XIX. Bükk Maraton-TMS - 2019 08 04 rajt:09:25
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Andreyev Kostyantyn 1978 Mini távMini táv felnőtt férfi
Angyal Zsolt 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi
Banya Zoltán 1980 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bodnár Márton 1985 HegyiBringa SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bokros Ferenc 1963 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bondár Lászlo 1959 Mini távMini táv master 4 férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Brandhuber Attila 1964 PCCC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Csákai Bence 2003 Telki BikeTeam ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Cseh Krisztián 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Cseh Veronika 1990 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép távKözép táv Felnőtt nő
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Erdélyi Gábor 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fogarasi Péter 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gortva László 1968 Green Riders Mini távMini táv master 3 férfi
Gyűrű Tamás 1982 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Halász Károly 1963 Mini távMini táv master 3 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Juhászné Pázmándi Márta 1989 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő
Kakuk Simon 1968 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Keppler Miklós Norbert 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kiss Ica 1989 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő
Kollár László 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Magyar Tamás 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Makk László 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mészáros László 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár Ildikó 1981 Közép távKözép táv Master 1 nő
Molnár András 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Nagy Norbert 1980 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Pap Gyula 1957 Ózdi KE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Papp Zoltán 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Pátrovics Richárd 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pozsgai József 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sárosi Endre 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Sárvári János 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi
Sátori Szabolcs 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szabó László 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szalmási Ágnes 1994 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi
Szarka Regő 2005 Ózdi KE ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Szepesi György 1965 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Szoó István 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Takács Balázs 1997 Kontent-DKSI ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Takács Boglárka 1994 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Ungor Péter 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Varga Balázs 1976 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi


Vissza az előző oldalra