TOP Maraton Sorozat /TMS/ előnevezés /Specialized, Bükk, Mátra/ - 2019 02 28 rajt:00:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Adámi Krisztina 1984 Mini táv - Mini táv M15
Adamkó Gergely 1977 Rövid táv - Rövid táv R38
Andrusch István 1971 PCCC Rövid táv - Rövid táv R180
Angeli Ervin 1955 Mini táv - Mini táv M16
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv - Hosszú táv H26
Bagi Csaba 1976 Közép táv - Közép táv K110
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv K94
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid táv - Rövid táv R132
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini táv - Mini táv M9
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid táv - Rövid táv R5
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid táv - Rövid táv R133
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini táv - Mini táv M2
Báló Dorka 2005 Rövid táv - Rövid táv R105
Báló Krisztián 1976 Közép táv - Közép táv K81
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid táv - Rövid táv R161
Baranyai Zoltán 1975 Közép táv - Közép táv K127
Baranyi László 1980 Életerő KSE Közép táv - Közép táv K84
Baráth Simon 2002 Rövid táv - Rövid táv R168
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid táv - Rövid táv R66
Belme Lajos 1968 Rövid táv - Rövid táv R79
Benedek Zoltán 1965 Közép táv - Közép táv K111
Benedek Gábor 1978 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv - Közép táv K65
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid táv - Rövid táv R50
Berecz Péter 1986 Rövid táv - Rövid táv R24
Berecz Enikő 1975 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R39
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv - Rövid táv R30
Bihari Gábor 1977 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K109
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú táv - Hosszú táv H7
Bócz Bendegúz 2000 Rövid táv - Rövid táv R54
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R163
Bollók Norbert 1984 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv - Közép táv K34
Borbély István 1991 Jbike Team Közép táv - Közép táv K30
Borbély Zsolt 1979 Rövid táv - Rövid táv R67
Boros Gyula 1965 Rövid táv - Rövid táv R104
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K149
Bottlik Zsuzsanna 2001 Rövid táv - Rövid táv R68
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv - Rövid táv R164
Brezina Albert 1979 Rövid táv - Rövid táv R10
Bula Zsófia 2004 Mini táv - Mini táv M5
Bula Tamás 1974 Közép táv - Közép táv K41
Bús László Teodor 2008 C.E.S. Mini táv - Mini táv M7
Bús Miklós 2004 C.E.S. Rövid táv - Rövid táv R80
Buvár Eszter 2001 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K75
Cipó István 1975 Közép táv - Közép táv K103
Cservák Zalán 2003 team3K Rövid táv - Rövid táv R173
Csikász Gergely 1986 Rövid táv - Rövid táv R96
Csoma Anita 1978 Mini táv - Mini táv M17
Csontos Bence 1996 Rövid táv - Rövid táv R177
Csontos Balázs 2001 Rövid táv - Rövid táv R176
Csorba János 1974 Rövid táv - Rövid táv R25
Csúcs Zoltán 1976 Közép táv - Közép táv K113
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv R43
Czibere Gábor 1965 Közép táv - Közép táv K57
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv K95
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv - Közép táv K133
Darányi Máté 2001 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv - Rövid táv R165
Deák Dániel 1989 Rövid táv - Rövid táv R198
Deák Ferenc 1967 Közép táv - Közép táv K153
Deme Roland 1979 Rövid táv - Rövid táv R69
Deme Erik 2005 Rövid táv - Rövid táv R70
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R4
Dienes Barnabás 1977 EGER MTB Rövid táv - Rövid táv R114
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv K82
Domán Ferenc Krisztián 1975 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv - Rövid táv R97
Domonkos Dániel 1989 Rövid táv - Rövid táv R167
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv K66
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R46
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K38
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú táv - Hosszú táv H13
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép táv - Közép táv K61
Dr. Buvár István 1973 Hosszú táv - Hosszú táv H10
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 Rövid táv - Rövid táv R94
dr. Halász Dávid 1980 Rövid táv - Rövid táv R170
Dr. Szakács Zoltán 1959 Rövid táv - Rövid táv R172
Dudás-Szabó Lajos 1971 Rövid táv - Rövid táv R19
Farkas Péter 1976 Rövid táv - Rövid táv R183
Farkas Péter 1994 Hosszú táv - Hosszú táv H18
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú táv - Hosszú táv H14
Farkas Milán 1980 Rövid táv - Rövid táv R15
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K143
Fehér Attila 1974 Rövid táv - Rövid táv R88
Fehér Viktor 1973 Rövid táv - Rövid táv R9
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Közép táv - Közép táv K50
