XIX. Duna Maraton - 2018 07 08 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Baksay Dániel 2006 1224 Budapest Superior MTB Team Mini táv
Berecz Enikő 1975 4287 Vámospércs Superior MTB Team Rövid táv
Bertóti Rita 1970 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv
Boros Gyula 1965 3534 Miskolc Rövid táv
Brachna Gábor 1975 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Brájer Gábor 1975 1203 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv
Csonka Lajos 1972 8220 Balatonalmádi Sólyom Team Rövid táv
Demjén Gábor 1972 9028 Győr Trek SE Rövid táv
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Közép táv
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv
Farkas Viktória 1981 1164 Budapest Rövid táv
Fehér Viktor 1973 2192 Hévízgyörk Rövid táv
Fernye Lajos 1982 3411 Szomolya Egri Bájkerek Hosszú táv
Fésüs László 1969 1112 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv
Gajdics Attila 1975 1015 Budapest Rövid táv
Gál Erika 1968 3529 Miskolc Rövid táv
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Hevesi Kata 1967 3300 Eger Rövid táv
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv
Horváth Ádám 1987 3246 Mátraderecske Salgótarjáni HKE Rövid táv
Horváth Ákos 1981 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv
Hudák Szilvia 1981 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Közép táv
Jász Dániel 1990 5091 Tószeg Közép táv
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Közép táv
Juhász Ákos 1984 2170 Aszód Rövid táv
Kálvin Andor 1963 3060 Pásztó BVSE Rövid táv
Kármán József 1955 2764 tápióbicske Rövid táv
Kelemen Péter 1975 1035 Budapest Saxum KSC Rövid táv
Kis Lehel 1995 1135 Budapest Közép táv
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv
Kollár Dani 1994 9028 Győr Rövid táv
Kőszegi Csaba 1970 2475 Kápolnásnyék Trek SE Rövid táv
Kovács Anikó 1982 2166 Püspökszilágy Rövid táv
Ladányi Miklós 1974 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv
Lengyel Ábel 2006 4287 Vámospércs Superior MTB Team Mini táv
Lizán Péter 1973 2314 Halásztelek Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Majoros Csaba 1989 98201 Tornalja Superior MTB Team Rövid táv
Makadán Tibor 1973 1117 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv
Ökrös Benedek 1983 1139 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv
Papp Dénes 1974 1124 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen Rövid táv
Rakovics Vilmos 1955 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Superior MTB Team Rövid táv
Sándor Zoltán 1984 2170 Aszód Rövid táv
Schreiner Szabolcs 1976 6088 Apostag Közép táv
Sike Ágnes 1985 3700 Kazincbarcika team3K Rövid táv
Silinger István 1969 8700 Marcali Marcali KSE Hosszú táv
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Sós Lilla 2003 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Szőke Zoltán 1986 1161 Budapest Salgótarjáni HKE Hosszú táv
Szvercsek Márk 2001 6087 Dunavecse Superior MTB Team Rövid táv
Takáts Máté 1988 1039 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv
Török Ince 1998 6800 Hódmezővásárhely Hosszú táv
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép táv
Tóth-Pál János 1978 2135 Csörög Rövid táv
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Vratarics Kornél 1988 3300 Eger Hosszú táv
Zentai Zsolt 1980 1119 Budapest Superior MTB Team Közép táv


Vissza az előző oldalra