XVI. MTB Pilis Kupa UCI C1 XCO - 2018 09 22 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Ádám Gabriella 2009 FEMAT-ZKSE XCO
Ádám Viktória 2009 FEMAT-ZKSE XCO
Ádám Szabolcs 2006 FEMAT-ZKSE XCO
Adorján Nicolas 2006 Superior MTB Team XCO
Andrusch István 1971 PCCC Sport
Bakó Donát 2009 PCCC XCO
Baluka Balázs 1978 Waberer's Trek Team XCO
Baranyi Dávid Áron 2002 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Bartalis Hunor 2009 ROPRINT Racing Team XCO
Benedek Zsófia 2009 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Benedek Levente 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Benkó Barbara 1990 GHOST FACTORY RACING XCO
Berencsi Benedek 2008 Crosskovácsi SE XCO
Boda Péter Kristóf 1991 Mesterbike 575 Team XCO
Bognár Ábel 2000 Pavé Cycling Academy XCO
Bokros Kincső 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Bokros Csenge 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Borbély Tamás 2002 Cube-Csömör XCO
Bruchner Regina 2006 FEMAT-ZKSE XCO
Bruchner Máté 2011 FEMAT-ZKSE XCO
Bukovácz Anna 2004 PCCC XCO
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör XCO
Burgermeister Oliver 2010 Cube-Csömör XCO
Burgermeister Bence 2011 Cube-Csömör XCO
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör XCO
Cseh Veronika 1990 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCO
Cser Antónia 2010 Superior MTB Team XCO
Csonka Olivér 1995 Waberer's Trek Team XCO
Dervalics Gábor 1977 FEMAT-ZKSE XCO
Dina Márton 1996 Cube-Csömör XCO
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Dorogi Alex Martin 2007 Merida Kőbánya TC XCO
Dózsa György 1967 Superior MTB Team XCO
Dvorán Péter 1978 Sport
Fetter Erik 2000 PCCC XCO
Fibecz Zsolt 1981 Cube-Csömör XCO
Fördős Kata Barbara 2001 Cube-Csömör XCO
FÖRDŐS Gergő 1999 Cube-Csömör XCO
Fülöp Ádám 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Gábor Milán 2008 Superior MTB Team XCO
Gerely Attila 2002 Crosskovácsi SE XCO
Gergely Koppány Máté 2006 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Gortva László 1968 DH Giraffe KCSE XCO
Greman Szonja 2005 PCCC XCO
Gubancsik Péter 1981 FEMAT-ZKSE XCO
Gudella Ádám 2007 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Gyenge Barnabás 2006 PCCC XCO
Hebling Lili 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Horváth Győző 1973 Superior MTB Team XCO
Horváth Áron Mihály 2003 Superior MTB Team XCO
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team XCO
Ibrányi Attila 1981 Vitalitás SE XCO
Illés Levente 2003 Crosskovácsi SE XCO
Iván Borisz 2006 FEMAT-ZKSE XCO
Kálmán Dániel Ákos 2007 FEMAT-ZKSE XCO
Kálmán Luca 2009 FEMAT-ZKSE XCO
Kárpáti Bálint 2005 Merida Kőbánya TC XCO
Kerényi Alfréd 2005 Crosskovácsi SE XCO
Király Katalin 1978 Waberer's Trek Team XCO
Kiss Ádám 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Kiss Vince Daniel 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Nikoletta Bettina 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Kata 2002 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Kiss András 1975 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Kiss Milán Márk 2001 Superior MTB Team XCO
Klein Tamás 1974 FOOTSTRONG SE. XCO
Kömöz Lujza Panka 2011 ROPRINT Racing Team XCO
Kömöz Abigél 2011 ROPRINT Racing Team XCO
Kömöz Sámuel 2009 ROPRINT Racing Team XCO
Kovács Áron 2007 Focus Team Hungary XCO
KOVÁCS ATTILA 1979 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Krautwurst Bence 2004 Merida Kőbánya TC XCO
Ladányi Péter Dávid 2008 ROPRINT Racing Team XCO
Ladányi Mihály 2007 ROPRINT Racing Team XCO
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team XCO
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Lovász Máté 2010 Focus Team Hungary XCO
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE XCO
Majoros Dávid 2005 Merida Kőbánya TC XCO
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Martonics Armand 2009 FEMAT-ZKSE XCO
Mikó Zsolt 2006 Superior MTB Team XCO
Minárovics Krisztián 2002 Waberer's Trek Team XCO
Molnár Mór 2010 FEMAT-ZKSE XCO
Monostori Noel 2005 BringAjka KSE XCO
Móri Márton 2009 Telki BikeTeam XCO
Mórocz Barna 2004 Focus Team Hungary XCO
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team Sport
Nagy Barnabás 1997 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Németh Zoltán 1971 Cube-Csömör XCO
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse XCO
Oravecz Lora 2004 PCCC XCO
Pakot András Gusztáv 2006 Merida Kőbánya TC XCO
Parti András 1982 Waberer's Trek Team XCO
Pataki Barnabás 2003 PCCC XCO
Perger Marcell 2008 Superior MTB Team XCO
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE XCO
Rab Ádám 1984 Sport
Révész Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Révfalusi Balázs 1998 Waberer's Trek Team XCO
Sági Péter Pál 2005 Superior MTB Team XCO
Schmidel Regina 1999 Focus Team Hungary XCO
Sike Roland András 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO
Sike Lili Alexandra 2004 Superior MTB Team XCO
Simon Viktor 2008 Merida Kőbánya TC XCO
Specziár Viktor 1972 Merida Kőbánya TC XCO
Suták Péter 2006 Crosskovácsi SE XCO
Sylvester Balázs 2000 FEMAT-ZKSE XCO
Szabadi Kolos 2011 ROPRINT Racing Team XCO
Szabó Léna 2007 FEMAT-ZKSE XCO
Szép Damján 2009 FEMAT-ZKSE XCO
Szücs Borbála 2009 FEMAT-ZKSE XCO
Szücs Júlia 2007 FEMAT-ZKSE XCO
Takács Máté 2001 Cube-Csömör XCO
Takács Zsombor Tamás 2006 Superior MTB Team XCO
Takács-Valent Márk 2004 Kis-Galya KSE XCO
Takács-Valent Máté 2003 Kis-Galya KSE XCO
Tatár Márton 2004 Superior MTB Team XCO
Temesvári Márton 2007 Superior MTB Team XCO
Timár Péter 2009 FEMAT-ZKSE XCO
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM TESZT TEAM Sport
Tóth Dávid 2000 Waberer's Trek Team XCO
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE XCO
Tóth-Almási Piroska 2006 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Tóth-Almási Borbála 2004 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Trócsányi Laura 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Vajda Gergő 2002 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Valter Attila 1998 Cube-Csömör XCO
Varga Bálint 1999 PCCC XCO
Vas Barnabás 2006 Merida Maraton Team-CST XCO
Veress Botond 2003 Superior MTB Team XCO
Vukovics Márk 2006 PCCC XCO
Wendler Márk 2004 Cube-Csömör XCO
Zoller Márton István 2000 BringAjka KSE XCO
Zsoldos Levente András 2004 BIKE ZONE Gödöllő XCO


Vissza az előző oldalra