XVII. Matra Maraton - 2018 09 09 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória Rszám
Adamkó Gergely 1977 1034 Budapest Rövid táv R23
Ádók Róbert 1992 6900 Makó Közép táv K164
Andrusch István 1971 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R225
Angeli Ervin 1955 1152 Budapest Mini táv M12
Angyal Zsolt 1976 2192 Hévízgyörk Rövid táv R87
Árva Zsolt 1988 3529 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv H36
Árvay Dénes 1981 1074 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H38
Bagi Csaba 1976 2600 Vác Közép táv K52
Bakocs Péter 1976 1141 Budapest Közép táv K107
Bakonyi Györgyi 1972 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R88
Bakos Tamás 1989 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K166
Bakos János 1978 2700 Cegléd Közép táv K128
Baksay Gergely 1976 1224 Budapest Közép táv K32
Baksay Dániel 2006 1224 Budapest Superior MTB Team Mini táv M5
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv K99
Balázs Miklós 1964 1192 Budapest Közép táv K167
Balázsi Péter 1974 1147 Budapest Közép táv K8
Bali Sára 2002 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R132
Bali Emese 2005 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M10
Bálint József 1984 3142 Mátraszele Salgótarjáni HKE Rövid táv R133
Bàlint Schwendtner 1993 1107 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R229
Baluka Balázs 1978 1171 Budapest Waberer's Trek Team Hosszú táv H46
Bánfi Tibor 1976 1091 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K6
Bardóczki Valentin 1997 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R98
Barkóczi Balázs 1977 6050 Lajosmizse Rövid táv R144
Becsei Kornél 1981 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R164
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team Közép táv K178
Benedek Gábor 1978 2100 Gödöllő Közép táv K54
Benke Gábor 1991 4400 Nyíregyháza Közép táv K168
Bérczes Lajos 1974 1086 Budapest Bike4life Hosszú táv H40
Berecz Enikő 1975 4287 Vámospércs Superior MTB Team Rövid táv R68
Berta Rajmund 1985 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R151
Bertóti Rita 1970 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M6
Binder László 1978 6724 Szeged Életerő KSE Közép táv K155
Blahut Szabolcs 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K82
Bodócs Mihály 1967 2094 Nagykovács Crosskovácsi SE Rövid táv R185
Bodonyi Péter 1953 1026 Budapest Rövid táv R202
Bodzán József 1974 5746 Kunágota Közép táv K156
Bogádi György 1957 1235 Csernely Rövid táv R157
Bognár Tibor 1977 1181 Budapes Közép táv K130
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv K61
Bognár Tamás 1978 3212 Gyöngyöshalász Rövid táv R39
Borbély István 1991 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K24
Borbély Zsolt 1979 3535 Miskolc Rövid táv R17
Börcsök Attila 1986 6728 Szeged Hosszú táv H37
Bordás Sándor 1977 Rövid táv R52
Boros Gyula 1965 3534 Miskolc Rövid táv R35
Böszörmányi Tamás 1973 2120 Dunakeszi Rövid táv R143
Böszörményi László 1954 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R30
Brachna Gábor 1975 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R83
Brájer Gábor 1975 1108 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K65
Brandhuber Attila 1964 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R226
Brezina Albert 1979 2621 Verőce Rövid táv R25
Buvár Eszter 2000 5800 Mezőkovácsháza Superior MTB Team Közép táv K80
Cipó István 1975 3300 Eger Közép táv K121
Csámpa Tibor 1971 1188 Budapest Cube-Csömör Közép táv K157
Csendes Tamás 1979 8411 Veszprém-Kádárta NYKSE Közép táv K179
Cser Attila 1978 2040 Budaörs ROPRINT Racing Team Közép táv K139
Cservák Zalán 2003 3860 Encs Rövid táv R99
Csikász Gergely 1986 3516 Miskolc Rövid táv R19
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv R56
