XIX. Bükk Maraton-TMS - 2019 08 04 rajt:09:25
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Adámi Krisztina 1984 ÁkosBike Team Aszód Mini távMini táv felnőtt nő M15
Adamkó Gergely 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R38
Ádók Róbert 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K214
Almádi László 1984 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R320
Andreyev Kostyantyn 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R376
Andrusch István 1971 PCCC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R180
Angeli Ervin 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M16
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H54
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H26
Attila Pintér 1967 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R256
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K110
Bahul József 1980 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 1 férfi K190
Bajzát Zoltán 1981 EGER MTB Közép távKözép táv Master 1 férfi K237
Bakocs Péter 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K218
Bakonyi Györgyi 1972 Vegan Energy Food Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R206
Bakos János 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R236
Baksa Tamás 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R248
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt nő K94
Balázs Viktor 1982 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R246
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv u15 lány M9
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 nő R132
Bálint István 1965 Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R223
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R5
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R133
Bálint Nóra 1973 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv felnőtt nő M58
Bálint Tímea 1992 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő R337
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Mini távMini táv u15 lány M2
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K81
Báló Dorka 2005 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 lány R105
Baluka Balázs 1978 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H41
Baluka Bálint 2007 Mini távMini táv u13 fiú M77
Bánhidi Péter 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K235
Banya Zoltán 1980 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H22
Bányai Károly Róbert 1987 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R239
Baranczó Benedek 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K195
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 nő R161
Baranyai Zoltán 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K127
Baranyi Gábor 1992 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R355
Baranyi László 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K84
Baráth Simon 2002 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R168
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R66
Barkóczi Balázs 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R306
Bátki Mónika 1984 Életerő KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R351
Belencsák Dorián 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv Felnőtt férfi K155
Belme Lajos 1968 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R79
Bencz Zoltán 1969 FOOTSTRONG SE. ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R237
Benedek Gábor 1978 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K65
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K111
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R50
Berecz Enikő 1975 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R39
Berecz Péter 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R24
Bereczki István 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R225
Bereczky Gáspár 1966 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R301
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R30
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép távKözép táv U19 férfi K169
Bezzeg László 1966 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R226
Bihari Gábor 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K109
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H7
Binder László 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K154
Biro Gergely 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R265
Bittmann Panna 2004 KTM Team Hungary Mini távMini táv u17 nő M48
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép távKözép táv Master 2 férfi K217
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 nő R308
Bobula Dalma 1998 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő R356
Bócz Bendegúz 2000 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R54
Bódán Zsófia 1994 NAGY SE Közép távKözép táv Felnőtt nő K189
Bodócs Mihály 1967 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K171
Bodoki Róbert 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K229
Bodonyi Péter 1953 Mini távMini táv master 4 férfi M45
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R163
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R338
Bollók Norbert 1984 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K34
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Mini távMini táv master 4 férfi M37
Borbély István 1991 Jbike Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K30
Borbély Zsolt 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R67
Boros Gyula 1965 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R104
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H56
Both Zoltán 1970 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K149
Bottlik Zsuzsanna 2001 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 nő R68
Bottlik József 2001 Közép távKözép táv U19 férfi K202
Bottlik Gábor 1991 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R318
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R164
Brezina Albert 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R10
Bucsi Zoltán 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R305
Bugyi Imre 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R313
Bula Zsófia 2004 Mini távMini táv u17 nő M5
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K41
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H59
Bús László Teodor 2008 C.E.S. Mini távMini táv u13 fiú M7
Bús Miklós 2004 C.E.S. ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R80
Buvár Eszter 2001 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 nő K75
Chomiak Dávid 2002 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R343
Cipó István 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K103
csaba nagy 1971 Pedelec 0-500WhPedelec férfi P11
Csaba Fáczán 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R257
Csámpa Tibor 1971 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K197
Csehely Tamás 1976 HegyiBringa SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R340
Csengery Zsolt 1983 Pedelec 0-500WhPedelec férfi P12
Csépányi Péter 1972 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K191
Cservák Zalán 2003 team3K ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R173
Csikász Gergely 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R96
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R270
Csoma Anita 1978 Mini távMini táv felnőtt nő M17
Csomós Imre 1985 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R330
Csonka Dávid 1984 Ózdi KE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R295
