RESTART- MTB XCO C2 olimpiai kvalifikációs verseny 2018 - 2018 07 15 rajt:09:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Ádám Viktória 2009 8921 Zalaszentiván FEMAT-ZKSE XCO
Ádám Gabriella 2009 8921 Zalaszentiván FEMAT-ZKSE XCO
Ádám Szabolcs 2006 8921 Zalaszentiván FEMAT-ZKSE XCO
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team XCO
Borsos Benedek 1996 1029 Budapest SVS Pro Team XCO
Buzsáki Virág 2000 2081 Piliscsaba XCO Sport
Cseh Veronika 1970 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 XCO
Csentericz Levente 2011 8943 Bocfölde FEMAT-ZKSE XCO
Csuja Bálint 2003 1116 Budapest Superior MTB Team XCO
Dervalics Gábor 1977 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Dolezsai Balázs 1989 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO
Fekete Ágoston 1997 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Gábor Milán 2008 2096 Üröm Superior MTB Team XCO
Gortva László 1968 2310 Szigetszentmiklós DH Giraffe KCSE XCO
Gubancsik Péter 1981 3516 Miskolc FEMAT-ZKSE XCO
Heuschmidt Levente 2006 1224 Budapest Superior MTB Team XCO
Horváth Áron Mihály 2003 2162 Őrbottyán Superior MTB Team XCO
Király Levente 1990 2183 Galgamácsa Pavé Cycling Academy XCO
Klein Tamás 1974 1034 Budapest FOOTSTRONG SE. XCO
Klem Kristóf 2001 2461 Tárnok Superior MTB Team XCO
Lassu Bence 1998 1048 Budapest Superior MTB Team XCO
Monostori Noel 2005 8451 Ajka BringAjka KSE XCO
Móri Márton 2009 2051 Biatorbágy Telki BikeTeam XCO
Müller Bence 2001 2030 Érd Superior MTB Team XCO
Olcsvàri Botond 2008 9200 Mosonmagyaróvár ROAD Kse XCO
PALUMBY ZSOMBOR 1996 2081 PILISCSABA SVS Pro Team XCO
Schmidt Gergely 1987 2093 Budajenő Pavé Cycling Academy XCO
Sebestyén Márton 2009 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Sike Roland András 2008 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő XCO
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Merida Kőbánya TC XCO
Sylvester Balázs 2000 8983 Nagylengyel FEMAT-ZKSE XCO
Szabó Léna 2007 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Szép Damján 2009 8943 Bocfölde FEMAT-ZKSE XCO
Szücs Borbála 2009 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Szücs Júlia 2007 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE XCO
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST XCO
Vas Kata Blanka 2001 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST XCO
Veress Botond 2003 1224 Budapest Superior MTB Team XCO


Vissza az előző oldalra