Kelly's Bakonyerdő Maraton 2019 XCM OB - 2019 05 18 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Adamkó Gergely 1977 Közép táv K7
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Rövid táv R4
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép táv K6
Belme Lajos 1968 Rövid táv R10
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép táv K12
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid táv R3
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép táv K13
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid táv R11
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép táv K25
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép táv K14
Fekete László 1972 Közép táv K32
Freeman Karl 1969 Közép táv K26
Fülöp Tamás 1965 Közép táv K15
Fülöp Zoltán 1983 Hosszú táv H3
Giriti Sándor 1967 Rövid táv R12
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú táv H5
Hordós István 1964 Rövid táv R24
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K2
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú táv H6
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Rövid táv R13
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép táv K10
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Hosszú táv H8
Juhász Ákos 1984 Rövid táv R18
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép táv K8
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép táv K5
Kis Szabolcs 1980 Rövid táv R27
Kőszegi Csaba 1970 Waberer's Trek Team Rövid táv R14
Kovács László 1966 Waberer's Trek Team Közép táv K3
Kovács Zoltán 1978 Közép táv K33
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú táv H43
Krompàczki Péter 1985 KTM TESZT TEAM Rövid táv R20
Kun Dávid 1975 Hosszú táv H9
Kuti Péter 1988 Közép táv K27
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép táv K16
Laposa Tibor 1958 Pannonhalma Stelvio Project Rövid táv R7
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid táv R28
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K9
Marlok Róbert 1963 Közép táv K17
Miczkó János 1971 Rövid táv R5
Moharos Vilmos 1971 Közép táv K28
Molnár László 1966 TSSE Közép táv K18
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid táv R2
Part Attila 1976 Közép táv K34
Patyi Péter 1969 Rövid táv R29
Pecsenye Péter 1985 Rövid táv R9
PERGER RÓBERT 1978 Kiválók-BakonySport KSE Közép táv K29
Pesthy Péter 1973 Rövid táv R25
Prohászka Judit 1983 Közép táv K30
Rácz Tamás 1977 Rövid táv R22
Raffai Pál 1983 Rövid táv R26
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid táv R6
Sándor Zoltán 1984 Rövid táv R19
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép táv K19
Szakonyi Győző 1973 Közép táv K11
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú táv H4
Szedeli Krisztián 2001 Tamási MTB SC Közép táv K20
Székely Árpád 1986 evosoft Hosszú táv H2
Szemere Márton 1976 Közép táv K4
Szente András 1970 Rövid táv R15
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép táv K21
Szomszéd Ottó 1974 Rövid táv R8
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Rövid táv R16
Törőcsik Péter Bálint 1983 Közép táv K24
Tóth Péter 1973 Közép táv K31
Varga Viktor 1999 Tamási MTB SC Hosszú táv H7
Varga Marcell 2003 Tamási MTB SC Rövid táv R17
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép táv K22
Veingartner Balázs 1976 Közép táv K23
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid táv R23
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid táv R21


Vissza az előző oldalra