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R354
Csontó Ádám 1994 Buruczki Training System - BTS SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R322
Csontos Balázs 2001 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R176
Csontos Bence 1996 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R177
Csorba János 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R25
Csorogi Zoltán 1979 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R227
Csúcs Zoltán 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K113
Czakó Péter 1976 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R43
Czeba Bálint 1991 Mini távMini táv felnőtt férfi M26
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R221
Czibere Gábor 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K57
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K95
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K172
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Felnőtt férfi K133
Darányi Máté 2001 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R165
Deák Ferenc 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K153
Deák Dániel 1989 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R198
Debre László 1970 Közép távKözép táv Master 2 férfi K166
Deme Roland 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R69
Deme Erik 2005 Buruczki Training System - BTS SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R70
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R4
Dénes Száraz 1979 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H6
Dienes Barnabás 1977 EGER MTB ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R114
Dobai László 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K230
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K82
Domán Ferenc Krisztián 1975 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R97
Domonkos Dániel 1989 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R167
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team Mini távMini táv u13 fiú M70
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R264
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R46
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K38
Dózsa Imre Márk 2004 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R304
Dózsa Imre 1975 Mini távMini táv felnőtt férfi M51
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H13
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Dr. Buvár István 1973 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R94
dr. Halász Dávid 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R170
Dr. Imre Szabolcs 1975 Merkapt Maraton Team SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R341
Dr. Kószó Balázs 1973 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K106
Dr Ragó Péter 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K175
Dr. Szakács Zoltán 1959 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R172
Dudás-Szabó Lajos 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R19
Dúl Bernadett 1990 Ózdi KE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő R296
Erdélyi Zsolt 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K242
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi K158
Eszik dr. Imre 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K176
Farkas Gergő 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K167
Farkas Milán 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R15
Farkas Péter 1994 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H18
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H14
Farkas Péter 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R183
Fazakas Bálint 2008 Mini távMini táv u13 fiú M32
Fazakas László 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi M31
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K143
Fehér Attila 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R88
Fehér Viktor 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R9
Fejes Miklós 1970 HegyiBringa SE Pedelec 501+WhPedelec férfi+ P111
Fejes Gábor 1989 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H58
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K50
Fekete Nóra 1973 Brigetio KSE Mini távMini táv felnőtt nő M41
Fekete István 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R266
Feldhoffer Bálint 2005 Fillari Team Budaörs ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R106
Feldhoffer András 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K238
Ferencz Anna 1986 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R123
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R310
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K26
Fetter Zsolt 1974 PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi K59
Figler Anita 1974 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 nő K31
Flamich Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K244
Flamich Dávid 2003 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R143
Fodor István 1984 NAGY SE Mini távMini táv felnőtt férfi M14
Fodor József 1984 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K104
Fodor Dávid 1996 Ózdi KE Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H37
Fodor László 1979 NAGY SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K181
Fodor Sándor 1967 Mini távMini táv master 3 férfi M47
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H15
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Egri Triatlon Klub ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 nő R285
Fogarasi Péter 1969 evopro ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R185
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Felnőtt férfi K212
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K83
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 1 férfi K192
Fülöp Zoltán 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K174
Gábor Farkas 1981 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R129
Gál Julianna 2001 Mini távMini táv felnőtt nő M59
Gál Erika 1968 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 nő R100
Garabás Gizella 1973 Mini távMini táv felnőtt nő M64
Gáspár András 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R61
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K47
Giriti Sándorné ÁGI 1966 ÁkosBike Team Aszód Pedelec 0-500WhPedelec nő P10
Giriti Sándor 1967 ÁkosBike Team Aszód ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R85
Girus Miklós 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R267
Godó János 2003 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R328
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R166
Gombolai László 1970 Vitalitás SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R348
Gönczi Attila 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K219
Göncző Attila 1974 C.E.S. ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R22
Gór Szabolcs 1985 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R271
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R222
Gréczi István 1989 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R124
Grillmayer Gábor 1977 Pedelec 0-500WhPedelec férfi P15
Grmela Gábor 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K185
Gugó Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 2 férfi K226
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K11
Gyarmathy Tamás 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R211
Gyergyádes Zoltán 1962 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R326
Györe Evelin 2001 C.E.S. ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 nő R127
