XVIII. Mátra Maraton-TMS - 2019 09 01 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Ádók Róbert 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K209
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H35
Bakocs Péter 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K213
Bakonyi Györgyi 1972 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R207
Belencsák Dorián 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv Felnőtt férfi K158
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R312
Bottlik Gábor 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R311
Bugyi Imre 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R304
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R306
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Felnőtt férfi K208
Gercsényi András 1982 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R301
Gönczi Attila 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K155
Hodász Tibor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R309
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K202
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R303
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R302
Kiss Luca Rozália 2006 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv U15 lány R208
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K205
Kovács Péter 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K203
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H52
Miloneán Attila 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R308
Miloneán Jonatán 2007 Mini távMini táv u13 fiú M51
Nabha Ilias 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K210
Nagy Tamás 1967 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R305
Oskó Dániel 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K204
Rigó Zsolt 1979 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R307
Sajcz Gergő 2003 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R300
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi K201
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R310
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H51
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K206
Tamás Bianka 1999 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Felnőtt nő K157
Tamás Pál 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K207
Tamás Bence 2006 DVTK-Freeriderz Rövid távRövid táv U15 fiú R205
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K156
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K212
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K211
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R206


Vissza az előző oldalra