Kellys Bakonyerdo Maraton 2018 - 2018 05 19 rajt:10:20
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória Rszám
Adamkó Gergely 1977 1034 Budapest Közép táv K4
Árva Zsolt 1988 3529 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv H13
Bakos János 1978 2700 Cegléd Közép táv K36
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv K24
Balogh Zsolt 1970 7011 Alap Rövid táv R69
Bánházi Ágnes 1986 2942 Nagyigmánd Evolúció Kisbér Rövid táv R48
Becsei Kornél 1981 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R41
Beke Gábor 1986 2858 Császár Evolúció Kisbér Rövid táv R47
Belme Lajos 1968 7400 Kaposvár Rövid táv R27
Berkes Mészáros János 1972 2400 Dunaujvaros Közép táv K46
Berta Marcell 1992 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv K56
Bertók Gábor 1964 1182 Budapest Rövid táv R60
Biki Norbert 1977 8443 Bánd Úrkút SK-Bakony Sport Hosszú táv H5
Bodócs Mihály 1967 2094 Nagykovács Crosskovácsi SE Rövid táv R46
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv K23
Bognár Tibor 1977 1181 Budapes Közép táv K37
Böhm Lajos 1965 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K63
Borbély István 1979 8400 Ajka Rövid táv R35
Boros András 1977 1124 Budapest Focus Team Hungary Hosszú táv H20
Böszörmányi Tamás 1973 2120 Dunakeszi Rövid táv R26
Böszörményi László 1954 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R6
Bugyi Imre 1975 8500 Pápa Hosszú táv H25
Cserháti Péter 1998 8438 Veszprémvarsány Bakony Racing Team Rövid táv R28
Csobay Nóra 1984 1076 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K48
Czinkoczki Zoltán 1981 2626 Nagymaros Bringabanda SC Közép táv K16
Deák Anikó 1978 2000 Szentendre Rövid táv R61
Dékány Tamás 1983 9023 Győr Közép táv K67
Demjén Gábor 1972 9028 Győr Waberer's Trek Team Közép táv K32
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Közép táv K25
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv K10
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv R10
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv K5
Erdős Norbert 1971 1028 Budapest Rövid táv R66
Fekti György 1974 7000 Sárbogárd Rövid táv R70
Fenusz Márk 1991 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv K57
Freeman Karl 1969 1011 Ercsi Közép táv K6
Gelle Olívia 2000 2921 Komárom Brigetio KSE Rövid táv R44
Giriti Sándor 1967 2170 Aszód Rövid táv R11
Gludovátz Gábor 1981 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Közép táv K59
Gránicz István 1972 8900 Zalaegerszeg Közép táv K68
Halász Jozsef 1968 2145 Kerepes Közép táv K41
Hattyár Dániel 1985 9700 Szombathely Focus Team Hungary Hosszú táv H21
Havasi Annamaria 1976 2800 Tatabanya Rövid táv R39
Hegyi Pál Szabolcs 1981 8060 Mór Evolúció Kisbér Rövid táv R49
Heiszer Zsolt 1965 2045 Törökbálint MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K42
Hercsel Balázs 1981 2870 Kisbér Evolúció Kisbér Rövid táv R50
Hernáth Attila 1962 9700 Szombathely Agro-Alfa Team Közép táv K69
Hladics Róbert 1975 7100 Szekszárd Közép táv K33
Hordós István 1964 9400 Sopron Rövid táv R33
Hornung András 1994 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K7
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H2
Horváth Zsolt 1972 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv K58
Horváth Zoltán 1976 8400 AJKA Rövid táv R29
Horváth Gábor 1972 8500 Pápa Rövid táv R34
Horváth Ágnes 1975 8230 Balatonfüred MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K20
Jenei Zoltán 1971 2837 Vértesszőlős Rövid táv R45
Juhász Ákos 1984 2170 Aszód Rövid táv R9
Kakas László 1975 1115 Budapest Focus Team Hungary Hosszú táv H22
Kálóczi Balázs 1992 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid táv R23
Káplár Ferenc 1968 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K52
Karácsonyi Ildikó 1977 9730 Kőszeg Merida Maraton Team-CST Közép táv K50
Karakai Viktor 1978 1181 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K49
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Közép táv K11
Kaszanyiczki László Máté 1984 1171 Budapest Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu Hosszú táv H6
Kis Péter 1995 2881 Ászár Evolúció Kisbér Rövid táv R51
Kis József 1972 4400 Nyíregyháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H14
Kiss László 1990 1188 Budapest Közép táv K70
Kiss Csaba 1968 8000 Székesfehérvár Rövid táv R71
Kocsis János 1989 8447 Ajkarendek BringAjka KSE Rövid táv R3
Koncz Tamás 1981 7130 Tolna Hosszú táv H11
Kosányi Ervin 1976 9400 Sopron Focus Team Hungary Hosszú táv H23
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H10
Kovács István Zsolt 1984 7173 Zomba Hosszú táv H12
Kovács László 1966 1204 Budapest Waberer's Trek Team Közép táv K2
Kovács Károly 1978 2870 Kisbér Evolúció Kisbér Rövid táv R52
Kovács István 1978 9024 Győr ROAD Kse Rövid táv R36
Kovács András 1973 1062 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K51
Kovács Tamás 1989 1089 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K75
Kugler Péter 1978 8200 Veszprém Úrkút SK-Bakony Sport Hosszú táv H3
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Közép táv K29
Kupán Kornél 1978 1032 Budapest Rövid táv R62
Kutács Zsolt 1986 9011 Győr Pannonhalma Stelvio Project Közép táv K31
Kutfej Zoltán 1968 8200 Veszprém Rövid táv R40
Láng Melinda 1981 2600 Vác MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K21
Laposa Tibor 1958 9024 Győr Pannonhalma Stelvio Project Rövid táv R8
