Crosskovacsi Maraton 2018 - 2018 06 09 rajt:10:30
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv
Brájer Gábor 1975 1203 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Közép táv
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv
Fésüs László 1969 1112 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv
Hugyecz Attila 1989 3300 Eger Rövid táv
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Rövid táv
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv
Papp Dénes 1974 1124 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv
Polyik Attila 1974 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Rakovics Vilmos 1955 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv
Rigó Zsolt 1979 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Superior MTB Team Rövid táv
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Szántai Vecsera Bálint 1985 2500 Esztergom Merkapt Maraton Team SE Közép táv
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Superior MTB Team Közép táv
Szihalmi Zsolt 1982 1139 Budapest Szegedi Kerékpáros SC Rövid táv
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv
Takáts Máté 1988 1039 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv
Tomán Zoltán 1982 2621 Verőce Hosszú táv
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv
Varga Szabolcs 1984 8419 Csesznek Rövid táv
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv


Vissza az előző oldalra