TOP Maraton Sorozat/TMS/ előnevezés /Specialized, Bükk, Mátra/ - 2019 02 28 rajt:00:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Rövid táv R5
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini táv M2
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid táv R50
Berecz Péter 1986 Rövid táv R24
Brezina Albert 1979 Rövid táv R10
Csorba János 1974 Rövid táv R25
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid táv R4
Dudás-Szabó Lajos 1971 Rövid táv R19
Farkas Milán 1980 Rövid táv R15
Fehér Viktor 1973 Rövid táv R9
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Közép táv K50
Göncző Attila 1974 C.E.S. Rövid táv R22
Gulyás Péter 1981 Közép táv K11
Halász László 1973 Jbike Team Rövid táv R16
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K12
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K13
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team Rövid táv R26
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K22
Kis Péter 1979 Közép táv K7
Kocsi Sándor Waberer's Trek Team 1955 Rövid táv R11
Könczöl Gábor 1987 Közép táv K14
Kormos István Péter 1990 Rövid táv R17
Kormos Judit Renáta 1990 Rövid táv R18
Kovács Zoltán 1978 Rövid táv R2
Kovács László 1966 Waberer's Trek Team Közép táv K2
Kovács Gergely 1993 Közép táv K8
Lakatos Ede 1963 Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid táv R13
Márton András 1978 Közép táv K9
Mihályi Balázs 1969 Közép táv K16
Mihályi Zoltán 1966 Közép táv K15
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép táv K23
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid táv R7
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team Közép táv K20
Nagy Noémi 1979 Szingo SE Közép táv K19
Neufeld Ernő 1964 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv M3
Neufeld Dávid 1992 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R20
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K4
Nyári Krisztina 1967 Mini táv M4
Ódor János 1968 KIVÁLÓK KSE Rövid táv R14
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép táv K17
Pap Péter 1984 Közép táv K24
Plaszkó Roland 1980 Rövid táv R12
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid táv R27
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid táv R3
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép táv K3
Székely Bertalan 1973 Rövid táv R23
Szemere Márton 1976 Közép táv K6
SZŰCS Tibor 1972 Közép táv K5
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid táv R6
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team Rövid táv R21
Tóth István 1974 Közép táv K21
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid táv R8
Tóth Ferenc 1978 Közép táv K18
Vukovics József 1968 C.E.S. Közép táv K10


Vissza az előző oldalra