Feldhoffer Bálint 2005 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R106
Ferencz Anna 1986 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv R123
Fésűs Gábor 1982 Közép táv - Közép táv K26
Fetter Zsolt 1974 PCCC Közép táv - Közép táv K59
Figler Anita 1974 Ózdi KE Közép táv - Közép táv K31
Flamich Dávid 2003 Rövid táv - Rövid táv R143
Flamich Gábor 1975 Rövid táv - Rövid táv R144
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép táv - Közép táv K104
Fodor István 1984 NAGY SE Mini táv - Mini táv M14
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Hosszú táv - Hosszú táv H15
Fogarasi Péter 1969 evopro Rövid táv - Rövid táv R185
Freeman Karl 1969 Közép táv - Közép táv K83
Gábor Farkas 1981 Rövid táv - Rövid táv R129
Gál Erika 1968 Rövid táv - Rövid táv R100
Gáspár András 1975 Rövid táv - Rövid táv R61
Géczy Balázs 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv - Közép táv K121
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K47
Giriti Sándor 1967 Rövid táv - Rövid táv R85
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv - Rövid táv R166
Göncző Attila 1974 C.E.S. Rövid táv - Rövid táv R22
Gréczi István 1989 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv R124
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K11
Györe Szabolcs 1973 C.E.S. Közép táv - Közép táv K77
Györe Evelin 2001 C.E.S. Rövid táv - Rövid táv R127
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép táv - Közép táv K128
Halász László 1973 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv R16
Halász Jozsef 1968 Közép táv - Közép táv K48
Halász Blanka 1998 Rövid táv - Rövid táv R55
Halász Angéla 2001 Rövid táv - Rövid táv R56
Harkai Máté 1998 Közép táv - Közép táv K134
Harsányi Zoltán 1980 Rövid táv - Rövid táv R90
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú táv - Hosszú táv H4
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv H27
Házy Attila 1980 Rövid táv - Rövid táv R154
Hegedüs Zsolt 1983 EGER MTB Rövid táv - Rövid táv R158
Hermann Róbert 1980 Közép táv - Közép táv K124
Hevesi Kata 1967 Rövid táv - Rövid táv R186
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K148
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K27
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv - Közép táv K12
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv - Közép táv K13
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv H5
Horváth Ferenc 1952 Rövid táv - Rövid táv R89
Horváth Zsolt 1972 Rövid táv - Rövid táv R107
Horváth Zoltán 1977 Rövid táv - Rövid táv R187
Horváth Miklós 1976 Chili Sport Rövid táv - Rövid táv R28
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid táv - Rövid táv R134
Horváth Ádám 1986 Rövid táv - Rövid táv R152
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv K51
Hrenkó Norbert 2001 ViniBike.hu Közép táv - Közép táv K56
Hudák Szilvia 1981 Merkapt Maraton Team SE Közép táv - Közép táv K25
Hugyecz Attila 1989 Rövid táv - Rövid táv R47
Hugyi Zoltán 1983 Közép táv - Közép táv K125
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R26
Izsó Dániel 2006 AKSE Mini táv - Mini táv M25
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép táv - Közép táv K117
jakab péter 1982 Rövid táv - Rövid táv R188
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid táv - Rövid táv R135
Jánosi Zoltán 1977 Rövid táv - Rövid táv R108
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid táv - Rövid táv R71
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid táv - Rövid táv R72
Jenei Zoltán 1971 Rövid táv - Rövid táv R148
Jobbágy Balázs 1992 Sólyom Team Közép táv - Közép táv K35
John Tuki 1966 Rövid táv - Rövid táv R98
Judák János 1969 Rövid táv - Rövid táv R73
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv - Rövid táv R31
Juhász Ferenc 1974 Közép táv - Közép táv K100
Juhász Ákos 1984 Rövid táv - Rövid táv R48
Kajári Anna 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R200
Kalla Brigitta 1974 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv R156
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv - Közép táv K22
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid táv - Rövid táv R57
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid táv - Rövid táv R44
Kapornai Gábor 1979 Mini táv - Mini táv M22
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K145
Kárai István 1974 Rövid táv - Rövid táv R151
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K144
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép táv - Közép táv K33
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv R125
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini táv - Mini táv M10
Katona Bálint 1986 Közép táv - Közép táv K86
Kelemen Attila 1974 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép táv - Közép táv K102
Kerek Róbert 1977 Sportstuff Racing Rövid táv - Rövid táv R115
Király László 1968 Közép táv - Közép táv K67
