Crosskovácsi Marathon 2019-TMS - 2019 06 15 rajt:10:30
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Adamkó Gergely 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R39
Ádók Róbert 1992 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K140
Adorján Nicolas 2006 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U15 fiú R226
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Rövid távRövid táv Master 2 férfi R23
Andrusch István 1971 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R134
Angeli Ervin 1955 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv master 4 férfi M9
Árva Zsolt 1988 DVTK-Freeriderz Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H32
Bagi Csaba 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K87
Bakonyi Györgyi 1972 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R174
Bakos János 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K137
Baksa Tamás 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R234
Balaskó Krisztián 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R221
Balázs Ádám 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R235
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 nő K67
Balázs Örs 2007 Crosskovácsi SE Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u13 fiú M24
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u15 lány M5
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R87
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Közép távKözép táv Master 3 férfi K2
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R88
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U15 lány R2
Báló Krisztián 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K69
Báló Dorka 2005 Rövid távRövid táv U15 lány R67
Bánrévi Zsolt 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R236
Banya Zoltán 1980 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H31
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U17 nő R135
Bartl Olivér 2009 Superior MTB Team Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)Gyermek U11 fiú M120
Bartl István 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R201
Becsei Kornél 1981 Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R118
Bedő Péter 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R12
Belencsák Dorián 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv Felnőtt férfi K24
Belme Lajos 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R195
Bencz Zoltán 1969 FOOTSTRONG SE. Rövid távRövid táv Master 3 férfi R204
Benedek Zoltán 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K88
Benedek Gábor 1978 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K130
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 3 férfi R3
Berecz Péter 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R24
Béres Bence 1996 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R123
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 1 férfi R25
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K30
Bertalan Tamás 2004 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R196
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H17
Bittmann Panna 2004 KTM Team Hungary Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u17 nő M20
Blaskovits István 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R150
Bobula Dalma 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R208
Bognár János 1967 Telki BikeTeam Rövid távRövid táv Master 3 férfi R144
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R114
Böjte Csongor 1982 Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R209
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Rövid távRövid táv Master 4 férfi R190
Borody Bence 1996 Fillari Team Budaörs Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R182
Bottlik Zsuzsanna 2001 Rövid távRövid táv U19 nő R26
Bottlik József 2001 Közép távKözép táv U19 férfi K31
Bottlik Gábor 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R13
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 férfi R57
Brandhuber Attila 1964 PCCC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R138
Budenszki Péter 1973 Vitalitás SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H19
Bugyi Imre 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R125
Bula Tamás 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K68
Bula Zsófia 2004 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u17 nő M2
Chovanyecz Emese 1979 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 2 nő K151
Cipó István 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K84
Cristofaletti Corrado 1961 669 seiseinove team Közép távKözép táv Master 3 férfi K159
Csábi Csanád 2009 Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)Gyermek U11 fiú M124
Csámpa Tibor 1971 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K183
Csányi László 1970 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R152
Császár Gergő 2006 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u15 fiú M15
Cservák Zalán 2003 team3K Rövid távRövid táv U17 férfi R126
Csikász Gergely 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R94
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R210
Csizmazia Bence 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u17 férfi M14
Csóka Zsolt 1978 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H35
Csoma Anita 1978 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt nő M10
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R183
Csúcs Zoltán 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K95
Czakó Csaba 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R164
Czakó Péter 1976 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R27
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R96
Czibere Gábor 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi K56
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K70
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Felnőtt férfi K114
Darányi Máté 2001 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U19 férfi R145
Dávid Péter 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R165
Deák Dániel 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R108
Debre László 1970 Közép távKözép táv Master 2 férfi K155
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R4
Dervalics Gábor 1977 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K101
Dobozi András 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R237
Dolonai György 1962 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 3 férfi K71
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u13 fiú M22
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R194
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H9
Dr. Fehér István 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K99
dr Lovas András 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R124
Ďurčov Milan 1964 Közép távKözép táv Master 3 férfi K141
Ďurčová Monika 1966 Közép távKözép táv Master 3 nő K142
Egei Tamás 1963 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K129
Égető Csaba 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K55
Egri Vince 2005 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R197