Csobay Nóra 1984 1076 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K188
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv K66
Csonka Lajos 1972 8220 Balatonalmádi Sólyom Team Rövid táv R93
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R31
Csorba János 1974 6050 Lajosmizse Rövid táv R10
Czakó Péter 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R42
Czinkoczki Zoltán 1981 2626 Nagymaros Bringabanda SC Közép táv K67
Darányi Bence 1995 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K68
Darányi Máté 2001 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R84
Deák Ferenc 1967 1182 Budapest Közép táv K146
Deák Anikó 1978 2000 Szentendre Rövid táv R189
Demeter Zoltan 1980 2000 Szentendre Rövid táv R12
Demjén Gábor 1972 9028 Győr Waberer's Trek Team Rövid táv R36
Dienes Barnabás 1977 3257 Bükkszenterzsébet EGER MTB Közép táv K100
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Közép táv K29
Dömök Nándor 1979 6000 Kecskemét Rövid táv R184
Doszev Gábor 1990 2713 Csemő Bringabanda SC Közép táv K83
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv K62
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv R69
Dózsa Imre 1975 1144 Budapest Mini táv M13
Dr. Bakos Gergő 1981 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Hosszú táv H21
Dr. Buvár István 1973 5800 Mezőkovácsháza Hosszú táv H9
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 5800 Mezőkovácsháza Rövid táv R97
Dr. Czibók Csilla 1959 2083 Solymár Rövid táv R181
Dr. Szabó Ákos 1974 5600 Békéscsaba Közép táv K43
Dr. Szakács Zoltán 1959 2083 Solymár Közép táv K142
Dudás-Szabó Lajos 1971 6600 Szentes Rövid táv R43
Dzúró Zoltán 1968 3534 Miskolc Közép táv K108
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv K14
Elek Gábor 1976 1138 Budapest Hosszú táv H33
Elmi Márk 1982 3663 Arló Rövid táv R131
Elmi Dávid 1985 1015 Budapest Rövid táv R79
Erdős Attila 1973 2112 Veresegyház Rövid táv R141
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv K71
Farkas Attila 1974 2000 Szentendre Salgótarjáni HKE Hosszú táv H24
Fedor István 1978 2310 Szigetszentmiklós Merida Maraton Team-CST Közép táv K189
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Közép táv K84
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R129
Fehér Viktor 1973 2192 Hévízgyörk Rövid táv R148
Fejes Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Hosszú táv H11
Fejes Gergő 1992 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv H18
Fernye Lajos 1982 3411 Szomolya Egri Bájkerek Hosszú táv H4
Fésüs László 1969 1112 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R38
Fésűs Gábor 1982 1112 Budapest Közép táv K196
Fetter Zsolt 1974 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K192
Flamich Dávid 2003 2600 Vác Rövid táv R126
Flamich Gábor 1975 2600 Vác Rövid táv R127
Fodor István 1984 3300 Eger NAGY SE Mini táv M21
Fodor Gábor 1975 2484 Agárd Salgótarjáni HKE Hosszú táv H25
Fodor Zsolt 1978 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K106
Fogarasi László 1965 1142 Budapest Bike4life Rövid táv R190
Fogarasi Péter 1969 1039 Budapest Bike4life Rövid táv R191
Freeman Karl 1969 1011 Ercsi Közép táv K33
Fülöp Zoltán 1983 1186 Budapest Hosszú táv H14
Gajda Pál 1974 6000 Kecskemét Közép táv K158
Gál Erika 1968 3529 Miskolc Rövid táv R33
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv K63
Gelle Olívia 2000 2921 Komárom Brigetio KSE Rövid táv R152
Gercsényi András 1982 3031 Zagyvaszántó Mátra Biker SC Rövid táv R224
Giriti Sándor 1967 2170 Aszód Rövid táv R62
Goldoványi Krisztina 1978 1174 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R85
Gönczi Attila 1969 3521 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv H35
Gortva László 1968 2310 Szigetszentmiklós DH Giraffe KCSE Rövid táv R192
Gotthárd Balázs 1989 3903 Bekecs team3K Hosszú táv H10
Gréczi István 1989 2131 Göd Bringabanda SC Közép táv K92
