XVIII. Specialized Maraton Szilvásvárad-TMS - 2019 05 26 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Ábri Krisztián 1992 Rövid táv - Rövid táv R338
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Rövid táv - Rövid táv R315
Bakocs Péter 1976 Rövid táv - Rövid táv R351
Barcsik Emese Zita 1986 Életerő KSE Közép táv - Közép táv K212
Barkóczi Balázs 1977 Rövid táv - Rövid táv R313
Belencsák Dorián 1999 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K203
Bereczki István 1973 Rövid táv - Rövid táv R342
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép táv - Közép táv K210
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Rövid táv - Rövid táv R350
Bondár Lászlo 1959 Rövid táv - Rövid táv R336
Bottlik Gábor 1991 Rövid táv - Rövid táv R349
Bottlik József 2001 Közép táv - Közép táv K201
Cipó István 1975 Közép táv - Közép táv K223
Cseh András 1968 Mini táv - Mini táv M57
Cseh Bálint 2002 Mini táv - Mini táv M58
Dalos István 1965 Közép táv - Közép táv K205
Doviscsák László 1968 Közép táv - Közép táv K230
Dr. Gombos Ádám 1978 Rövid táv - Rövid táv R318
dr. Kelemen István 1977 Közép táv - Közép táv K226
Ertinger Imre Gábor 1977 Rövid táv - Rövid táv R316
Fáczán Csaba 1976 Rövid táv - Rövid táv R328
Farkas Attila 1976 Közép táv - Közép táv K228
Farkas Tibor 1990 Közép táv - Közép táv K217
Fecske Róbert 1988 Közép táv - Közép táv K225
Fekete Zsolt 1975 Bakony Racing Team Közép táv - Közép táv K224
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Rövid táv - Rövid táv R346
Fojta Éva 1969 Mini táv - Mini táv M53
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv - Közép táv K218
Forrás Lajos 1966 Közép táv - Közép táv K216
Gál Gyula 1972 Rövid táv - Rövid táv R339
Gercsényi András 1982 Mátra Biker SC Rövid táv - Rövid táv R305
Gyarmathy Tamás 1974 Rövid táv - Rövid táv R329
Gyimesi Gábor 1971 Mini táv - Mini táv M51
Hajas Katalin 1991 Rövid táv - Rövid táv R319
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép táv - Közép táv K204
Jakab Árpád 1981 Rövid táv - Rövid táv R334
Jakó Zsolt 1978 Serrenők Közép táv - Közép táv K214
Kádár-Németh Krisztián 1980 Életerő KSE Közép táv - Közép táv K213
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid táv - Rövid táv R308
Kenesei Benjámin 1998 Rövid táv - Rövid táv R332
Kenyó Endre 1974 Rövid táv - Rövid táv R324
Kenyó Kristóf 2002 Rövid táv - Rövid táv R325
Kenyóné Süli Melinda 1976 Mini táv - Mini táv M55
Kersánszki Tamás 1975 Rövid táv - Rövid táv R306
Ködmön Dorottya 1992 Rövid táv - Rövid táv R337
Kókai Béla 1981 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv R330
Kovács Károly 1969 Rövid táv - Rövid táv R321
Kovács Tamás 1974 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R311
Kuin Nagy Lóránt Tibor 1980 Közép táv - Közép táv K211
Kun Dávid 1975 Hosszú táv - Hosszú táv H52
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv - Hosszú táv H54
Ments Ervin 1974 Rövid táv - Rövid táv R211
Milankovic Mladen 1980 Mini táv - Mini táv M54
Molnár Gábor 1979 Közép táv - Közép táv K220
Molnár András 1976 Rövid táv - Rövid táv R331
Nabha Ilias 1976 Közép táv - Közép táv K221
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép táv - Közép táv K206
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép táv - Közép táv K229
Pallos Zoltán 1955 Freeriderz SC Rövid táv - Rövid táv R322
Papp Álmos 1973 Közép táv - Közép táv K207
Pintér Attila 1977 ViniBike Hosszú táv - Hosszú táv H55
Pintér Attila 1976 Rövid táv - Rövid táv R327
Pozsgai József 1986 Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd Rövid táv - Rövid táv R320
Rudas Bálint 1977 Rövid táv - Rövid táv R323
Sajcz Gergő 2003 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv - Rövid táv R302
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv - Közép táv K202
Sánta János 1974 Rövid táv - Rövid táv R310
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú táv - Hosszú táv H53
Selmeczi Imre 1968 Rövid táv - Rövid táv R343
Simon Róbert 1979 Rövid táv - Rövid táv R347
Staub Csaba 1981 Kiválók-BakonySport KSE Közép táv - Közép táv K231
Szabo Gabor 1973 Mini táv - Mini táv M52
Szabó Roland 2000 Rövid táv - Rövid táv R301
Szabó László 1976 team3K Rövid táv - Rövid táv R309
Szalai Ádám 1986 Rövid táv - Rövid táv R333
Szalai Gábor 1980 Rövid táv - Rövid táv R340
Szalai István 1957 Rövid táv - Rövid táv R341
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú táv - Hosszú táv H51
Szilágyi Zoltán 1985 Rövid táv - Rövid táv R314
Szilágyi Zoltán 1988 Rövid táv - Rövid táv R303
Szücs Miklos 1973 Rövid táv - Rövid táv R312
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K215
Tenta Tamás 1976 Rövid táv - Rövid táv R344
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Közép táv - Közép táv K227
Török József 1968 Rövid táv - Rövid táv R307
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Közép táv - Közép táv K208
Tóth Tibor 1978 Közép táv - Közép táv K222
Tóth Bálint 2003 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R348
Tóth Csaba Tamás 1970 ZEKE Rövid táv - Rövid táv R335
Tóth Tibor 1970 Hegyimazsolák Szentendre SE Rövid táv - Rövid táv R304
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini táv - Mini táv M56
Tótpál Zsolt 1975 Rövid táv - Rövid táv R317
Varga László 1974 barcycle Rövid táv - Rövid táv R345
Varga István 1980 Szingo SE Közép táv - Közép táv K219
Varga Balázs 1977 Rövid táv - Rövid táv R326
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép táv - Közép táv K209


Vissza az előző oldalra