Király Ákos 1972 Rövid táv - Rövid táv R116
Kis Szabolcs 1980 Rövid táv - Rövid táv R159
Kis Péter 1979 Közép táv - Közép táv K7
Kis András 1979 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú táv - Hosszú táv H21
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv H30
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép táv - Közép táv K129
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép táv - Közép táv K58
Kiss Zoltán 1976 Hosszú táv - Hosszú táv H20
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv - Közép táv K42
Kiss László 1990 Közép táv - Közép táv K36
Kiss Viktor 1982 Green Riders Rövid táv - Rövid táv R109
Kiss Milán Márk 2001 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K135
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid táv - Rövid táv R11
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid táv - Rövid táv R63
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid táv - Rövid táv R171
Koncz Róbert 1968 Közép táv - Közép táv K152
Könczöl Gábor 1987 Közép táv - Közép táv K14
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv - Közép táv K87
Konrád Attila 1980 Rövid táv - Rövid táv R32
Kormos István Péter 1990 Rövid táv - Rövid táv R17
Kormos Judit Renáta 1990 Rövid táv - Rövid táv R18
Kőszegi Kornélia 1987 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv K116
Kőszegi Csaba 1970 Waberer's Trek Team Rövid táv - Rövid táv R60
Kószó Balázs 1973 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv - Közép táv K106
Kotroczó Dorka 2001 Salgótarjáni HKE Rövid táv - Rövid táv R136
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv R33
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép táv - Közép táv K8
Kovács László 1966 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv K2
Kovács Gergely 1993 Közép táv - Közép táv K147
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K146
Kovács Zoltán 1978 Rövid táv - Rövid táv R2
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú táv - Hosszú táv H43
Kovács Zsolt 1972 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv - Mini táv M20
Kovács Tamás 1984 Rövid táv - Rövid táv R130
Kovács Tamás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv H11
Kővári Richárd 1977 C.E.S. Közép táv - Közép táv K118
Kozár László 1966 Közép táv - Közép táv K88
Krajnyák Tibor 1968 Közép táv - Közép táv K68
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid táv - Rövid táv R117
Kronberger Olivér 1980 Közép táv - Közép táv K62
Kubát Károly 1973 Rövid táv - Rövid táv R86
Kubik Zsolt 1971 Superior MTB Team Mini táv - Mini táv M8
Kubik Csenge 1998 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R110
Kukk László 1988 Rövid táv - Rövid táv R149
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv - Hosszú táv H2
Lakatos Susann 1976 Rövid táv - Rövid táv R101
Lakatos Ede 1963 Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid táv - Rövid táv R13
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép táv - Közép táv K52
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R189
Lázár Benedek 1994 Rövid táv - Rövid táv R181
Lebedy Máté 1981 Közép táv - Közép táv K130
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid táv - Rövid táv R162
Loboda Attila 1974 Közép táv - Közép táv K79
Lőrincz Ádám 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv - Közép táv K53
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv - Közép táv K43
Losonczi Laszlo 1976 Közép táv - Közép táv K131
Lóth Gábor 1989 Közép táv - Közép táv K108
Lovrity Krisztián 1980 Közép táv - Közép táv K112
Ludmerczki Tibor 1973 Rövid táv - Rövid táv R199
Magyar Bálint 1977 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv K136
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K63
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini táv - Mini táv M19
Márkus Melinda 1984 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R53
Marlok Róbert 1963 Közép táv - Közép táv K37
Marlok Szabolcs 1991 Rövid táv - Rövid táv R157
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid táv - Rövid táv R146
Maróti Bence 1987 Rövid táv - Rövid táv R118
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team Rövid táv - Rövid táv R147
Márton András 1978 Közép táv - Közép táv K9
Matus Tamás 1982 Rövid táv - Rövid táv R111
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv - Rövid táv R49
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R196
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Rövid táv - Rövid táv R137
Mészáros Gábor 1991 Rövid táv - Rövid táv R190
Mészáros Zsolt 1974 Közép táv - Közép táv K101
Miczkó János 1971 Rövid táv - Rövid táv R84
Mihályi Balázs 1969 Közép táv - Közép táv K16
Mihályi Zoltán 1966 Közép táv - Közép táv K15
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R201
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R119
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép táv - Közép táv K23
