XVIII. Mátra Maraton-TMS - 2019 09 01 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Ádók Róbert 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K209
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H35
Bakocs Péter 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K213
Bakonyi Györgyi 1972 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R207
Bakos János 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R215
Belencsák Dorián 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv Felnőtt férfi K158
Bicskei Sándor 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R218
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K162
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R312
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K166
Bottlik Gábor 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R311
Bugyi Imre 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R304
Csámpa Tibor 1971 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K168
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R219
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv u17 férfi M26
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi K160
Farkas Gergő 1992 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H32
Fazakas Bálint 2008 Mini távMini táv u13 fiú M29
Fazakas László 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi M28
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R306
Földi László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K169
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Felnőtt férfi K208
Gercsényi András 1982 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R301
Gönczi Attila 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K155
Hodász Tibor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R309
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K202
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R303
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K170
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R302
Kiss Luca Rozália 2006 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv U15 lány R208
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K205
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R212
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Mini távMini táv felnőtt nő M27
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R210
Kovács Péter 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K203
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H52
Miloneán Attila 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R308
Miloneán Jonatán 2007 Mini távMini táv u13 fiú M51
Mitterer Csilla 1986 Mini távMini táv felnőtt nő M32
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K159
Molnár Gábor 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K163
Nabha Ilias 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K210
Nagy Péter 1974 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R209
Nagy Tamás 1967 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R305
Oskó Dániel 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K204
Palásti Zsolt 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K165
Pásztor Róbert 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K164
Répási Roland 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K167
Ribár Gyula 1987 Mini távMini táv felnőtt férfi M30
Rigó Zsolt 1979 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R307
Rozgonyi Csaba 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R216
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi K201
Sajcz Gergő 2003 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R300
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi 2015 R310
Sónyák Szabolcs 1989 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R217
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K154
Szeibert György 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M31
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H51
Székely Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R221
Szigeti Ferenc 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R214
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K206
Tamás Pál 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K207
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K156
Tamás Bianka 1999 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Felnőtt nő K157
Tamás Bence 2006 DVTK-Freeriderz Rövid távRövid táv U15 fiú R211
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő 2015 R220
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K212
Vamos Tamas 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R213
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K211
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K161
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015 R206


Vissza az előző oldalra