Gudella Ádám 2007 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M19
Győre Zoltán 1975 2000 Szentendre Bike4life Hosszú táv H41
Hacsi Ákos 1988 3700 Kazincbarcika team3K Közép táv K86
Halász László 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R8
Halász Angéla 2001 2145 Kerepes Rövid táv R161
Halászné Králik Ágota 1967 2145 Kerepes Mini táv M15
Harkai Máté 1998 6724 Szeged Rövid táv R193
Harsányi Zoltán 1980 1042 Budapest Közép táv K20
Hegedüs Zsolt 1983 4031 Debrecen Rövid táv R142
Hegedűs Beáta 1988 8200 Veszprém Rövid táv R100
Hegyi Timea 1980 2030 érd Közép táv K154
Hegyi Gábor 1974 7627 Pécs Közép táv K46
Heiszer Zsolt 1965 2045 Törökbálint MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K147
Hermann Róbert 1980 2484 Agárd Közép táv K159
Hernáth Attila 1962 9700 Szombathely Agro-Alfa Team Közép táv K148
Hevesi Kata 1967 3300 Eger Rövid táv R94
Hévizi Gergely 1979 1034 Budapest Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid táv R182
Holló Tibor 1973 2338 Áporka Merida Maraton Team-CST Közép táv K34
Hornung András 1994 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K18
Horváth Ferenc 1952 1116 Budapest Rövid táv R59
Horváth Zita 1987 1015 Budapest Rövid táv R58
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R168
Horváth Miklós 1976 4027 Debrecen Chili Sport Rövid táv R21
Horváth Ádám 1987 3246 Mátraderecske Salgótarjáni HKE Rövid táv R134
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H3
Horváth Zoltán 1977 1076 Budapest Rövid táv R57
Horváth Ákos 1981 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R124
Horváth Zsolt 1972 2192 Hévízgyök Rövid táv R89
Horváth Gábor 1982 6724 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K140
Horváth Ágnes 1975 8230 Balatonfüred MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K81
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid táv R117
Hudák Szilvia 1981 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Közép táv K109
Hugauf Marcell 1994 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Rövid táv R118
Hugyecz Attila 1989 3300 Eger Rövid táv R26
Hunics Balázs 2004 1223 Budapest Superior MTB Team Mini táv M7
Izsó Norbert 2001 3800 Szikszó AKSE Rövid táv R166
Izsó Dániel 2006 3800 Szikszó AKSE Mini táv M16
jakab péter 1982 4400 nyíregyháza Rövid táv R206
Jakab Gábor 2002 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R111
Jakab József 1952 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R215
Jakab Árpád 1981 8800 Nagykanizsa Rövid táv R167
Janó Ádám 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R149
Jaros Péter 1969 3200 Gyögyös Mátra Biker SC Rövid táv R101
JAROS Zsolt 1971 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R102
Jász Dániel 1990 5091 Tószeg Közép táv K195
Jenei Zoltán 1971 2837 Vértesszőlős Rövid táv R187
Jobbágy Balázs 1992 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép táv K26
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Rövid táv R169
Juhász Sándor 1981 5091 Tószeg Közép táv K133
Juhász József 1977 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R110
Juhász Ferenc 1974 3300 Eger Közép táv K129
Juhász Ákos 1984 2170 Aszód Rövid táv R44
Kalla Brigitta 1974 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R27
Kálóczi Balázs 1992 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K48
Kálvin Andor 1963 3060 Pásztó BVSE Rövid táv R140
Kámán Csaba 1970 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R174
Kámán Krisztián 1998 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R173
Kandzsarov Peter 1976 1113 Budapest Közép táv K165
Kanyári Botond 2000 4531 Nyírpazony Superior MTB Team Közép táv K87
Kanyári Zsombor 1998 4531 Nyírpazony ViniBike.hu Rövid táv R103
Káplár Ferenc 1968 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K37
