Kelly's Bakonyerdő Maraton 2019 XCM OB - 2019 05 18 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Adamkó Gergely 1977 Közép táv - Közép táv K7
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Rövid táv - Rövid táv R4
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv K6
Belme Lajos 1968 Rövid táv - Rövid táv R10
Berkes Mészáros János 1972 Hosszú táv - Hosszú táv H10
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép táv - Közép táv K12
Bertók Gábor 1964 Rövid táv - Rövid táv R30
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú táv - Hosszú táv H12
Bittmann Panna 2004 KTM Team Hungary Rövid táv - Rövid táv R31
Bittmann Zsolt 1973 KTM Team Hungary Közép táv - Közép táv K38
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R32
Böhm Lajos 1965 Focus Team Hungary Közép táv - Közép táv K52
Böröczky Péter 1990 Közép táv - Közép táv K39
Bugyi Imre 1975 Rövid táv - Rövid táv R33
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid táv - Rövid táv R3
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv K13
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R11
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv K25
Dombi Gábor 1999 Rövid táv - Rövid táv R34
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K14
Fekete László 1972 Közép táv - Közép táv K32
Freeman Karl 1969 Közép táv - Közép táv K26
Fülöp Tamás 1965 Közép táv - Közép táv K15
Fülöp Zoltán 1983 Hosszú táv - Hosszú táv H3
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K40
Giriti Sándor 1967 Rövid táv - Rövid táv R12
Halász Jozsef 1968 Közép táv - Közép táv K41
Harkai Máté 1998 Közép táv - Közép táv K42
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú táv - Hosszú táv H5
Hordós István 1964 Rövid táv - Rövid táv R24
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv - Közép táv K2
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid táv - Rövid táv R13
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv H6
Horváth Bence 2008 Focus Team Hungary Rövid táv - Rövid táv R48
Horváth Béla 1969 Rövid táv - Rövid táv R35
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv K10
Horváth Csaba 1978 Focus Team Hungary Hosszú táv - Hosszú táv H20
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Hosszú táv - Hosszú táv H8
Hűvösvölgyi Márton 1986 Fillari Team Budaörs Rövid táv - Rövid táv R36
Juhász Ákos 1984 Rövid táv - Rövid táv R18
Kakas László 1975 Focus Team Hungary Hosszú táv - Hosszú táv H21
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép táv - Közép táv K8
Kenyó Endre 1974 Rövid táv - Rövid táv R37
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép táv - Közép táv K5
Kis András 1979 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú táv - Hosszú táv H13
Kis Szabolcs 1980 Rövid táv - Rövid táv R27
Kosányi Ervin 1976 Focus Team Hungary Hosszú táv - Hosszú táv H22
Kőszegi Csaba 1970 Waberer's Trek Team Rövid táv - Rövid táv R14
Kovács Zoltán 1978 Közép táv - Közép táv K33
Kovács László 1966 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv K3
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú táv - Hosszú táv H43
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép táv - Közép táv K43
Kovács Tamás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv H11
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid táv - Rövid táv R20
Kugler Péter 1978 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú táv - Hosszú táv H14
Kun Dávid 1975 Hosszú táv - Hosszú táv H9
Kuti Péter 1988 Közép táv - Közép táv K27
Lakatos Péter 1968 Focus Team Hungary Közép táv - Közép táv K53
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv K16
Laposa Tibor 1958 Rövid táv - Rövid táv R7
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid táv - Rövid táv R52
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid táv - Rövid táv R28
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv - Közép táv K9
Losonczi Laszlo 1976 Közép táv - Közép táv K44
Lovrity Krisztián 1980 Közép táv - Közép táv K45
Marlok Róbert 1963 Közép táv - Közép táv K17
Miczkó János 1971 Rövid táv - Rövid táv R5
Mohai Károly 1963 Rövid táv - Rövid táv R38