Mogyorósi Balázs 1993 Rövid táv - Rövid táv R87
Mohácsi Géza 1976 Közép táv - Közép táv K49
Molnár László 1965 Közép táv - Közép táv K137
Molnár Csaba 1977 Közép táv - Közép táv K138
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv K98
Molnár László 1966 TSSE Közép táv - Közép táv K44
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép táv - Közép táv K89
Molnár-Farkas Gergő 1990 Rövid táv - Rövid táv R74
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv - Közép táv K78
Mrkva Tamás 1985 Rövid táv - Rövid táv R204
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid táv - Rövid táv R7
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K20
Nagy Noémi 1979 Szingo SE Közép táv - Közép táv K19
Nagy Péter 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú táv - Hosszú táv H16
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép táv - Közép táv K119
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K69
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K139
Németh Lajos 1964 Rövid táv - Rövid táv R191
Németh Roland 1978 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú táv - Hosszú táv H23
Neufeld Dávid 1992 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv - Rövid táv R20
Neufeld Ernő 1964 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv - Mini táv M3
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv - Közép táv K4
Nyári Krisztina 1967 Mini táv - Mini táv M4
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép táv - Közép táv K115
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid táv - Rövid táv R14
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép táv - Közép táv K17
Oláh Dóra 1992 Vegan Energy Food Team Mini táv - Mini táv M23
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid táv - Rövid táv R120
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép táv - Közép táv K28
Palásti Zsolt 1978 Rövid táv - Rövid táv R58
Paless Gergely 1999 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv - Rövid táv R35
Pallag Tamás 1987 Közép táv - Közép táv K76
Pallos Zoltán 1955 Freeriderz SC Mini táv - Mini táv M24
Pap Péter 1984 Közép táv - Közép táv K24
Parádi Csaba 1971 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv R40
Pásztor László 1974 Waberer's Trek Team Rövid táv - Rövid táv R142
Pataki Roland 1992 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv R126
Pataky Kitti 1985 Közép táv - Közép táv K54
Patyi Péter 1969 Rövid táv - Rövid táv R160
Pesthy Péter 1973 Rövid táv - Rövid táv R139
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini táv - Mini táv M11
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini táv - Mini táv M12
Pethô József 1971 evopro Rövid táv - Rövid táv R192
Petrovits Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K150
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K141
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép táv - Közép táv K64
Pipicz- Bús Dorottya 1974 Mini táv - Mini táv M6
Plaszkó Roland 1980 Rövid táv - Rövid táv R12
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini táv - Mini táv M21
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K142
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K151
Prohászka Judit 1983 Közép táv - Közép táv K90
P. Varga Zoltán 1971 Rövid táv - Rövid táv R131
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú táv - Hosszú táv H17
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid táv - Rövid táv R59
Rácz Ildikó 1970 Rövid táv - Rövid táv R65
Radnai Attila 1990 Rövid táv - Rövid táv R81
Radványi Norbert 1998 AKSE Közép táv - Közép táv K120
Raffai Pál 1983 Rövid táv - Rövid táv R150
Raffai Zsolt 1986 Rövid táv - Rövid táv R184
Raji Ferenc 1975 team3K Rövid táv - Rövid táv R174
Rakovics Márton 1986 Vuelta Sportegyesület Rövid táv - Rövid táv R64
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid táv - Rövid táv R27
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép táv - Közép táv K132
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R121
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R51
Sándor Csaba 1983 Hosszú táv - Hosszú táv H19
Sándor Zoltán 1984 Rövid táv - Rövid táv R41
Sári Tamás 1978 Rövid táv - Rövid táv R83
Savanyu Roland 1976 Rövid táv - Rövid táv R102
Schleining Rudolf 1985 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú táv - Hosszú táv H24
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid táv - Rövid táv R3
Sike András 1972 Közép táv - Közép táv K45
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép táv - Közép táv K73
Simon Péter 1998 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K91
Simon Zsolt 1973 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv R169
Sipos Attila 1984 Bringabanda SC Hosszú táv - Hosszú táv H12
Solymosi Gábor 1981 Rövid táv - Rövid táv R93
Somoskői Dóra 1982 Rövid táv - Rövid táv R95