Karácsonyi Zsolt 1974 1156 Budapest Közép táv K136
Karácsonyi Ildikó 1977 9730 Kőszeg Merida Maraton Team-CST Közép táv K185
Kárai István 1974 4150 Püspökladány Rövid táv R105
Karakai Viktor 1978 1181 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K184
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Közép táv K42
Kármán József 1955 2764 tápióbicske Rövid táv R34
Kaszanyiczki László Máté 1984 1171 Budapest Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu Hosszú táv H12
Katona Bálint 1986 4025 Debrecen Közép táv K169
Kazi Alex 1999 1144 Budapest Hosszú táv H30
Kazi György 1968 1144 Budapest Hosszú táv H19
Kelemen Krisztián 1984 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv R119
Kerek Róbert 1977 3023 Petőfibánya Sportstuff Racing Rövid táv R104
Király Ákos 1972 8230 Balatonfüred Rövid táv R216
Király Lajos 1977 3327 Novaj NAGY SE Rövid táv R172
Kis Péter 1979 2700 Cegléd Közép táv K35
Kis Szabolcs 1980 1182 Budapest Rövid táv R13
Kis József 1972 4400 Nyíregyháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H42
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 2161 Csomád Közép táv K47
Kispál Gábor 1979 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K10
Kiss László 1990 1188 Budapest Közép táv K114
Kiss Tamás 1970 1029 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K72
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K21
Kiss Vince Daniel 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M4
Kiss Benedek 1970 1024 Budapest Rövid táv R153
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H6
Kocsi Sándor TREK Nagykáta SE 1955 2760 nagykáta Rövid táv R4
Kókai Gábor 1966 2230 Gyömrő GIANT Gyömrő Rövid táv R145
Kollár Dani 1994 9028 Győr Rövid táv R120
Kömöz Róbert 1975 2030 Érd ROPRINT Racing Team Rövid táv R195
Koncz Róbert 1968 1188 Budapest Közép táv K88
Kondacs Zoltán 1965 6725 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K77
Konrád Attila 1980 2623 Kismaros Rövid táv R45
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Közép táv K95
Koppány Barnabás 1978 3300 Eger EGER MTB Közép táv K181
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Waberer's Trek Team Rövid táv R15
Kőszegi Csaba 1970 2475 Kápolnásnyék Waberer's Trek Team Rövid táv R64
Kószó Balázs 1973 6723 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K134
Kotroczó Dorka 2001 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R135
Kovács Péter 1980 1141 Budapest Közép táv K197
Kovács László 1966 1204 Budapest Waberer's Trek Team Közép táv K2
Kovács Gergely 1993 2700 Cegléd Közép táv K36
Kovács Zsolt 1972 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv M20
Kovács András 1973 1062 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K186
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H43
Kovács Zoltán 1978 4031 Debrecen Rövid táv R5
Kovács Gergely 1975 7677 Orfű Mecsek Maraton Team SE. Közép táv K122
Kovács Tamás 1984 1204 Budapest Rövid táv R194
Kovács Anikó 1982 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R46
Kovács Tamás 1974 5123 Jászárokszállás Merida Maraton Team-CST Közép táv K182
Krompàczki Péter 1985 2170 Aszód KTM TESZT TEAM Rövid táv R121
Kubát Károly 1973 2330 Dunaharaszti Rövid táv R63
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Hosszú táv H27
Kupán Kornél 1978 1032 Budapest Rövid táv R207
Ladányi Miklós 1974 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv H20
Lakatos Ede 1963 3348 Szilvásvárad Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid táv R147
Lakatos Susann 1976 8175 Balatonfűzfő Rövid táv R203
Landi Zoltán 1978 9400 Sopron Superior Team Sopron Közép táv K69
Láng György 1971 2094 Nagykovácsi Közép táv K170
Láng Melinda 1981 2600 Vác MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K89
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv R55