Moharos Vilmos 1971 Közép táv - Közép táv K28
Molnár László 1966 TSSE Közép táv - Közép táv K18
Motován Ádám 2006 Focus Team Hungary Rövid táv - Rövid táv R49
Motován Miklós 1978 Focus Team Hungary Közép táv - Közép táv K51
Nagy Tamás 1975 Rövid táv - Rövid táv R53
Németh László 1983 Rövid táv - Rövid táv R56
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid táv - Rövid táv R2
Olcsvári Szilárd 1980 ROAD Kse Rövid táv - Rövid táv R54
Oskó Dániel 1981 Közép táv - Közép táv K35
Pálosi Zoltán 1974 Focus Team Hungary Közép táv - Közép táv K55
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú táv - Hosszú táv H15
Part Attila 1976 Közép táv - Közép táv K34
Pásztor László 1974 Waberer's Trek Team Rövid táv - Rövid táv R40
Pataky Kitti 1985 Közép táv - Közép táv K58
Patyi Péter 1969 Rövid táv - Rövid táv R29
Pecsenye Péter 1985 Rövid táv - Rövid táv R9
Pécsi Péter 1974 Közép táv - Közép táv K60
PERGER RÓBERT 1978 Kiválók-BakonySport KSE Közép táv - Közép táv K29
Pesthy Péter 1973 Rövid táv - Rövid táv R25
Plajer Lajos 1956 Focus Team Hungary Közép táv - Közép táv K54
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K59
Prohászka Judit 1983 Közép táv - Közép táv K30
Puskás Georgina 1978 Kiválók-BakonySport KSE Rövid táv - Rövid táv R39
Rácz Tamás 1977 Rövid táv - Rövid táv R22
Raffai Pál 1983 Rövid táv - Rövid táv R26
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid táv - Rövid táv R6
Ringelhann Fanni 1990 Focus Team Hungary Közép táv - Közép táv K56
Rőth András 1978 Rövid táv - Rövid táv R41
Sándor Zoltán 1984 Rövid táv - Rövid táv R19
Schleining Rudolf 1985 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú táv - Hosszú táv H16
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú táv - Hosszú táv H17
Sike András 1972 Közép táv - Közép táv K46
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép táv - Közép táv K19
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú táv - Hosszú táv H18
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Rövid táv - Rövid táv R42
Steinmacher Máté 1990 Rövid táv - Rövid táv R43
Süle Róbert 1990 Focus Team Hungary Közép táv - Közép táv K57
Szabados Péter 1970 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K47
Szabó Roland 2000 Rövid táv - Rövid táv R44
Szakonyi Gábor 1972 Közép táv - Közép táv K48
Szakonyi Győző 1973 Közép táv - Közép táv K11
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép táv - Közép táv K36
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú táv - Hosszú táv H4
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Közép táv - Közép táv K20
Szederkényi Bence 1995 Fillari Team Budaörs Közép táv - Közép táv K49
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú táv - Hosszú táv H2
Szemere Márton 1976 Közép táv - Közép táv K4
Szente András 1970 Rövid táv - Rövid táv R15
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép táv - Közép táv K21
Szomszéd Ottó 1974 Rövid táv - Rövid táv R8
Takách Bálint 1989 Rövid táv - Rövid táv R50
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Közép táv - Közép táv K50
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Rövid táv - Rövid táv R16
Törőcsik Péter Bálint 1983 Közép táv - Közép táv K24
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv R45
Tóth Péter 1973 Közép táv - Közép táv K31
Trnovszky Krisztiav 1977 Rövid táv - Rövid táv R51
Vámosi Richárd 1977 Közép táv - Közép táv K61
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú táv - Hosszú táv H7
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid táv - Rövid táv R17
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv K22
Veingartner Balázs 1976 Közép táv - Közép táv K23
Voszti Róbert 1982 Rövid táv - Rövid táv R55
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R23
Wolford Zoltán 1999 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv - Közép táv K37
Würtz Tamás 1975 Rövid táv - Rövid táv R46
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K62
Zentai László 1966 Rövid táv - Rövid táv R47
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv R21
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv H19


Vissza az előző oldalra