XVIII. Specialized Maraton Szilvásvárad-TMS - 2019 05 26 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Ábri Krisztián 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R338
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Rövid távRövid táv Master 2 férfi R315
Angyal Dániel 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K247
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H36
Bahul József 1980 Ózdi KE Mini távMini táv felnőtt férfi M37
Bakó Csaba 1968 Telekom SC Közép távKözép táv Master 3 férfi K158
Bakocs Péter 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R351
Bakonyi Györgyi 1972 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R354
Baksa Tamás 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R367
Balázs Viktor 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R210
Banya Zoltán 1980 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H35
Barcsik Emese Zita 1986 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 nő K212
Barkóczi Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R313
Belencsák Dorián 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv Felnőtt férfi K203
Bereczki István 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R342
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K210
Bicskei Sándor 1965 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R214
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H37
Birinyi János 1974 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R261
Bittmann Panna 2004 KTM Team Hungary Mini távMini táv u17 nő M74
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R350
Blazsó Márton 1980 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H58
Bodoki Róbert 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K172
Bokor Balázs 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K186
Bondár Lászlo 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R336
Borsi Tamás 1984 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R262
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H41
Bottlik Gábor 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R349
Bottlik József 2001 Közép távKözép táv U19 férfi K201
Budenszki Péter 1973 Vitalitás SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K196
Cipó István 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K223
Csámpa Tibor 1971 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K243
Csányi László 1970 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R251
Cseh Bálint 2002 Mini távMini táv felnőtt férfi M58
Cseh András 1968 Mini távMini táv master 3 férfi M57
Csehely Tamás 1976 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R244
Csépányi Péter 1972 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R264
Cserpák Péter 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R246
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R385
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv u17 férfi M69
Csobay Nóra 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K246
Csonka Dávid 1984 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R263
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R222
Csontó Ádám 1994 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R382
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R386
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K205
Dalos Attila 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K236
Dámóczi Attila 1970 Mini távMini táv felnőtt férfi M32
Deák Zoltán 1963 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R252
Debre László 1970 Közép távKözép táv Master 2 férfi K164
Demeter Tamás 1978 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R265
Demjén Gábor 1972 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R296
Dobó István 1976 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R281
Dobó Márton 2001 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U19 férfi R282
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R359
Doviscsák László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K230
Dr. Gombos Ádám 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R318
dr. Kelemen István 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K226
Dr Papp Attila Ákos 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R217
Dr. Windisch Mária 1980 FESTO - AM SE Mini távMini táv felnőtt nő M36
Dúl Bernadett 1990 Ózdi KE Rövid távRövid táv Felnőtt nő R266
Ertinger Imre Gábor 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R316
Fábián Zoltán 1968 ZEKE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R276
Facskó Andrea 1979 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 nő R253
Fáczán Csaba 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R328
Farkas György 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R258
Farkas Attila 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K228
Farkas Tibor 1990 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K217
Farkas Balázs 1997 Ózdi KE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K176
Fecske Róbert 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K225
Fehér Gellért 1982 Pénzügyőr SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H46
Fejes Gábor 1989 Dr. Bátorfi-Agria KTK Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H59
Fekete Zsolt 1975 Bakony Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K224
Flamich Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K234
Fodor Sándor 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R288
Fodor Dávid 1996 Ózdi KE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K175
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Egri Triatlon Klub Rövid távRövid táv Master 3 nő R346
Fojta Éva 1969 Mini távMini táv master 3 nő M53
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Felnőtt férfi K218
Forrás Lajos 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K216
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 1 férfi K177
Füri Márton János 2001 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv U19 férfi K181
Gábor Szűki 1977 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K197
Gál Gyula 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R339
Gáspár Gábor 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R230
Gercsényi András 1982 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R305
Gergácz Péter 1986 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 1 férfi R223
Gerzsenyi Zsolt 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R391
Giriti Sándorné ÁGI 1966 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 nő R364
Gombolai László 1970 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R294
Gönczi Attila 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K156
Gönczy Gergő 1996 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H50
Gór Szabolcs 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R229
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R277
Gyallai Soma 1997 GYÖTRI KLUB Közép távKözép táv Felnőtt férfi K183
Gyallai János 1965 GYÖTRI KLUB Közép távKözép táv Master 3 férfi K182
Gyarmathy Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R329
Gyenes Balázs 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K238
Gyimesi Gábor 1971 Mini távMini táv felnőtt férfi M51
Gyorgy Levente 1971 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H38
Gyűrű Tamás 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R378
Háden Tamás 1979 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R237
Hajas Katalin 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R319
Halász Márk 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R212
Halász Károly 1963 Mini távMini táv master 3 férfi M59
Hámori Kornél 1979 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R387
Haraszti Boldizsár 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K180
HARGITAI ZOLTÁN 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R365
Hebling Lili 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid távRövid táv U19 nő R357
Herczeg Ferenc 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K191
