XIX. Bükk Maraton-TMS - 2019 08 04 rajt:09:25
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Angyal Zsolt 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi
Baksa Tamás 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Berecz Enikő 1975 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Bodnár Márton 1985 HegyiBringa SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bokros Ferenc 1963 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bondár László 1959 NYÍR-MTB ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Brandhuber Attila 1964 PCCC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Cipó István 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Cseh Krisztián 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Halász Károly 1963 Mini távMini táv master 3 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv u17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Judák János 1969 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kármán József 1955 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Kecskeméti László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Keppler Miklós Norbert 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kókai Béla 1981 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kollár László 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kovács Tamás 1984 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Mészáros László 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Molnár András 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Nagy Noémi 1979 Fehérvár Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 nő
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Németh Lajos 1964 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Pátrovics Richárd 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Répási Roland 1983 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi
Sátori Szabolcs 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szabó László 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szabó Roland 2000 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Szoó István 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szücs Miklos 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
SZŰCS Tibor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szűcsné Eke Enikő 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 nő
Tóth Bálint 2003 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Tóth Árpád 1960 Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú
Turnáczki Róbert 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Ungor Péter 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi


Vissza az előző oldalra