Györe Szabolcs 1973 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K77
Györfi Máté 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K206
Gyügyei Károly 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R336
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép távKözép táv Master 1 férfi K128
Halász Angéla 2001 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 nő R56
Halász Janka 1976 Mini távMini táv felnőtt nő M60
Halász László 1973 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K48
Halász Károly 1963 Mini távMini táv master 3 férfi M78
Hámori Kornél 1979 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R293
Hámori Judit 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R273
Harangvölgyi András 1953 Mini távMini táv master 4 férfi M73
Harkai Máté 1998 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K134
Harsányi Zoltán 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R90
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H4
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H27
Havasi Tímea 1968 Mini távMini táv master 3 nő M74
Havasi Andrea 1978 Mini távMini táv felnőtt nő M79
Házy Attila 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R154
Hegedüs Zsolt 1983 EGER MTB Mini távMini táv felnőtt férfi M62
Hegedűs Beáta 1988 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R323
Herk Márton 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R378
Herk Imre 1984 Meditech Sport Club ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R379
Hermann Róbert 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K124
Hevesi Kata 1967 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 nő R186
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K148
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K27
Homonnai Krisztián 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R254
Honfi Gábor 1955 Mini távMini táv master 4 férfi M80
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K12
Hornyák László 1988 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R281
Horváth Zsolt 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R107
Horváth Ferenc 1952 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R89
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H5
Horváth Ádám 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R152
Horváth Zoltán 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R187
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R134
Horváth Adél 1999 Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép távKözép táv Felnőtt nő K250
Horváth Kristóf 1991 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R280
Horváth Máté 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K228
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K13
Horváth Miklós 1976 Chili Sport ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R28
Horváth Zoltán 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R370
Hrenkó Norbert 2001 ViniBike.hu Közép távKözép táv U19 férfi K56
Hudák Szilvia 1981 Merkapt Maraton Team SE Közép távKözép táv Master 1 nő K25
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K203
Hugyecz Attila 1989 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R47
Hugyi Zoltán 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K125
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R26
Hűvösvölgyi Márton 1986 Fillari Team Budaörs Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H32
Hüvösvölgyi-Nagy Zsuzsanna Szandra 1987 Mini távMini táv felnőtt nő M38
Ibrányi Attila 1981 Vitalitás SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K231
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R335
Imre Zsófia 1970 PCCC Közép távKözép táv Master 2 nő K186
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv U19 férfi K117
Izsó Dániel 2006 AKSE Mini távMini táv u15 fiú M25
Jäger József 1972 Pedelec 0-500WhPedelec férfi P13
jakab péter 1982 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R188
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R135
Jamrik Egon 1997 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R275
Jánosi Zoltán 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R108
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R71
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R72
Jenei Endre 1983 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R216
Jenei Zoltán 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R148
Jobbágy Balázs 1992 Sólyom Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K35
John Tuki 1966 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R98
Jónás Éva 1989 Mini távMini táv felnőtt nő M50
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H33
Judák János 1969 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R73
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R48
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R31
Juhász László 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R331
Juhász Ferenc 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K100
Juhász Róbert 1992 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R282
Juhász Gergely 1980 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H55
Juhászné Pázmándi Márta 1989 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R365
Juracz Laszlo 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K156
Jurácz Zoltán 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K157
Kalla Brigitta 1974 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R156
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K22
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R57
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R44
Kapornai Gábor 1979 Mini távMini táv felnőtt férfi M22
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 nő K145
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K198
Kárai István 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R151
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K144
Karcsai Imréné Anna 1955 MLINKÓSOK ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 nő R235
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K33
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő R125
Kármán József 1955 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R220
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R357
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team Mini távMini táv u13 lány M71
Kaskó Tamás 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R268
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M10
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K86
Kazi György 1968 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R302
Kazi Alex 1999 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H52
Kecskeméti László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K173
Kecskés Győző 1974 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H40
Kele János 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K225
Kelemen Attila 1974 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K102
Kenyó Endre 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R315
Kenyó Kristóf 2002 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R316
Kenyóné Süli Melinda 1976 Mini távMini táv felnőtt nő M53
Keöd Ágoston 1989 Bakony Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H38
Kerek Róbert 1977 Sportstuff Racing ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R115
Kimmel János 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R212
Király Ákos 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R116