Herczeg Lili 1992 Közép távKözép táv Felnőtt nő K192
Hernáth Márton 1993 Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K249
Hernáth Kornél 1996 Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K250
Hevér Zsuzsa 1967 MLINKÓSOK Rövid távRövid táv Master 3 nő R219
Homonnay András 1982 ROPRINT Racing Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K239
Horvath Balazs 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K173
Horváth Barnabás 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R283
Horváth Adél 1999 Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép távKözép táv Felnőtt nő K233
Horváth Krisztián 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R215
Horváth Ervin 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K170
Horváth Dávid 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R379
Horváth Márk 1995 ZEKE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R377
Horváth Attila Vilmos 1982 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H48
Horváth Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R384
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K204
Ibrányi Attila 1981 Vitalitás SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K199
ifj Herczeg Ferenc 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K190
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv u17 férfi M72
Imre Zsófia 1970 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 nő R224
Izbéki Bálint 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K169
Jakab Árpád 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R334
Jakó Zsolt 1978 Serrenők Közép távKözép táv Master 2 férfi K214
Jamrik Egon 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R360
Juhász Gergely 1980 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H44
Kádár-Németh Krisztián 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K213
Kakuk Bence 1987 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H45
Kalcsits Tibor 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K159
Káldi Tamás 1975 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K162
Kálvin Andor 1963 BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R308
Karcsai Imréné Anna 1955 MLINKÓSOK Rövid távRövid táv Master 4 nő R218
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R298
Kecskeméti László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K237
Keller Huba 2007 Mini távMini táv u13 fiú M39
Keller Péter 1975 Mini távMini táv felnőtt férfi M38
Kenesei Benjámin 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R332
Kéninger Zoltán 1967 Mini távMini táv master 3 férfi M27
Kenyó Endre 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R324
Kenyó Kristóf 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R325
Kenyóné Süli Melinda 1976 Mini távMini táv felnőtt nő M55
Kerekes Csaba 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R361
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R306
Kimmel János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R238
Kiss Ferenc 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K155
Kiss Bálint 1980 Mini távMini táv felnőtt férfi M61
Kiss Péter 1974 Mini távMini táv felnőtt férfi M60
Kiss Gábor 1978 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R267
Kiss Luca Rozália 2006 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv U15 lány R355
Kiss-Móger Mihály 2005 Mini távMini táv u15 fiú M62
Kocsis Péter 1980 NYÍR-MTB Rövid távRövid táv Master 1 férfi R233
Ködmön Dorottya 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R337
Kókai Béla 1981 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R330
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K194
Kormos Csaba 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R293
Kortis zalán 2003 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U17 férfi R239
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R247
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R358
Kovács Károly 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R321
Kovács Tibor 1979 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K178
Kovács Máté Antal 1995 Sportstuff Racing Mini távMini táv felnőtt férfi M29
Kovács Sándor 1961 Közép távKözép táv Master 3 férfi K189
Kovács Miklós 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R259
Kovács István 1975 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K179
Kovács Tamás 1974 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R311
Kramarik Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R271
Kuin Nagy Lóránt Tibor 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K211
Kun Dávid 1975 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H52
Kurinczi Engelbert 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K167
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi M63
Ladvenicza Tamás 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R278
László Brigitta 1975 Mini távMini táv felnőtt nő M28
László Hidasi 1968 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R383
Lengyel Tamás 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R353
Lizán Péter 1973 Vegan Energy Food Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H49
Lukács Rajmund 1990 Limit Racing Team SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K244
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H54
Majkó György 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K171
Majoros Csaba 1989 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K245
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R299
Makara Alexandra 1985 Mini távMini táv felnőtt nő M75
Marosffy Orsolya 1972 Száguldó Virágok SE Közép távKözép táv Master 2 nő K160
Mayer András 1964 Börzsöny Császárai Rövid távRövid táv Master 3 férfi R248
Megyesi Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R272
Ments Ervin 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R211
Mérai Péter 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R375
Mikó Zsolt 2006 Superior MTB Team Mini távMini táv u15 fiú M70
Milankovic Mladen 1980 Mini távMini táv felnőtt férfi M54
Mitro Csaba 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R371
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K235
Molnár András 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R331
Molnár Gábor 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K220
Molnár Gergő 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R285
Molnár Antal 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R234
Mühl Tamás 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H40
Mura István 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K188
Nabha Ilias 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K221
Nagy Noémi 1979 Fehérvár Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 nő K187
Nagy Péter 1974 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R381
Nagy Sándor Attila 1968 Brigetio KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K168
Nagy Csaba 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R297
Nagy László 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R284
Nemes Krisztián 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R231
Németh Gabriella 1984 Rövid távRövid táv Master 1 nő R374
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H42
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K206
Obermayer Nóra 1977 Rövid távRövid táv Master 2 nő R292
Oravecz Marcell 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R380
Oskó Dániel 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K185
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K229
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R388
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R300
Pallos Zoltán 1955 Freeriderz SC Rövid távRövid táv Master 4 férfi R322
Pap Gyula 1957 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R268
Papp Álmos 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K207
Pataki Barnabás 2003 PCCC Rövid távRövid táv U17 férfi R225
Pátrovics Richárd 1970 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R228