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Felnőtt férfi K175
Facskó Andrea 1979 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 nő R153
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H10
Farkas Milán 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R15
Farkas Péter 1994 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H15
Farkas Miklós 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R238
FARKAS LÁSZLÓ 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R184
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K176
Fejes '1x1' Barnabás 1969 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H11
Feldhoffer Bálint 2005 Fillari Team Budaörs Rövid távRövid táv U15 fiú R68
Fenyvesi Csaba 1977 E-Bike RaceE-Bike senior 2 férfi E1
Ferencz Anna 1986 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 1 nő R69
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid távRövid táv Master 3 férfi R127
Fésűs Gábor 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi K34
Fetter Zsolt 1974 PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi K33
Figler Anita 1974 Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 nő K45
Fiteró László 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K180
Flamich Gábor 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K53
Flamich Dávid 2003 Rövid távRövid táv U17 férfi R95
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H12
Fogarasi László 1965 evopro Rövid távRövid táv Master 3 férfi R154
Fogarasi Péter 1969 evopro Rövid távRövid táv Master 3 férfi R155
Földesi András 2001 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi K164
Földesi Gábor 1971 Crosskovácsi SE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H36
Földesi Csaba 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R198
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Felnőtt férfi K131
Freeman Karl 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K72
Fülöp Zoltán 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K23
Gábor Farkas 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R84
Gáspár András 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R21
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K46
Gerely Attila 2002 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi K165
Gévay Lilianna 1964 HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 3 nő R128
Giriti Sándor 1967 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 férfi R28
Giriti Sándorné ÁGI 1966 ÁkosBike Team Aszód E-Bike RaceE-Bike senior nő E4
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Master 2 nő R58
Gönczi Attila 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K144
Göncző Attila 1974 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K17
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K10
Györe Szabolcs 1973 C.E.S. Közép távKözép táv Master 2 férfi K73
Györe Evelin 2001 C.E.S. Rövid távRövid táv U19 nő R70
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép távKözép táv Master 1 férfi K111
Háden Tamás 1979 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R205
Halász Jozsef 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K122
Halász László 1973 Jbike Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R16
Halász Károly 1963 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv master 3 férfi M28
Hámori Judit 1978 Rövid távRövid táv Master 2 nő R175
Hámori Kornél 1979 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R213
HARGITAI ZOLTÁN 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R211
Harkai Máté 1998 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K115
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H3
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H38
Havasi Andrea 1978 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt nő M27
Házy Attila 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R104
Hegedüs Zsolt 1983 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 1 férfi R109
Hegedűs Beáta 1988 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R142
Hegedűs Attila 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R228
Hegedűs András 1998 Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H33
Hermann Róbert 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K109
Hodász Tibor 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R169
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K35
Homonnay András 1982 ROPRINT Racing Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K153
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K11
Hornyák László 1988 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R212
Horvath Attila 1975 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H20
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K36
Horváth Ádám 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R103
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H4
Horváth Zsolt 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R85
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R89
Horváth József 1966 Superior MTB Team Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv master 3 férfi M29
Horváth Miklós 1976 Chili Sport Rövid távRövid táv Master 2 férfi R41
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 férfi K18
Horváth Ferenc 1952 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R166
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K127
Hugyecz Attila 1989 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R42
Hugyi Zoltán 1983 Közép távKözép táv Master 1 férfi K110
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R17
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép távKözép táv U19 férfi K102
Izsó Dániel 2006 AKSE Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u15 fiú M11
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R90
Jánosi Zoltán 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R71
Jármai János 1958 Közép távKözép táv Master 3 férfi K3
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R170
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R43
Jenei Zoltán 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R105
Jenei Endre 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R163
Jobbágy Balázs 1992 Sólyom Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K37
Jónás Péter 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R5
Judák János 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R121
Juhász Róbert 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R220
Juhász Ferenc 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K96
Juhász Ákos 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R44
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R45
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K19
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R141
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R136
Kapàs Gergely 1981 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R129
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 nő K177
Karai Péter 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K181
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H39
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép távKözép táv Master 3 férfi K57
