Crosskovacsi Maraton 2018 - 2018 06 09 rajt:10:30
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória Rszám
Adamkó Gergely 1977 1034 Budapest Rövid táv R8
Angeli Ervin 1955 1152 Budapest Rövid táv R38
Arany Marcell 2002 8346 Gógánfa Rövid táv R39
Bánfi Tibor 1976 1091 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K2
Benedek Gábor 1978 2100 Gödöllő Közép táv K27
Bognár Tibor 1977 1181 Budapes Közép táv K40
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv K33
Borbély István 1991 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K34
Böszörmányi Tamás 1973 2120 Dunakeszi Rövid táv R35
Brájer Gábor 1975 1108 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K21
Bucsi Zoltán 1970 2030 Érd Családi verseny
Csikász Gergely 1986 3516 Miskolc Rövid táv R9
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv K22
Czinkoczki Zoltán 1981 2626 Nagymaros Bringabanda SC Közép táv K23
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Közép táv K8
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv K9
Dózsa Imre Márk 2004 1144 Budapest Családi verseny
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv R11
Dózsa Imre 1975 1144 Budapest Családi verseny
Erdős Norbert 1971 1028 Budapest Rövid táv R3
Fejes Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Hosszú táv H11
Fésüs László 1969 1112 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R12
Freeman Karl 1969 1011 Ercsi Közép táv K10
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv K35
Giriti Sándor 1967 2170 Aszód Rövid táv R13
Harsányi Zoltán 1980 1042 Budapest Közép táv K11
Hegedüs Zsolt 1983 4031 Debrecen Rövid táv R36
Herceg Zoltán 1974 9400 Sopron Superior MTB Team Közép táv K41
Holló Tibor 1973 2338 Áporka Merida Maraton Team-CST Közép táv K12
Horváth Ágnes 1975 8230 Balatonfüred MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K19
Jármai János 1958 2083 Solymár Közép táv K6
Jónás Péter 1975 2094 Nagykovácsi Rövid táv R4
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Rövid táv R37
Juhász Ákos 1984 2170 Aszód Rövid táv R14
Juhász József 1977 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R21
Kádár-Németh Krisztián 1980 6726 Szeged Életerő KSE Közép táv K14
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Közép táv K13
Kaszanyiczki László Máté 1984 1171 Budapest Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu Hosszú táv H2
Kazi György 1968 1144 Budapest Rövid táv R32
Kazi Alex 1999 1144 Budapest Hosszú táv H7
Kersánszki Tamás 1975 1112 Busapest Rövid táv R41
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H4
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K28
Konrád Attila 1980 2623 Kismaros Rövid táv R15
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Közép táv K36
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H43
Kovács László 1966 1204 Budapest Trek SE Közép táv K3
Kovács Zoltán 1978 4031 Debrecen Rövid táv R5
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Közép táv K38
Landi Zoltán 1978 9400 Sopron Superior MTB Team Hosszú táv H3
Láng Melinda 1981 2600 Vác MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K24
Lender György 1965 1145 Budapest HegyiBringa SE Közép táv K4
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K29
Marosvölgyi Krisztian 1975 2049 Diosd Superior MTB Team Rövid táv R33
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K15
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R10
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R6
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K30
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv R22
Nagy László 1967 2141 Csömör BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K31
Nagy Zsolt 1977 1161 Budapest Rövid táv R23
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv K16
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K5
Németh Szabolcs 1996 1213 Budapest Közép táv K42
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R2
Oláh Levente 1991 1036 Budapest Közép táv K25
Pál Zsolt 1968 1149 Budapest Biondo Bike Hosszú táv H6
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép táv K7
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K17
Patyi Péter 1969 2543 Süttő Rövid táv R42
Pintér Patrik 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R20
Polyik Attila 1974 2094 Nagykovácsi Rövid táv R16
Rácz Balázs 1999 2141 Csömör Merida Maraton Team-CST Rövid táv R40
Radnai Attila 1990 3182 Karancslapujtő Közép táv K39
Raffai Zsolt 1986 2193 Galgahévíz Rövid táv R25
Raffai Pál 1983 2181 Iklad Rövid táv R24
Rakovics Márton 1986 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R34
Rakovics Vilmos 1955 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R26
Rigó Zsolt 1979 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R28
Sónyák Szabolcs 1989 4029 Debrecen Superior MTB Team Rövid táv R44
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R30
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R31
Szabó Róbert 1980 6723 SZEGED Életerő KSE Közép táv K37
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H5
Szántai Vecsera Bálint 1985 2500 Esztergom Merkapt Maraton Team SE Közép táv K20
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Rövid táv R17
Szente András 1970 1126 Budapest Rövid táv R43
Szihalmi Zsolt 1982 1139 Budapest Szegedi Kerékpáros SC Hosszú táv H8
Takáts Máté 1988 1039 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K18
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R18
Tóth Tamás 1974 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid táv R7
Vadányi Marcell 2005 1144 Budapest Családi verseny
Varga Szabolcs 1984 8419 Csesznek Rövid táv R29
Vass Gábor 1978 2440 Százhalombatta Rövid táv R19
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K32
Veingartner Balázs 1976 8412 Gyulafirátót Közép táv K26
Zelmer Erhard 1958 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid táv R27


Vissza az előző oldalra