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K165
Pincze Gábor 1976 PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi K161
Pintér Attila 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R327
Pintér Attila 1977 ViniBike Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H55
Pozsgai József 1986 Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd Rövid távRövid táv Master 1 férfi R320
Prohászka László 1965 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R254
Purnhauser Pál 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R291
Puskás Ferenc Lajos 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R240
Rákóczi Ferenc 1970 Mini távMini táv felnőtt férfi M64
Rákóczi Soma 2010 Mini távMini táv u13 fiú M65
Ramada Gábor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R362
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R366
Révfalusi Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K240
Ribár Gyula 1987 Mini távMini táv felnőtt férfi M73
Rudas Bálint 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R323
Sajcz Gergő 2003 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R302
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi K202
Salló Zoltán 1962 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R376
Sándor László 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K193
Sánta János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R310
Sárvári János 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R389
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H53
Schwarz Janis 1996 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K242
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R343
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő M67
Simon Péter 1967 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R273
Simon Natália 1971 Rövid távRövid táv Master 2 nő R286
Simon Róbert 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R347
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Mini távMini táv u13 fiú M66
Simonyi András 1982 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R216
Somogyi András 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R287
Soós Győző 1970 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R255
Soós József 1970 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R352
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K232
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R245
Staub Csaba 1981 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K231
Stöckler Csaba 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R289
Straubinger Péter 1971 ZEKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R235
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M52
Szabó György Csaba 1968 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K198
Szabó Roland 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R301
Szabó László 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R368
Szabó László 1976 team3K Rövid távRövid táv Master 2 férfi R309
Szalai Ádám 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R333
Szalai István 1957 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R341
Szalai Gábor 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R340
Szalay Csaba 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R257
Szalay Zsófia 1987 Rövid távRövid táv Master 1 nő R256
Szalisznyó Róbert 1966 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 3 férfi R249
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi R232
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K241
Szarka Regő 2005 Ózdi KE Rövid távRövid táv U15 fiú R269
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R372
Szeibert György 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M30
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H51
Szentpéteri Balázs 1976 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R236
Szép Zsolt 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R250
Szépné Csibi Mónika 1977 Mini távMini táv felnőtt nő M34
Szigeti Ferenc 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R393
Szilágyi Zoltán 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R314
Szilágyi Zoltán 1988 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R303
Sziráki Marcell 2011 Mini távMini táv u13 fiú M33
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Mini távMini táv felnőtt nő M68
Szögi Csaba 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K163
Szolcsànyi Enikő 1967 Rövid távRövid táv Master 3 nő R373
Szollár Zsolt 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K195
Szöllősi Imre 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K248
Szoó István 1979 Mini távMini táv felnőtt férfi M26
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K166
Szücs Miklos 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R312
Szutor Gábor 2003 Kontent-DKSI Rövid távRövid táv U17 férfi R392
Szvetnyik Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R270
Takács Szabolcs 1973 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K184
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K215
Takács Boglárka 1994 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R221
Tamás Bence 2006 DVTK-Freeriderz Rövid távRövid táv U15 fiú R213
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K157
Tapaszto Zsolt 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H39
Tatár Antal 1973 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R227
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R226
Tenta Tamás 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R344
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K227
Tordai Csaba 1964 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K174
Torma Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R241
Török József 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R307
Török Csaba 1974 Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R260
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R274
Tóth Tibor 1970 Hegyimazsolák Szentendre SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R304
Tóth Árpád 1960 Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi K200
Tóth Tibor 1988 evosoft Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H57
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 1 férfi K208
Tóth Csaba Tamás 1970 ZEKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R335
Tóth Bálint 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R348
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K222
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú M56
Tótpál Zsolt 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R317
Tourneur Olivier 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R242
Turnáczki Róbert 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R243
Vámos László 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R390
Váradi András 2001 MLINKÓSOK Rövid távRövid táv U19 férfi R220
Varga Balázs 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R326
Varga Lívia 1968 FESTO - AM SE Mini távMini táv master 3 nő M35
Varga László 1974 barcycle Rövid távRövid táv Master 2 férfi R345
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K219
Varga Márk 2007 Mini távMini táv u13 fiú M31
Varsányi Bernadett 1979 Rövid távRövid táv Master 2 nő R279
Végh Zoltán 1987 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H56
Venyige Sándor 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M71
Vingelmann Szabolcs 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R290
Wágner János 1956 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R295
Zanathy András 1967 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R275
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R369
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R356
Zgut Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R363
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R370
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K209
Zsótér Gergely 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R280


Vissza az előző oldalra