Lassu Bence 1998 1048 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R170
Lászlók Zsolt 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Hosszú táv H22
Lebedy Máté 1981 2000 Szentendre Közép táv K160
Lekeny Márk 1993 6726 Szeged Közép táv K161
Lender György 1965 1145 Budapest HegyiBringa SE Rövid táv R154
Lengyel Ábel 2006 4287 Vámospércs Superior MTB Team Mini táv M8
Lipták Márk Lőrinc 1990 1089 Budapest Tatanka Racing Team Rövid táv R230
Lizán Péter 1973 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú táv H16
Loboda Attila 1974 6050 Lajosmizse Közép táv K38
Lőcsei Gábor 1976 1142 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv H31
Lőkös László 1977 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R196
Lőrincz Ádám 1978 3300 Eger HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K171
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K55
Macsó Kornél 1980 3070 Bátonyterenye Közép táv K190
Magyar Bálint 1977 8960 Lenti Bringabanda SC Közép táv K149
Máhr Péter 1998 2146 Mogyoród BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K57
Májer Balázs 1986 2600 Vác Közép táv K44
Majoros Csaba 1989 98201 Tornalja Superior MTB Team Rövid táv R70
Makadán Tibor 1973 1117 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K56
Marlok Szabolcs 1991 2084 Pilisszentiván Rövid táv R146
Maroti Dávid 2002 9024 Győr Tatanka Racing Team Rövid táv R80
Maróti Bence 1987 2030 Érd Rövid táv R197
Maróti János 2001 9024 Győr Rövid táv R81
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K27
Máthé Gábor 1997 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R112
Matus Tamás 1982 2192 Hévízgyörk Rövid táv R95
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R18
Méhész Tamás 1977 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid táv R220
Melichercsik János 1950 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R136
Mészáros Milán 1986 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R113
Mészáros Gábor 1991 1068 Budapest Rövid táv R48
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R28
Mihályi Balázs 1969 2536 Nyergesújfalu Rövid táv R222
Mihályi Zoltán 1966 2536 Nyergesújfalu Rövid táv R223
Miklós Mária 1977 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K53
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K187
Mikuska Tamás 1989 3075 Márkháza Superior MTB Team Rövid táv R78
Minya Gergely 1990 4481 Nyíregyháza Közép táv K116
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K58
Móder Zoltán 1975 8060 Mór Evolúció Kisbér Közép táv K96
Mohácsi Géza 1976 1171 Budapest Bringabanda SC Közép táv K7
Molnár Gergely 1980 2600 Vác Közép táv K49
Molnár Csaba 1979 1078 Budapest Gyilkos Lódarazsak SE Hosszú táv H2
Molnár Lóránd 1988 6723 Szeged Közép táv K111
Molnár László 1965 7627 Pécs Közép táv K101
Molnár Csaba 1977 6600 Szentes Közép táv K172
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv R40
Molnár-Farkas Gergő 1990 1115 Budapest Rövid táv R47
Molnos Csaba 1979 7100 Szekszárd Rövid táv R198
Móni Péter 1983 2536 Nyergesújfalu Közép táv K19
Mráz János 1978 6723 SZEGED Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K78
Mrázik András 1987 2614 Penc Közép táv K123
Nagy Zoltán 1974 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K73
Nagy Bence Bendeguz 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Közép táv K102
Nagy Péter 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R137
Nagy László 1967 2141 Csömör BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K59
Nagy Tamás 1978 6000 Kecskemét Közép táv K17
Nagy Attila 1977 1124 Budapest Közép táv K191
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv K39
Nagy Sándor Attila 1968 3580 Tiszaújváros Brigetio KSE Hosszú táv H34
Nagy Tamás 1967 3300 Eger EGER MTB Rövid táv R22
Nagy Norbert 1993 3580 Tiszaújváros Közép táv K120
