Crosskovácsi Marathon 2019-TMS - 2019 06 15 rajt:10:30
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid táv
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid táv
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú táv
Biki Norbert 1977 Hosszú táv
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid táv
Bugyi Imre 1975 Rövid táv
Cipó István 1975 Közép táv
Csúcs Zoltán 1976 Közép táv
Fodor Zsolt 1985 Hosszú táv
Hegedüs Zsolt 1983 Rövid táv
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Horváth Ádám 1986 Rövid táv
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép táv
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid táv
Jenei Zoltán 1971 Rövid táv
Judák János 1969 Rövid táv
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid táv
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid táv
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid táv
Kelemen Péter József 1975 Rövid táv
Kis Balázs 1979 Közép táv
Kiss Zoltán 1976 Hosszú táv
Kóka Antal 1976 Rövid táv
Kollár Dani 1994 Közép táv
Kollár László 1975 Rövid táv
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid táv
Korcsog Klára 1981 Családi verseny
Kormos István Péter 1990 Rövid táv
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC Rövid táv
Kővári Richárd 1977 C.E.S. Közép táv
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid táv
Krompàczki Péter 1985 KTM TESZT TEAM Rövid táv
Lóth Gábor 1989 Közép táv
Lukács Károly 1978 Közép táv
Majnár Kristóf 2005 Rövid táv
Majnár Krisztián 1977 Rövid táv
Marlok Szabolcs 1991 Rövid táv
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid táv
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team Rövid táv
Márton András 1978 Közép táv
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Közép táv
Mészáros László 1986 Közép táv
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv
Mrkva Tamás 1985 Közép táv
Nagygyőr Árpád 1972 C.E.S. Rövid táv
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép táv
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép táv
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid táv
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú táv
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Rövid táv
Pók Bálint 1981 Közép táv
Pozsgai József 1986 Közép táv
Prohászka Judit 1983 Közép táv
Raffai Pál 1983 Rövid táv
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Rövid táv
Sándor Csaba 1983 Hosszú táv
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid táv
Solymosi Gábor 1981 Közép táv
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Rövid táv
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép táv
Szabó Roland 2000 Rövid táv
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép táv
Szarka Regő 2005 Ózdi KE Rövid táv
Szederkényi Bence 1995 Fillari Team Budaörs Közép táv
Szekeres Norbert 2006 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tól
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid táv
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv
Tomán Zoltán 1982 Hosszú táv
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid táv
Tóth-Pál János 1978 Rövid táv
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép táv
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Hosszú táv
Vitkai Zoltan 1977 Crosskovácsi SE Rövid táv


Vissza az előző oldalra