Crosskovácsi Marathon 2019-TMS - 2019 06 15 rajt:10:30
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Abt Zsombor 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Ádám Szalkai 2005 Rövid távRövid táv U15 fiú
Bakó Csaba 1968 Telekom SC Közép távKözép táv Master 3 férfi
Baksa Tamás 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Bereczki Szilard 1977 Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13)
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid távRövid táv Master 3 nő
Bodnár Márton 1985 HegyiBringa SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bokros Ferenc 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Bottlik Gábor 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Bús Miklós 2004 C.E.S. Rövid távRövid táv U17 férfi
Chovanyecz Emese 1979 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 2 nő
Cristofaletti Corrado 1961 669 seiseinove team Közép távKözép táv Master 3 férfi
Csákai Bence 2003 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U17 férfi
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u17 férfi
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Deák Zoltán 1963 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Deme Roland 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Deme Erik 2005 Rövid távRövid táv U15 fiú
dr. Bús László 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Farkas Miklós 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Farkas Richard 1979 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fiteró László 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fodor Zsolt 1985 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Földesi Gábor 1971 Crosskovácsi SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Földesi András 2001 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi
Földesi Csaba 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú
Gulyás Péter 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Halász Károly 1963 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv master 3 férfi
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Herceg Zoltán 1974 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kajári Anna 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő
Kakuk Simon 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 nő
Karai Péter 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kelemen Péter József 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kollár László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Korcsog Klára 1981 Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13)
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 nő
Kővári Richárd 1977 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U17 férfi
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Lekeny Márk 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Lelkes Márk 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Lukács Károly 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Majnár Kristóf 2005 Rövid távRövid táv U15 fiú
Majnár Krisztián 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Márton András 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mátis Barnabás 1981 Pavé Cycling Academy Közép távKözép táv Master 1 férfi
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Mészáros László 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Molnár András 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Mrkva Tamás 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nagygyőr Árpád 1972 C.E.S. Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Németh Lajos 1964 Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Papp Zoltán 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Pataki Roland 1992 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Petromárkó Miklós 1980 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 1 férfi
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi
Pozsgai József 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő
Rantal Sára 2009 Crosskovácsi SE Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)Gyermek U11 lány
Rantal-Tóth Zsuzsanna 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Répási Roland 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv U19 férfi
Sátori Szabolcs 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szabó László 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szabó Roland 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szarka Regő 2005 Ózdi KE Rövid távRövid táv U15 fiú
Száz Péter 2010 Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)Gyermek U11 fiú
Szegedi Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szekeres Norbert 2006 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u15 fiú
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Tomán Zoltán 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Tóth-Pál János 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Vass Gábor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Viktor Németh 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Vingl Balázs 1998 Trek Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Vitkai Zoltan 1977 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Zgut Éva 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő
Zóka-Ujhelyi Zoltán 1978 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi


Vissza az előző oldalra