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt nő R29
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R215
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13) C2
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt férfi M6
Katona Bálint 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K77
Kenesei Benjámin 1998 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R185
Kenyó Kristóf 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R140
Kenyó Endre 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R139
Keppler Miklós Norbert 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R214
Kerek Róbert 1977 Sportstuff Racing Rövid távRövid táv Master 2 férfi R156
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K6
Kereszty Marcell 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R222
Kersánszki Tamás 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R110
Kimmel János 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R202
Kincses Bálint 1979 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R157
Király Ákos 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R72
Király Katalin 1978 Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt nő K148
Kis András 1979 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H21
Kis Balázs 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi K89
Kis Szabolcs 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R111
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H37
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K112
Kispál Gábor 1979 Jbike Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K47
Kiss Luca Rozália 2006 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv U15 lány R176
Kiss Zoltán 1976 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H22
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K61
Kiss Gábor 1979 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K62
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R6
Koczka Tamás 1992 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R223
Kóka Antal 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R106
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid távRövid táv Master 3 férfi R30
Komáromi József 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R158
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R119
Koncz Róbert 1968 Közép távKözép táv Master 3 férfi K116
Könczöl Gábor 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K7
Kondacs Zoltán 1965 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 3 férfi K143
Konkoly András 1969 E-Bike RaceE-Bike senior 3 férfi E5
Konrád Attila 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R46
Kormos István Péter 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R122
Kormos Csaba 1973 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K160
Kormos Judit Renáta 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt nő R9
Kőszegi Csaba 1970 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R31
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R186
Kőszegi Kornélia 1987 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R191
Kotroczó Dorka 2001 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U19 nő R91
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H43
Kovács László 1966 Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K4
Kovács Zoltán 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R7
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K178
Kovács Miklós 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K107
Kovács Máté Antal 1995 Sportstuff Racing Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R177
Kovács Zsolt 1972 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt férfi M3
Kovács Tamás 1974 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi K120
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R149
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 1 férfi R192
Kubik Zsolt 1971 Superior MTB Team Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt férfi M4
Kubik Csenge 1998 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Felnőtt nő R73
Kugler Péter 1978 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H23
Kun Dávid 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K82
Kurinczi Engelbert 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K156
Kuti Péter 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K76
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt férfi M18
Laczko András 1977 Sportstuff Racing Rövid távRövid táv Master 2 férfi R159
Lakatos Ede 1963 Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid távRövid táv Master 3 férfi R10
Lakatos Susann 1976 Rövid távRövid táv Master 2 nő R62
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 1 nő K48
Laposa Tibor 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R47
László Hidasi 1968 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K166
Lender György 1965 HegyiBringa SE Közép távKözép táv Master 3 férfi K5
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 3 férfi K63
Losonczi Laszlo 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K113
Lóth Gábor 1989 Közép távKözép táv Master 1 férfi K91
Lovrity Krisztián 1980 Közép távKözép táv Master 1 férfi K90
Ludmerczki Tibor 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R146
Lukács Károly 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K20
Magyar Ádám 2000 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R74
Magyar Levente 2002 Rövid távRövid táv U19 férfi R75
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R81
Magyar Márk 1997 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R86
Magyar Tamás 1970 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R80
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H29
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K25
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R216
Makadán Tibor 1973 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K64
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u13 fiú M19
Márkus Gyula 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K134
Márkus Melinda 1984 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R38
Marlok Róbert 1963 Közép távKözép táv Master 3 férfi K161
Marlok Szabolcs 1991 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R112
Marosvolgyi Bence 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R151
Marosvölgyi Krisztian 1975 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K132
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi R115
Maróti Bence 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R76
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team Rövid távRövid táv U19 férfi R116
Máté János 1974 Meditech Sport Club Közép távKözép táv Master 2 férfi K135
Máté Temesvári 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K157
Matus Tamás 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R77
Mátyásné Illyés Anna 1981 Rövid távRövid táv Master 1 nő R168
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 1 férfi R59
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R229
Mészáros Zsolt 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K136