Király Katalin 1978 Trek Team Közép távKözép táv Master 2 nő K51
Király László 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K67
Kis András 1979 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H21
Kis Szabolcs 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R159
Kis Péter 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R232
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H30
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R363
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K129
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K58
Kiss Zoltán 1976 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H20
Kiss Dániel 1987 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R286
Kiss Milán Márk 2001 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K135
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Kiss Gábor 1978 Ózdi KE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R297
Kiss Luca Rozália 2006 Vegan Energy Food Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 lány R207
Kiss Viktor 1982 Green Riders ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R109
Kiss László 1990 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K36
Klamancsek Katalin 1968 Mini távMini táv master 3 nő M27
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R11
Kocziha Zoltán 1973 Fenntartható Térségért Alapítvány Közép távKözép táv Master 2 férfi K205
Koczka Dóra 2003 Mini távMini táv u17 nő M57
Koczka László 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R324
Ködmön Dorottya 1992 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő R253
Kókai Béla 1981 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R272
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R63
Kókány Pál 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R205
Kolozsváry Szilárd 1977 Brigetio KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R261
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R171
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K152
Könczöl Gábor 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K14
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K87
Konkoly András 1969 Pedelec 0-500WhPedelec férfi P14
Konrád Attila 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R32
Koós Dezső 1954 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R373
Kormos Bence 2006 Mini távMini táv u15 fiú M68
Kormos Csaba 1978 Mini távMini táv felnőtt férfi M69
Kormos István Péter 1990 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R17
Kormos Judit Renáta 1990 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő R18
Kormos Csaba 1973 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R284
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R215
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R214
Kortis zalán 2003 Salgótarjáni HKE ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R224
Korubszky Zoltán 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R300
Kosurnyikov Ádám 1985 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H60
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R219
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R209
Kotroczó Dorka 2001 Salgótarjáni HKE ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 nő R136
kovács gábor 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K236
Kovács Zoltán 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R2
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H43
Kovács Gergely 1993 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R233
Kovács Miklós 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R263
Kovács Imre 1991 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R242
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K8
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K146
Kovács Tibor 1979 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K193
Kovács István 1975 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K194
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R33
Kovács Zsolt 1972 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv felnőtt férfi M20
Kovács Tamás 1984 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R130
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K2
Kovács Tamás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H11
Kovács Kolos Gábor 2010 Mini távMini táv u13 fiú M75
Kővári Richárd 1977 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K118
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R367
Kozár László 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K88
Krajnyák Tibor 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K68
KRISZTINA BARTALIS 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R383
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R117
Kronberger Olivér 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K62
Kuba Roland 1994 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H35
Kubát Károly 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R86
Kubik Csenge 1998 Superior MTB Team Mini távMini táv felnőtt nő M56
Kubik Zsolt 1971 Superior MTB Team Mini távMini táv felnőtt férfi M8
Kuin Nagy Lóránt Tibor 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K164
Kukk László 1988 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R149
Kun László 1972 Kancellária SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R317
Kurinczi Engelbert 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K180
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi M28
Laczko András 1977 Sportstuff Racing ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R374
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Lakatos Ede 1963 Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R13
Lakatos Susann 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R101
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 1 nő K52
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R189
László Brigitta 1975 Mini távMini táv felnőtt nő M67
László Hidasi 1968 Crosskovácsi SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R377
Lázár Benedek 1994 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R181
Lebedy Máté 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K130
Lénárt Marton 1982 Pedelec 0-500WhPedelec férfi P16
Lender György 1965 HegyiBringa SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R162
Lobermayer Istvan 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R307
Loboda Attila 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K79
Lőrincz Vera 2003 BIKE ZONE Gödöllő ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 nő R332
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K43
Lőrincz Ádám 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K131
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K108
Lovasz Gabor 1976 GIANT Gyömrő ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R382
Lovrity Krisztián 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K112
Ludmerczki Tibor 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R199
Magyar Bálint 1977 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K136
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H53
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K63
Majkó György 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K246
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R358
Makadán Tibor 1973 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K201
Makara Alexandra 1985 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R361
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini távMini táv u13 fiú M19