Nagyistók Gábor 1970 1015 Budapest Agro-Alfa Team Közép táv K141
Nánai Csaba 1977 2000 Szentendre Bringabanda SC Közép táv K28
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K25
Németh Lajos 1964 1112 Budapest Rövid táv R106
Németh Róbert 1984 1115 Budapest Közép táv K174
Németh Szabolcs 1996 1213 Budapest Közép táv K131
Németh Roland 1978 2030 Èrd VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K138
Neruda Nándor 1983 1026 Budapest Rövid táv R204
Neufeld Dávid 1992 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R20
Novák Zoltán 1974 8193 Sóly VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K3
Nyircsák Roland 1973 3397 Maklár EGER MTB Közép táv K173
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R3
Ökrös Benedek 1983 1139 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K115
Oláh Levente 1991 1036 Budapest Közép táv K90
Osgyáni Dávid Sándor 1997 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R138
Osterling Ádám 2002 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv R29
Pál Zsolt 1968 1149 Budapest Biondo Bike Hosszú táv H17
Palásti Zsolt 1978 6100 Kiskunfélegyháza Rövid táv R60
Pallag Tamás 1987 2096 Üröm Közép táv K103
Pallos Zoltán 1955 3533 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M17
Pap Péter 1984 4400 Nyíregyháza Közép táv K11
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K30
Papp Mihály 1973 5310 Kisújszállás Rövid táv R217
Pásztor Norbert 1981 2360 Gyál Rövid táv R209
Pásztor Károly 1975 2723 Nyáregyháza Rövid táv R186
Pásztor László 1974 1147 Budapest Waberer's Trek Team Rövid táv R155
Patyi Péter 1969 2543 Süttő Rövid táv R158
Péter Nándor 2008 3100 salgótarján Mini táv M11
Pethô József 1971 2094 Nagykovácsi Bike4life Rövid táv R208
Petrovits-Juhász Tímea 1986 1137 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K183
Pintér Patrik 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R82
Pogány Tamás 1977 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K132
Pósfalvi Tamás 1969 9700 Szombathely Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H44
Potor János 1987 4405 Nyíregyháza Közép táv K16
Pribula Adrián 1974 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv R122
Primász Péter 1981 8420 Zirc Merida Maraton Team-CST Közép táv K135
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Közép táv K79
Putzer Alex 1981 2490 Velence FRO Racing Közép táv K104
P. Varga Zoltán 1971 6050 Lajosmizse Bringabanda SC Rövid táv R150
Rácz Ákos 1977 2049 Diósd Sólyom Team Rövid táv R96
Rácz Szabolcs 1972 3300 Eger Salgótarjáni HKE Hosszú táv H26
Radnai Attila 1990 3182 Karancslapujtő Rövid táv R61
Radványi Norbert 1998 3508 MIskolc AKSE Közép táv K110
Raffai Zsolt 1986 2193 Galgahévíz Rövid táv R90
Raffai Pál 1983 2181 Iklad Rövid táv R86
Raji Ferenc 1975 3731 Szuhakálló team3K Rövid táv R107
Rakovics Márton 1986 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R123
Rakovics Vilmos 1955 1138 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R91
Répási Roland 1983 4002 Debrecen Rövid táv R65
Riegel Dániel 1987 2045 Törökbálint Superior MTB Team Rövid táv R175
Rőth András 1978 2330 Dunaharaszti Rövid táv R66
Rózsavölgyi Éva 1979 2360 Gyál Rövid táv R354
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Superior MTB Team Rövid táv R72
Sályi Ferenc 1968 3281 Karácsond Mátra Biker SC Rövid táv R67
Sándor Zoltán 1984 2170 Aszód Rövid táv R49
Sándor Csaba 1983 3070 Bátonyterenye Hosszú táv H47
Sárközi László 1985 1134 Budapest Közép táv K150
Sátori Bence 2002 2092 Budakeszi Crosskovácsi SE Rövid táv R177
Sátori Szabolcs 1971 2092 Budakeszi Rövid táv R176
Savanyu Roland 1976 7581 Balatonfűzfő Rövid táv R205
Schmidt Zoltán 1983 2151 Fót Hosszú táv H32
Schmidtné Laposa Viktória 1984 2151 Fót Rövid táv R163
Schreiner Szabolcs 1976 6088 Apostag Közép táv K112
