XVIII. Specialized Maraton Szilvásvárad-TMS - 2019 05 26 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Abrán József 1971 Közép táv - Közép táv
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú táv - Hosszú táv
Bajzát Zoltán 1984 Rövid táv - Rövid táv
Baksa Tamás 1986 Rövid táv - Rövid táv
Balázs Viktor 1982 Rövid táv - Rövid táv
Banya Zoltán 1980 Hosszú táv - Hosszú táv
Berecz Enikő 1975 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú táv - Hosszú táv
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú táv - Hosszú táv
Boda Péter Kristóf 1991 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú táv - Hosszú táv
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid táv - Rövid táv
Csányi László 1970 FESTO - AM SE Rövid táv - Rövid táv
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid táv - Rövid táv
Dalos Attila 1967 Közép táv - Közép táv
Deák Zoltán 1963 FESTO - AM SE Rövid táv - Rövid táv
Dr Papp Attila Ákos 1974 Rövid táv - Rövid táv
Dr. Papp András 1969 Rövid táv - Rövid táv
Facskó Andrea 1979 FESTO - AM SE Rövid táv - Rövid táv
Gönczi Attila 1969 DVTK-Freeriderz Közép táv - Közép táv
Gönczy Gergő 1996 Hosszú táv - Hosszú táv
Gór Szabolcs 1985 Rövid táv - Rövid táv
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv
Gyenes Balázs 1983 Közép táv - Közép táv
Háden Tamás 1979 FEMAT-ZKSE Rövid táv - Rövid táv
Halász Márk 1984 Rövid táv - Rövid táv
Herczeg Ferenc 1966 Közép táv - Közép táv
Herczeg Lili 1992 Közép táv - Közép táv
Hevér Zsuzsa 1967 MLINKÓSOK Rövid táv - Rövid táv
ifj Herczeg Ferenc 1988 Közép táv - Közép táv
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv
Káldi Tamás 1975 FEMAT-ZKSE Közép táv - Közép táv
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv
Karcsai Imréné Anna 1955 MLINKÓSOK Rövid táv - Rövid táv
Kecskeméti László 1982 Közép táv - Közép táv
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC Rövid táv - Rövid táv
Kerekes Csaba 1973 Rövid táv - Rövid táv
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv - Rövid táv
Kiss Bálint 1980 Mini táv - Mini táv
Kollár Dani 1994 Közép táv - Közép táv
Koncz Róbert 1968 Közép táv - Közép táv
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv - Közép táv
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Mini táv - Mini táv
Kovács Tamás 1984 Rövid táv - Rövid táv
Kovács Máté Antal 1995 Sportstuff Racing Mini táv - Mini táv
Mayer András 1964 Börzsöny Császárai Rövid táv - Rövid táv
Mérai Péter 1969 Rövid táv - Rövid táv
Miloneán Attila 1980 Rövid táv - Rövid táv
Miloneán Jonatán 2007 Mini táv - Mini táv
Mitro Csaba 1985 Rövid táv - Rövid táv
Mogony Zsolt 1978 Rövid táv - Rövid táv
Molnár Gergő 1989 Rövid táv - Rövid táv
Molnár Richárd 1976 Közép táv - Közép táv
Molnár Antal 1980 Rövid táv - Rövid táv
Molnár László 1965 Közép táv - Közép táv
Nagy Sándor Attila 1968 Brigetio KSE Közép táv - Közép táv
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú táv - Hosszú táv
Oravecz Lora 2004 PCCC Rövid táv - Rövid táv
Papp Zoltán 1979 Rövid táv - Rövid táv
Papp Róbert 1981 Rövid táv - Rövid táv
Pátrovics Richárd 1970 Rövid táv - Rövid táv
Pécsi Péter 1974 Közép táv - Közép táv
Prohászka László 1965 FESTO - AM SE Rövid táv - Rövid táv
Ribár Gyula 1987 Mini táv - Mini táv
Sándor László 1992 Közép táv - Közép táv
Sátori Bence 2002 Crosskovácsi SE Rövid táv - Rövid táv
Sátori Szabolcs 1971 Rövid táv - Rövid táv
Simonyi András 1982 Waberer's Trek Team Rövid táv - Rövid táv
Soós Győző 1970 FESTO - AM SE Rövid táv - Rövid táv
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv
Straubinger Péter 1971 ZEKE Rövid táv - Rövid táv
Szabó Gábor 1974 Rövid táv - Rövid táv
Szabó László 1976 Rövid táv - Rövid táv
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép táv - Közép táv
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú táv - Hosszú táv
Szeibert György 1973 Mini táv - Mini táv
Szoó István 1979 Mini táv - Mini táv
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép táv - Közép táv
SZŰCS Tibor 1972 Közép táv - Közép táv
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid táv - Rövid táv
Takács Boglárka 1994 Rövid táv - Rövid táv
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép táv - Közép táv
Tamás Bence 2006 DVTK-Freeriderz Rövid táv - Rövid táv
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid táv - Rövid táv
Turnáczki Róbert 1979 Rövid táv - Rövid táv
Ungor Péter 1974 Rövid táv - Rövid táv
Váradi András 2001 MLINKÓSOK Rövid táv - Rövid táv
Varga Lívia 1968 FESTO - AM SE Mini táv - Mini táv
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép táv - Közép táv
Vingelmann Szabolcs 1978 Közép táv - Közép táv
Vratarics Kornél 1988 Hosszú táv - Hosszú táv
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC Rövid táv - Rövid táv
Zgut Éva 1978 Rövid táv - Rövid táv
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv


Vissza az előző oldalra