Sónyák Szabolcs 1989 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K123
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép táv - Közép táv K122
Svéd Csaba 1981 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv K70
Szabó Gábor 1986 Közép táv - Közép táv K32
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép táv - Közép táv K105
Szabó Imre 1963 Vegan Energy Food Team Rövid táv - Rövid táv R153
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv - Rövid táv R75
Szakács Márk 1990 Közép táv - Közép táv K126
Szamos Márton 1993 Hosszú táv - Hosszú táv H6
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K29
Szarvas Lajos 1980 Rövid táv - Rövid táv R113
Szász Péter 1971 Rövid táv - Rövid táv R52
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép táv - Közép táv K3
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú táv - Hosszú táv H8
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Közép táv - Közép táv K74
Szedlacsek Ottó 1979 team3K Rövid táv - Rövid táv R175
Székely Bertalan 1973 Rövid táv - Rövid táv R23
Szekér István 1969 Rövid táv - Rövid táv R82
Szemere Márton 1976 Közép táv - Közép táv K6
Szente András 1970 Rövid táv - Rövid táv R45
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Hosszú táv - Hosszú táv H3
Szlávik Nándor 1990 C.E.S. Rövid táv - Rövid táv R78
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid táv - Rövid táv R76
Szomszéd Ottó 1974 Rövid táv - Rövid táv R34
Szoó-Kovács Tódor 2006 Mini táv - Mini táv M13
SZŰCS Tibor 1972 Közép táv - Közép táv K5
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid táv - Rövid táv R6
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R21
Szvercsek Zsolt 1967 Mini táv - Mini táv M18
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép táv - Közép táv K99
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R197
Taks Sándor 1979 Rövid táv - Rövid táv R103
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv - Közép táv K85
Tánczos Csaba 1987 Közép táv - Közép táv K71
Tángli András 1972 Rövid táv - Rövid táv R128
Telek György 1971 Fillari Team Budaörs Közép táv - Közép táv K72
Törőcsik Péter Bálint 1983 Közép táv - Közép táv K80
Tóth Ferenc 1982 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R112
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid táv - Rövid táv R8
Tóth Bálint 2003 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R141
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid táv - Rövid táv R37
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid táv - Rövid táv R36
Tóth István 1974 Közép táv - Közép táv K21
Tóth Ferenc 1978 Közép táv - Közép táv K18
Tóth-Pál János 1978 Rövid táv - Rövid táv R29
Udvarias Attila 1979 Rövid táv - Rövid táv R62
Ujj Róbert 1980 Rövid táv - Rövid táv R145
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Közép táv - Közép táv K97
Varga Ádám 1988 Mesterbike 575 Team Közép táv - Közép táv K140
Varga Ádám 1985 Közép táv - Közép táv K92
Varga József 1968 Rövid táv - Rövid táv R77
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú táv - Hosszú táv H9
Varga Zsolt 1968 Salgótarjáni HKE Rövid táv - Rövid táv R138
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid táv - Rövid táv R91
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R195
várnagy marcell 1989 Superior MTB Team Rövid táv - Rövid táv R42
Várnai Jenő 2001 K4Bike Rövid táv - Rövid táv R179
Várnai Jenő 1972 Rövid táv - Rövid táv R178
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv H29
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R202
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv H31
Vass István 1987 Közép táv - Közép táv K39
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép táv - Közép táv K96
Vaszkun Anita 1979 Közép táv - Közép táv K40
Veingartner Balázs 1976 Közép táv - Közép táv K55
Veres Viktor 1978 Rövid táv - Rövid táv R182
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Közép táv - Közép táv K114
Virág Viktor 1974 Jbike Team Rövid táv - Rövid táv R155
Viszlai István 1973 barcycle Rövid táv - Rövid táv R140
Vitkai Zoltan 1977 Crosskovácsi SE Rövid táv - Rövid táv R193
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R203
Vratarics Kornél 1988 Hosszú táv - Hosszú táv H22
Vukovics József 1968 C.E.S. Közép táv - Közép táv K10
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid táv - Rövid táv R99
weinber attila 1974 Rövid táv - Rövid táv R92
Wolsky Norbert 1980 Rövid táv - Rövid táv R122
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv - Hosszú táv H28
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép táv - Közép táv K93
Zentai László 1966 Rövid táv - Rövid táv R194
Zimmer Mátyás 1978 evosoft Közép táv - Közép táv K107
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép táv - Közép táv K46
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú táv - Hosszú táv H25
Zsutai Máté 1993 Közép táv - Közép táv K60


Vissza az előző oldalra