Márkus Melinda 1984 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R53
Marlok Szabolcs 1991 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R157
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K37
Marosffy Orsolya 1972 Száguldó Virágok SE Közép távKözép táv Master 2 nő K159
Marosvolgyi Bence 2003 Superior MTB Team Mini távMini táv u17 férfi M33
Marosvölgyi Krisztian 1975 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R231
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R146
Maróti Bence 1987 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R118
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R147
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K9
Máté János 1974 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 férfi K211
Matus Tamás 1982 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R111
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R49
Mayerhoffer Péter 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R278
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R196
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R137
Mérai Péter 1969 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R243
Mészáros Gábor 1991 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R190
Mészáros Zsolt 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K101
Mezei Bálint 1982 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R380
Miczkó János 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R84
Mihályi Balázs 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Mihályi Zoltán 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K15
Mikóczi Géza 1978 Trek Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H57
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R201
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R119
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K245
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K23
Mogyorósi Balázs 1993 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R87
Mohácsi Géza 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K49
Mohai Károly 1963 Mini távMini táv master 3 férfi M34
Molnár Gábor 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K165
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K137
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K89
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K98
Molnár Csaba 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi K138
Molnár Dávid 1987 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R287
Molnár-Farkas Gergő 1990 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R74
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Mrkva Tamás 1985 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R204
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R7
Nabha Ilias 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K215
Nagy Noémi 1979 Fehérvár Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 nő K19
Nagy Tibor 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K196
Nagy Norbert 1980 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K200
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K20
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K69
Nagy László 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R210
Nagy Péter 1974 Salgótarjáni HKE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R208
Nagy Renáta 1995 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő R360
Nagy Tamás 1967 EGER MTB ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R314
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép távKözép táv Master 2 férfi K119
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K139
Nemes Krisztián 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R228
Nemeth Viktor 1980 Pedelec 0-500WhPedelec férfi P17
Németh István 1964 Mini távMini táv master 3 férfi M54
Németh Róbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K249
Németh Gabriella 1984 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R252
Németh Lajos 1964 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R191
Németh Roland 1978 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H23
Nemoda Zsolt 1984 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R342
Neruda Nándor 1983 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R321
Neufeld Ernő 1964 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv master 3 férfi M3
Neufeld Dávid 1992 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R20
Norbert Piller 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi M42
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K4
Nyári Krisztina 1967 Mini távMini táv master 3 nő M4
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K115
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R14
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K17
Oláh Zoltán 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R120
Oláh Dóra 1992 Vegan Energy Food Team Mini távMini táv felnőtt nő M23
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K28
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K182
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R292
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R359
Palásti Zsolt 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R58
Paless Gergely 1999 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R35
Pallag Tamás 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K76
Pallos Zoltán 1955 DVTK-Freeriderz Mini távMini táv master 4 férfi M24
Pap Péter 1984 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R329
Pap Zsolt 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K234
Pap Gyula 1957 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R298
Papp Gergely 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K227
Papp Tibor György 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R240
Papp Zoltán 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K223
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H16
Papp Tamás 1987 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R303
Parádi Csaba 1971 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R40
Pásztor László 1974 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R142
Pataki Zsóka 2001 PCCC ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 nő R288
Pataki Roland 1992 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R126
Pataki Ferenc 1963 PCCC Közép távKözép táv Master 3 férfi K188
Pataki Barnabás 2003 PCCC ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R289
Pataky Kitti 1985 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 nő K54
Patyi Péter 1969 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R160
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K161
Pazsitka Péter 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K224
Pelle Kornél 2006 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R217
Pelle Péter 1961 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R218
Pelyhe László 1966 NAGY SE Mini távMini táv master 3 férfi M36
Pesthy Péter 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R139
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini távMini táv felnőtt férfi M11
Péter Máté 1993 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R276
Péter Nándor 2008 Mini távMini táv u13 fiú M12
Pethô József 1971 evopro ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R192
Petrovits Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K150
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K141
Piller-Dávid Marcell 2008 Mini távMini táv u13 fiú M43