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv R7
Selmeczi Imre 1968 2013 Pomáz Rövid táv R162
Sike Ágnes 1985 3700 Kazincbarcika team3K Rövid táv R108
Sike András 1972 2120 Dunakeszi Közép táv K60
Sikos Melinda 1982 1115 Budapest Mini táv M22
Simon Zsolt 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R128
Simon Péter 1976 1121 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R210
Solymosi Gábor 1981 3300 Eger Rövid táv R109
Sónyák Szabolcs 1989 4029 Debrecen Superior MTB Team Rövid táv R156
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R74
Sós Lilla 2003 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M9
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R73
Sós Béla 1958 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R75
Steványik Benedek 2001 4551 Nyíregyháza ViniBike.hu Rövid táv R211
Svéd Csaba 1981 2481 Velence Waberer's Trek Team Közép táv K74
Szabó Zsolt 1982 6723 Szeged Életerő KSE Közép táv K124
Szabó Gábor 1974 8000 Székesfehérvár Közép táv K137
Szabó Gábor 1986 6078 Jakabszállás Közép táv K40
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv K75
Szajlai Gáspár Péter 1978 3399 Andornaktálya HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R114
Szakács Márk 1990 2083 Solymár Közép táv K143
Szalai Ádám 1986 3535 Miskolc Rövid táv R130
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H7
Szalontay András 1958 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid táv R219
Szamos Márton 1993 3300 Eger Közép táv K117
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Superior MTB Team Közép táv K12
Szarka Regő 2005 3327 Novaj Rövid táv R199
Szász István 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K113
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv K98
Szedeli Krisztián 2001 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R115
Szederkényi Bence 1995 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Közép táv K144
Szedlacsek Ottó 1979 3700 Kazincbarcika team3K Hosszú táv H13
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Telekom SC Rövid táv R525
Szegedi Attila 1985 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Rövid táv R125
Székely Árpád 1986 1121 Budapest evosoft Hosszú táv H28
Székely Bertalan 1973 2040 Budaörs Rövid táv R53
Szekér István 1969 6050 Lajosmizse Rövid táv R16
Szente András 1970 1126 Budapest Rövid táv R159
Szerző Péter 1992 2045 Törökbálint FRO Racing Rövid táv R32
Szigeti Lilla 1987 4400 Nyíregyháza Rövid táv R171
Szívós János 1969 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R41
Szlovencsák Panka 2001 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Mini táv M3
Szőke Zoltán 1986 1161 Budapest Salgótarjáni HKE Hosszú táv H23
Szollár József 1981 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R212
Szomszéd Ottó 1974 3078 Bátonyterenye Rövid táv R14
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv K4
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv R2
Szügyi András 1989 1076 Budapest Közép táv K22
Szurmik Attila 1984 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H5
Szvercsek Márk 2001 6087 Dunavecse Superior MTB Team Rövid táv R71
Szvercsek Zsolt 1967 6087 Dunavecse Mini táv M14
Takács Zoltán 1985 1147 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R221
Takács Gábor 1966 3170 Szécsény Salgótarjáni HKE Közép táv K118
Takáts Máté 1988 1039 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K31
Tamás Pál 1987 4400 Nyíregyháza Közép táv K9
Tamás Bence 2006 3532 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M18
Tanács Gabriella 1985 6763 Szatymaz Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K85
Tánczos Csaba 1987 6078 Jakabszállás Közép táv K105
Tar Imre Norbert 1987 5340 Kunhegyes Rövid táv R54
Tatai Bálint 2003 2947 Ete Evolúció Kisbér Rövid táv R160
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 94501 Komárno Mini táv M2