Lénárt László 1956 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Rövid táv R67
Lender György 1965 1145 Budapest HegyiBringa SE Rövid táv R32
Lizán Péter 1973 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú táv H17
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K13
Magdics Gábor 1979 9463 Sopronhorpács Focus Team Hungary Hosszú táv H24
Marlok Róbert 1963 9142 Rábapatona Rövid táv R30
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R17
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K53
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K14
Móder Zoltán 1975 8060 Mór Evolúció Kisbér Közép táv K43
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv R13
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv K9
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K54
Németh Roland 1978 2030 Èrd VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K40
Noé Balázs 1977 1024 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K61
Nyírő Erzsébet 1984 2500 Esztergom Rövid táv R14
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R5
Paár Vilmos 1977 9222 Hegyeshalom ROAD Kse Közép táv K71
Pál Zsolt 1968 1149 Budapest Biondo Bike Hosszú táv H9
Pál Kornél 1980 2870 Kisbér Evolúció Kisbér Rövid táv R53
Pallos Zoltán 1955 3533 Miskolc Freeriderz SC Rövid táv R56
Pálosi Zoltán 1974 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K65
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv H7
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép táv K8
Papp Dénes 1974 1124 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv H8
Part Attila 1976 8200 Veszprem Közép táv K38
Patyi Péter 1969 2543 Süttő Rövid táv R37
PERGER RÓBERT 1978 8400 AJKA Közép táv K19
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H19
Petrovits-Juhász Tímea 1986 1137 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K47
Plajer Lajos 1956 9400 SOPRON Focus Team Hungary Közép táv K64
Pósfalvi Tamás 1969 9700 Szombathely Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H15
Primász Péter 1981 8420 Zirc Merida Maraton Team-CST Közép táv K55
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Közép táv K17
Puskás Georgina 1978 8200 Veszprém Úrkút SK-Bakony Sport Rövid táv R12
Rácz Tamás 1977 4225 Debrecen Rövid táv R20
Rácz Balázs 1999 2141 Csömör Merida Maraton Team-CST Rövid táv R31
Radnai Attila 1990 3182 Karancslapujtő Közép táv K30
Rakovics Vilmos 1955 1138 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R15
Rőth András 1978 2330 Dunaharaszti Rövid táv R21
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Superior MTB Team Rövid táv R22
Simon Krisztina 1995 8220 Balatonalmádi Rövid táv R24
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R18
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R19
Staub Csaba 1981 8000 Székesfehérvár Közép táv K72
Staub Zsolt 1974 8440 Herend Közép táv K22
Szabados Péter 1970 2464 Gyúró Superior MTB Team Közép táv K73
Szabo Attila 1981 1146 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv H18
Szabó Tivadar 1985 2870 Kisbér Evolúció Kisbér Rövid táv R54
Szabó László 1986 2858 Császár Evolúció Kisbér Közép táv K26
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H4
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Telekom SC Rövid táv R25
Székely Árpád 1986 1121 Budapest evosoft Hosszú táv H26
Szente András 1970 1126 Budapest Rövid táv R38
Szeretőné Gödri Beáta 1970 8400 Ajka KIVÁLÓK KSE Rövid táv R2
Szilàgyi Zoltàn 1968 8427 Bakonybél KIVÁLÓK KSE Közép táv K12
Szomszéd Ottó 1974 3078 Bátonyterenye Rövid táv R4
szücs balázs 1979 9023 győr Rövid táv R72
Szür Arnold 1975 8451 Ajka-Padragkút KIVÁLÓK KSE Közép táv K3
Takács Zoltán 1985 1147 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R63
Takáts Máté 1988 1039 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K27
Tamás Bianka 1999 3532 Miskolc Freeriderz SC Közép táv K45
Tamás Bence 2006 3532 Miskolc Freeriderz SC Rövid táv R57
Tamás László 1982 8444 Szentgál Közép táv K74
Tamás Tibor 1969 3532 Miskolc Freeriderz SC Közép táv K44
Tatai Bálint 2003 2947 Ete Evolúció Kisbér Rövid táv R55
Tilistyák Gergő 1988 1221 Budapest OTE Sports Team Közép táv K34
Török Mihály 1982 9081 Győrújbarát Rövid táv R42
Tóth Krisztián 1989 2376 Hernád MASH Racing Team Rövid táv R68
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R7
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép táv K60
Tóth Péter 1973 8300 Tapolca Közép táv K28
Vajda Péter 1980 8200 Veszprém Rövid táv R59
Vajda - Kovács Ágnes 1982 8200 Veszprém Száguldó Virágok SE Rövid táv R58
Vámosi Richárd 1977 8200 Veszprém Közép táv K18
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Rövid táv R64
Vas Péter 1971 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H16
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K15
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Waberer's Trek Team Közép táv K35
Voszti Róbert 1982 9226 Dunasziget Közép táv K76
Würtz Tamás 1975 2921 Komárom Rövid táv R65
Zelmer Erhard 1958 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid táv R16
Zentai Zsolt 1980 1119 Budapest Superior MTB Team Közép táv K39
Zentai László 1966 8200 Veszprém Rövid táv R43
Zsejki Balázs 2000 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K66
Zsejki Ákos 1971 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K62


Vissza az előző oldalra