XVIII. Mátra Maraton-TMS - 2019 09 01 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Andreyev Kostyantyn 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Bakó Csaba 1968 Telekom SC Közép távKözép táv Master 3 férfi
Baksa Tamás 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Banya Zoltán 1980 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Berecz Enikő 1975 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 nő
Béres Bence 1996 ZKSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015
Böröczky Péter 1990 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Bücken Felix 1987 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Cipó István 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Csákai Bence 2003 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U17 férfi
Cseh Veronika 1990 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép távKözép táv Felnőtt nő
Csomós Imre 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Dénes Száraz 1979 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi
dr. Kelemen István 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Engelberts Ben 1957 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Erdélyi Gábor 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Földesi Gábor 1971 Crosskovácsi SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Gacsal Rajmund 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Halász Károly 1963 Mini távMini táv master 3 férfi
Havasi Gábor 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Horváth Krisztián 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
John Tuki 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kecskeméti László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv felnőtt férfi
Klamancsek Katalin 1968 Mini távMini táv master 3 nő
Kókai Béla 1981 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kovács Máté Antal 1995 Sportstuff Racing Mini távMini táv felnőtt férfi
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kovács Tamás 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U17 férfi
Lobermayer Istvan 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Makk László 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mészáros László 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Mészáros Máté 1991 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Molnár András 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Nagy Noémi 1979 Fehérvár Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 nő
Nagy Norbert 1980 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Németh Gabriella 1984 Rövid távRövid táv Master 1 nő
Németh Lajos 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Pap Gyula 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sályi Ferenc 1968 Mátra Biker SC Mini távMini táv master 3 férfi
Sárosi Endre 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sátori Szabolcs 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U19 férfi
Sógor Artúr 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sógor Bence 2006 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 Superior Team Sopron Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szabó Roland 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szabó László 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Szihalmi Zsolt 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Takács Máté 2001 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi
Tóth Bálint 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi
Tóth Árpád 1960 Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Vincze Dávid 1980 LTV Racing Közép távKözép táv Master 1 férfi
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi


Vissza az előző oldalra