Telek György 1971 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Közép táv K50
Tenta Tamás 1976 1212 Budapest Közép táv K93
Tomasovszki Tamás 1987 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R213
Tordai Csaba 1964 1172 Budapest Waberer's Trek Team Közép táv K175
Török Ince 1998 6800 Hódmezővásárhely Hosszú táv H15
Tóth Árpád 1960 2000 Szentendre Bike4life Közép táv K151
Tóth István 1974 1121 budapest Közép táv K152
Tóth Lili 1993 2000 Szentendre Bike4life Rövid táv R218
Tóth Attila Zoltán 1980 1118 Budapest KTM TESZT TEAM Közép táv K145
Tóth István 1975 5753 Saalbach Közép táv K41
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép táv K177
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R76
Tóth Mónika 1975 3325 Noszvaj EGER MTB Rövid táv R11
Tóth Tamás 1974 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid táv R6
Tóth Bálint 2003 1222 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R77
Tóth Ferenc 1978 1121 Budapest Közép táv K153
TÓTH RAJMUND 1970 1138 budapest Waberer's Trek Team Közép táv K176
Tóth-Pál János 1978 2135 Csörög Rövid táv R50
Traier Csaba 1972 2030 Érd Közép táv K51
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K13
Udvarias Attila 1979 5100 Jászberény Rövid táv R214
Ujj Róbert 1980 3300 Eger Rövid táv R9
Urbán Tamás 1988 2614 Penc Rövid táv R200
Utassy Sándor 1976 3257 Bükkszenterzsébet HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R37
Varga József 1968 6000 Kecskemét Rövid táv R183
Varga Marcell 2003 8130 Enying Tamási MTB SC Rövid táv R116
Varga Csaba 1976 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K5
Varga László R. 1969 2085 Pilisvörösvár Közép táv K194
Varga Bálint 1999 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K193
Varga Zoltán 1983 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H8
Varga Viktor 1983 3526 Miskolc Rövid táv R201
Varga Viktor 1999 8130 Enying Tamási MTB SC Közép táv K97
Varga István 1980 8095 Pákozd Szingo SE Közép táv K180
Varga Zsolt 1968 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Rövid táv R139
Varga Szabolcs 1984 8419 Csesznek Rövid táv R24
Várkonyi Gábor 1978 6724 Szeged Életerő KSE Közép táv K94
várnagy marcell 1989 2440 százhalombatta Superior MTB Team Rövid táv R188
Várnai Jenő 2001 3300 Eger Dr. Bátorfi-Agria KTK Rövid táv R179
Várnai Jenő 1972 3300 Eger Rövid táv R178
Varró József 1984 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Közép táv K125
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Mini táv M23
Vas Péter 1971 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H45
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K70
Vaszkó Péter 1991 6723 Szeged Közép táv K162
Végh Tibor 1963 2600 Vác Rövid táv R51
Veingartner Balázs 1976 8412 Gyulafirátót Közép táv K91
Veres Balázs 1991 6723 Szeged Közép táv K163
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Waberer's Trek Team Közép táv K126
Virág Zoltán 1975 2083 Solymár PCCC Rövid táv R227
Virág Viktor 1974 5100 jászberény Jbike Team Közép táv K23
Vödrös Gergely 1980 1023 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R228
Vratarics Kornél 1988 3300 Eger Hosszú táv H29
Vukovics József 1968 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv K15
Weisz Dániel 1992 3580 tiszaujvaros Közép táv K127
Wolsky Norbert 1980 6723 Szeged Közép táv K76
Zelmer Erhard 1958 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid táv R92
Zentai László 1966 8200 Veszprém Rövid táv R165
Zentai Zsolt 1980 1119 Budapest Superior MTB Team Közép táv K64
Zimmer Mátyás 1978 2000 Szentendre evosoft Közép táv K119
Zonkó Ferenc 1958 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K45
Zsivity Zorán 1986 5600 békéscsaba Mesterbike 575 Team Hosszú táv H39
Zsutai Máté 1993 3300 Eger Rövid táv R180


Vissza az előző oldalra