Miczkó János 1971 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R18
Mihályi Balázs 1969 Közép távKözép táv Master 3 férfi K13
Mihályi Zoltán 1966 Közép távKözép táv Master 3 férfi K8
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R78
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K152
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K39
Mogyorósi Balázs 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R48
Mohácsi Géza 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K38
Mohai Károly 1963 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R130
Molnár László 1966 TSSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K49
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 1 férfi K81
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K92
Molnár-Farkas Gergő 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R32
Mráz Katalin 1979 Száguldó Virágok SE Közép távKözép táv Master 2 nő K133
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K83
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R8
Nabha Ilias 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K138
Nagy Péter 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H13
Nagy Noémi 1979 Fehérvár Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 nő K21
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K117
Nemcsics Ákos 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R147
Németh Róbert 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K154
Németh Lívia 1976 Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13) C4
Neruda Nándor 1983 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R137
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H34
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K78
Nyári Krisztina 1967 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv master 3 nő M1
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K97
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R11
Oláh Levente 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K162
Oskó Dániel 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K100
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K40
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R217
Paless Gergely 1999 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R203
Pallos Zoltán 1955 Freeriderz SC Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv master 4 férfi M12
Pálmai Zsolt 1984 FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K149
Pap Péter 1984 Közép távKözép táv Master 1 férfi K50
Papp Zoltán 1971 Közép távKözép táv Master 2 férfi K172
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H24
Papp Tamás 1987 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R33
Pásztor László 1974 Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R98
Pataky Kitti 1985 Közép távKözép táv Master 1 nő K128
Pecsenye Péter 1985 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R34
Pesthy Péter 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R97
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u13 fiú M7
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt férfi M8
Pethô József 1971 evopro Rövid távRövid táv Master 2 férfi R160
Petromárkó Miklós 1980 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 1 férfi K167
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K173
Pincze Gábor 1976 PCCC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R143
Pintér Attila 1977 ViniBike Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H30
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv U19 férfi K26
Plaszkó Roland 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R14
Pók Bálint 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K86
Pokrovenszki Péter 1975 Közép távKözép táv Master 2 férfi K14
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv master 3 férfi M16
Polyik Barnabás 2008 Crosskovácsi SE Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u13 fiú M25
Polyik Attila 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R19
Polyik Márk 2011 Crosskovácsi SE Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)Gyermek U9 fiú M123
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K174
Pozsgai József 1986 Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd Közép távKözép táv Master 1 férfi K126
Pribula Adrián 1974 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R171
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi K123
Prohászka Judit 1983 Közép távKözép táv Master 1 nő K182
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R49
Rácz Tamás 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R100
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H14
Radnai Attila 1990 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R101
Radványi Norbert 1998 AKSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K103
Raffai Pál 1983 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R107
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 4 férfi R36
Rakovics Márton 1986 Vuelta Sportegyesület Rövid távRövid táv Master 1 férfi R35
Rantal Zoltan 1978 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R187
Rantal Sára 2009 Crosskovácsi SE Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)Gyermek U11 lány M121
Reznik Sándor 1983 PCCC Közép távKözép táv Master 1 férfi K121
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R79
Rigó Zsolt 1979 BIKE ZONE Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R60
ripka gábor 1971 E-Bike RaceE-Bike senior 2 férfi E2
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép távKözép táv U19 férfi K58
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi K65
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R131
Sándor Csaba 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H16
Sándor Zoltán 1984 ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 1 férfi R52
Sári Tamás 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R53
Savanyu Roland 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R63
Schleining Rudolf 1985 Szegedi Kerékpáros SC Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H25
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H18
Selmeczi Imre 1968 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R172
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K41
Silkó Olivér 1972 Sportstuff Racing Rövid távRövid táv Master 2 férfi R161
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt nő M21
Simon Péter 1998 Superior MTB Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K59
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u13 fiú M23
Simon Péter 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R61
Simonyi András 1982 Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R132
Solymosi Gábor 1981 Közép távKözép táv Master 1 férfi K118
Somoskői Dóra 1982 Rövid távRövid táv Master 1 nő R40
Sonnleitner Zsolt 1977 E-Bike RaceE-Bike senior 2 férfi E3
Sónyák Szabolcs 1989 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K108
Soós Győző 1970 FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R162
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R117
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K104
Stocker István 1983 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R133