Pincze Boglárka 2006 Mini távMini táv u15 lány M49
Pincze Gábor 1976 PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi K184
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K64
Pipicz- Bús Dorottya 1974 Mini távMini táv felnőtt nő M6
Plaszkó Roland 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R12
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini távMini táv master 3 férfi M21
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K142
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K151
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K90
Puskás Ferenc Lajos 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K178
P. Varga Zoltán 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R131
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H17
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R59
Rácz Ildikó 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R65
Radnai Attila 1990 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R81
Radványi Norbert 1998 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K120
Raffai Pál 1983 ÁkosBike Team Aszód ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R150
Raffai Zsolt 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R184
Raji Ferenc 1975 team3K ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R174
Rakovics Márton 1986 Vuelta Sportegyesület ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R64
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R27
Rakovics Marcell 2005 Mini távMini táv u15 fiú M52
Répási Roland 1983 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R290
Révfalusi Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K241
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép távKözép táv Master 1 férfi K132
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R121
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R51
Rőth András 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R311
Rozgonyi Péter 1972 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R333
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi K204
Sajcz Gergő 2003 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R309
Sándor Csaba 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H19
Sándor Zoltán 1984 ÁkosBike Team Aszód ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R41
Sári Tamás 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R83
Sárosi Endre 1973 Közép távKözép táv Master 2 férfi K243
Sárvári János 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R353
Sátori Szabolcs 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R368
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R369
Savanyu Roland 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R102
Schleining Rudolf 1985 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H24
Sebők Gábor 1989 NAGY SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R3
Sike András 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K45
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K73
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő M29
Simon Natália 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R255
Simon Péter 1967 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R384
Simon Péter 1998 Superior MTB Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K91
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Mini távMini táv u13 fiú M72
Simon Zsolt 1973 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R169
Sipos Attila 1984 Bringabanda SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H12
Solymosi Gábor 1981 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R93
Somogyi András 1990 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R244
Somoskői Dóra 1982 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R95
Sónyák Szabolcs 1989 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R230
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K122
Stróbl Tamás 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R334
Sulykos Gergely 1981 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H36
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K70
Sylvester Balázs 2000 ZKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K232
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi M39
Szabó Imre 1963 Vegan Energy Food Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R153
Szabó Gábor 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K32
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K105
Szabó Barnabás 2003 Mini távMini táv u17 férfi M35
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K162
Szabó György 1962 Közép távKözép táv Master 3 férfi K183
Szabó Roland 2000 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R262
Szabó Attila 1967 Közép távKözép táv Master 3 férfi K177
Szabó Ádám Lajos 1980 Team Heavy Pedál - Szeged ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R258
Szabó László 1976 team3K ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R312
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R75
Szakács Márk 1990 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K126
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R277
Szaniszló Attila 1976 Péceli TE Cseuz Ördögei Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H39
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K29
Szántó Krisztina 1970 Mini távMini táv felnőtt nő M55
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K207
Szarka Regő 2005 Ózdi KE ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R339
Szarvas Lajos 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R113
Szász Péter 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R52
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K3
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H8
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R364
Szedlacsek Ottó 1979 team3K ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R175
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R299
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H51
Székely Bertalan 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R23
Szekér István 1969 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R82
Szemere Barnabás 2003 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R371
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Szente András 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R45
Szép Zsolt 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R259
Szépné Csibi Mónika 1977 Mini távMini táv felnőtt nő M40
Szigeti Ferenc 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R229
Szikora Zoltán 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K170
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Sziráki Marcell 2011 Superior MTB Team Mini távMini táv u13 fiú M61
Szlávik Nándor 1990 C.E.S. ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R78
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 nő R76
Szögi Csaba 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K179
Szőke Judit 1961 Mini távMini táv master 3 nő M46
Szőke Tamás 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R350
Szolcsànyi Enikő 1967 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 nő R345
Szomszéd Ottó 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R34
Szoó István 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R362
Szoó-Kovács Tódor 2006 Mini távMini táv u15 fiú M13
Szrenkó Zoltán 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R247
Szücs Miklos 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R213
SZŰCS Tibor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K5
