980 Szingo SE Hosszú táv - Hosszú táv
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Közép táv - Közép táv
Varga Szabolcs 1984 Rövid táv - Rövid táv
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Rövid táv - Rövid táv
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv


Vissza az előző oldalra