Suták Péter 2006 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U15 fiú R199
Svéd Csaba 1981 Trek Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K51
Szabo Gabor 1973 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt férfi M26
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K93
Szabó Róbert 1980 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K168
Szabó Gábor 1986 Közép távKözép táv Master 1 férfi K52
Szabó László 1976 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R239
Szabó Gábor 1974 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R50
Szabó György 1962 Közép távKözép táv Master 3 férfi K163
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid távRövid táv Master 2 férfi R51
Szakonyi Gábor 1972 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H26
Szalai Ádám 1986 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R188
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi R225
Szamos Márton 1993 Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R233
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K169
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép távKözép táv Master 1 férfi K9
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H2
Szedeli Krisztián 2001 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U19 férfi R232
Szederkényi Bence 1995 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K105
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H7
Székely Bertalan 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R93
Székelyhidi Máté 2010 Crosskovácsi SE Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)Gyermek U11 fiú M122
Szekeres Viktória 1983 KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 1 nő K158
Szelei Diána 1980 Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13) C3
Szemere Márton 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K12
Szente András 1970 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R37
Szép Zsolt 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R189
Szépné Csibi Mónika 1977 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv felnőtt nő M13
Szigeti Ferenc 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R206
Szihalmi Zsolt 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H27
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H6
Szlávik Nándor 1990 C.E.S. Közép távKözép táv Felnőtt férfi K27
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv U19 nő R120
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K60
SZŰCS Tibor 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K74
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid távRövid táv Master 2 nő R64
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U19 férfi R20
Takács Gábor 1985 Tatanka Racing Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K150
Takács Szabolcs 1973 Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K179
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K124
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi K80
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R230
Taks Sándor 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R65
Tamás Bence 2006 DVTK-Freeriderz Rövid távRövid táv U15 fiú R178
Tamás Bianka 1999 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Felnőtt nő K146
Tamás Tibor 1969 DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K145
Tamás János 1978 Evolúció Kisbér Közép távKözép táv Master 2 férfi K147
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő K85
Tángli András 1972 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R66
Tasi Sándor 1969 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R167
Távoly Péter 1972 Speed-Way Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K98
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 3 nő R207
Telek György 1971 Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Master 2 férfi K42
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R231
Török Huba 2003 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R200
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R55
Tóth Gábor 1971 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K79
Tóth Bálint 2003 Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R99
Tóth Ferenc 1982 Superior MTB Team Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13) C1
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R173
Tóth István 1960 SILVER KAJAK Rövid távRövid táv Master 3 férfi R113
Tóth István 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi K22
Tóth Krisztián 1989 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R54
Tóth Ferenc 1978 Közép távKözép táv Master 2 férfi K15
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u13 fiú M17
Vámosi Gergely 1982 Mecsek Maraton Team SE. Közép távKözép táv Master 1 férfi K125
Váradi Máté 2004 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi R219
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H8
Varga Tamás 1973 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R179
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid távRövid táv U17 férfi R56
Varga István 1980 Szingo SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K139
Varga Ádám 1985 Közép távKözép táv Master 1 férfi K75
Varga Zsolt 1968 Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R92
Varga Ádám 1988 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K119
Varga Szabolcs 1984 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R22
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 1 férfi R227
Várkonyi Gábor 1978 Életerő KSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K94
Vas Péter 1971 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H40
Vass István 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K66
Vastag Dávid 1987 Közép távKözép táv Master 1 férfi K170
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép távKözép táv Master 2 férfi K54
Vaszkun Anita 1979 Közép távKözép táv Master 2 nő K28
Veingartner Balázs 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi K43
Viktor Németh 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi K32
Vitkai Zoltan 1977 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R218
Vitkovics Péter 1973 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R193
Vogl Zoltán 1991 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K171
Vukovics József 1968 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K16
Wachtler Tamas 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi R180
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 nő R102
Wágner János 1956 Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R224
Wolsky Norbert 1980 Rövid távRövid táv Master 1 férfi R82
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R240
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R181
Zentai László 1966 Rövid távRövid táv Master 3 férfi R148
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 3 férfi K29
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R83
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi K106
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H28
Zsutai Máté 1993 Közép távKözép táv Felnőtt férfi K44


Vissza az előző oldalra