Szűcsné Eke Enikő 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R6
Szüki Gábor 1977 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K239
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R21
Szvercsek Zsolt 1967 Mini távMini táv master 3 férfi M18
Szvetnyik Zoltán 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R238
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K208
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R197
Takács Balázs 1997 Kontent-DKSI ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R366
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K99
Taks Sándor 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R103
Tamás Bianka 1999 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Felnőtt nő K221
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K220
Tamás Pál 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K209
Tamás Bence 2006 DVTK-Freeriderz ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R319
Tanács Ferenc 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R344
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K85
Tánczos Csaba 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K71
Tángli András 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R128
Tari László 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R279
Távoly Tamás 1970 Speed-Way Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K247
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 nő R269
Telek György 1971 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 2 férfi K72
Tömördi Zsolt 1977 Soproni Kerékpár Club ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R325
Tordai Csaba 1964 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K222
Törőcsik Péter Bálint 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K80
Török Csaba 1974 Ózdi KE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R294
Tóth Antal 1985 Mini távMini táv felnőtt férfi M65
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R37
Tóth Tibor 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K216
Tóth István 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K21
Tóth Sándor 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R375
Tóth Lili 1993 Bike4life ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő R372
Tóth Árpád 1960 Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi K160
Tóth Tibor 1988 evosoft Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H34
Tóth István 1960 SILVER KAJAK ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R8
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R36
Tóth László 1977 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R291
Tóth Ferenc 1982 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R112
Tóth Bálint 2003 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R141
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú M30
Tóth Ferenc 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K18
Tóthné Seres Zsanett 1990 Mini távMini táv felnőtt nő M63
Tóth-Pál János 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R29
Turnáczki Róbert 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R260
Udvarias Attila 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R62
Ujj Róbert 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R145
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K97
Vaik Rudolf 2005 ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R352
Váradi András 2001 MLINKÓSOK ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R245
Varga József 1968 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R77
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H9
Varga Márk 2007 Superior MTB Team Mini távMini táv u13 fiú M44
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi R91
Varga Tamás 1973 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R274
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K213
Varga Zsolt 1968 Salgótarjáni HKE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R138
Varga Ádám 1988 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K140
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K92
Varga Péter 1959 Közép távKözép táv Master 3 férfi K240
Vargyuné Varga Orsolya 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő R241
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R195
Várkonyi Lóránt 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K233
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K163
várnagy marcell 1989 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R42
Várnai Jencó 2001 Dr. Bátorfi-Agria KTK ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi R178
Várnai Jenő 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R179
Vas Balázs 2000 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H31
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R202
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H29
Vass István 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K39
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Vaszkun Anita 1979 Közép távKözép táv Master 2 nő K40
Veres Viktor 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R182
vermes csaba 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K248
Viktor Németh 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K168
Vingl Balázs 1998 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K114
Virág László 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K187
Virág Viktor 1974 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R155
Viszlai István 1973 barcycle ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R140
Vitkai Zoltan 1977 Crosskovácsi SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R193
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R203
Vratarics Kornél 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K199
Vukovics József 1968 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K10
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R99
Wágner János 1956 Vitalitás SE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R349
weinber attila 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R92
Weisz Dániel 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K210
Wilfing Zoltán 1974 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H61
Wimmer Norbert 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R347
Wimmer Máté 2005 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv U15 fiú R346
Wimmer Vince 2006 Mini távMini táv u15 fiú M66
Wolsky Norbert 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R122
Zajácz László 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi M76
Zakkar Sándor 1969 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R234
Záray Dániel 1989 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R283
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H28
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R250
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi R249
Zentai László 1966 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi R194
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K93
Zgut Éva 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő R327
Zimmer Mátyás 1978 evosoft Közép távKözép táv Master 2 férfi K107
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K46
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi R251
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H25
Zsótér Gergely 1984 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi R381
Zsutai Máté 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K60


Vissza az előző oldalra