XVIII. Bukk Maraton - 2018 08 05 rajt:09:20
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória Rszám
Albrecht Pál 1980 2220 Vecsés Rövid táv R140
Angeli Ervin 1955 1152 Budapest Mini táv M13
Angyal Zsolt 1976 2192 Hévízgyörk Rövid táv R99
Bagi Csaba 1976 2600 Vác Közép táv K103
Bakocs Péter 1976 1141 Budapest Közép táv K70
Bakonyi Györgyi 1972 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R100
Bakos János 1978 2700 Cegléd Közép táv K128
Baksay Dániel 2006 1224 Budapest Superior MTB Team Mini táv M4
Baksay Gergely 1976 1224 Budapest Közép táv K33
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv K58
Balázsi Péter 1974 1147 Budapest Közép táv K8
Bali Emese 2005 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M10
Bali Sára 2002 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R131
Bálint József 1984 3142 Mátraszele Salgótarjáni HKE Rövid táv R132
Bánfi Tibor 1976 1091 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K6
Bardóczki Valentin 1997 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R90
Barkóczi Balázs 1977 6050 Lajosmizse Rövid táv R144
Becsei Kornél 1981 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R162
Benedek Gábor 1978 2100 Gödöllő Közép táv K46
Berecz Enikő 1975 4287 Vámospércs Superior MTB Team Rövid táv R62
Berta Rajmund 1985 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R151
Bertóti Rita 1970 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M5
Blahut Szabolcs 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K83
Bogádi György 1957 1235 Csernely Rövid táv R157
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv K53
Bognár Tamás 1978 3212 Gyöngyöshalász Rövid táv R39
Bognár Tibor 1977 1181 Budapes Közép táv K64
Borbély István 1991 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K25
Borbély Zsolt 1979 3535 Miskolc Rövid táv R18
Bordás Sándor 1977 Rövid táv R52
Boros Gyula 1965 3534 Miskolc Rövid táv R35
Böszörmányi Tamás 1973 2120 Dunakeszi Rövid táv R143
Böszörményi László 1954 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R30
Brachna Gábor 1975 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R126
Brájer Gábor 1975 1108 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K98
Brezina Albert 1979 2621 Verőce Rövid táv R25
Bucsi Zoltán 1970 2030 Érd Mini táv M17
Buvár Eszter 2000 5800 Mezőkovácsháza Superior MTB Team Közép táv K89
Cipó István 1975 3300 Eger Közép táv K122
Cservák Zalán 2003 3860 Encs Rövid táv R84
Csikász Gergely 1986 3516 Miskolc Rövid táv R20
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv R119
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv K99
Csonka Lajos 1972 8220 Balatonalmádi Sólyom Team Rövid táv R101
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R31
Csorba János 1974 6050 Lajosmizse Rövid táv R10
Czakó Péter 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R42
Czinkoczki Zoltán 1981 2626 Nagymaros Bringabanda SC Közép táv K112
Dallos Péter 1963 3300 Eger Rövid táv R23
Demeter Zoltan 1980 2000 Szentendre Rövid táv R12
Demjén Gábor 1972 9028 Győr Trek SE Rövid táv R36
Dienes Barnabás 1977 3257 Bükkszenterzsébet EGER MTB Közép táv K63
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Közép táv K30
Doszev Gábor 1990 2713 Csemő Bringabanda SC Közép táv K90
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv K54
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv R63
Dózsa Imre 1975 1144 Budapest Mini táv M15
dr. Bakos Gergő 1981 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Hosszú táv H21
Dr. Buvár István 1973 5800 Mezőkovácsháza Hosszú táv H18
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 5800 Mezőkovácsháza Rövid táv R94
Dr. Szabó Ákos 1974 5600 Békéscsaba Közép táv K100
Dudás-Szabó Lajos 1971 6600 Szentes Rövid táv R43
Dzúró Zoltán 1968 3534 Miskolc Közép táv K71
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv K14
Elmi Márk 1982 3663 Arló Rövid táv R130
Elmi Dávid 1985 1015 Budapest Rövid táv R115
Erdős Attila 1973 2112 Veresegyház Rövid táv R141
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv K91
Farkas Attila 1974 2000 Szentendre Salgótarjáni HKE Hosszú táv H24
Fazekas Norbert 1989 4030 Debrecen Rövid táv R120
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R128
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Közép táv K72
Fehér Viktor 1973 2192 Hévízgyörk Rövid táv R148
Fejes Gergő 1992 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv H10
Fejes Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Hosszú táv H11
Fernye Lajos 1982 3411 Szomolya Egri Bájkerek Hosszú táv H4
Fésüs László 1969 1112 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R38
Flamich Gábor 1975 2600 Vác Rövid táv R74
Flamich Dávid 2003 2600 Vác Rövid táv R73
Fodor István 1984 3300 Eger NAGY SE Mini táv M14
Fodor Gábor 1975 2484 Agárd Salgótarjáni HKE Hosszú táv H25
Fodor Zsolt 1978 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K69
Freeman Karl 1969 1011 Ercsi Közép táv K34
Fülöp Zoltán 1983 1186 Budapest Közép táv K77
Gál Erika 1968 3529 Miskolc Rövid táv R33
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv K55
Gelle Olívia 2000 2921 Komárom Brigetio KSE Rövid táv R152
Giriti Sándor 1967 2170 Aszód Rövid táv R109
Gotthárd Balázs 1989 3903 Bekecs team3K Hosszú táv H15
Gréczi István 1989 2131 Göd Bringabanda SC Közép táv K79
Hacsi Ákos 1988 3700 Kazincbarcika team3K Közép táv K80
Halász László 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R8
Halász Jozsef 1968 2145 Kerepes Közép táv K130
Halász Angéla 2001 2145 Kerepes Rövid táv R160
Halászné Králik Ágota 1967 2145 Kerepes Mini táv M19
Harsányi Zoltán 1980 1042 Budapest Közép táv K21
Hegedüs Zsolt 1983 4031 Debrecen Rövid táv R142
Hegedűs Beáta 1988 8200 Veszprém Rövid táv R85
Hegyi Gábor 1974 7627 Pécs Közép táv K104
Hevesi Kata 1967 3300 Eger Rövid táv R102
Hodász Tibor 1978 2094 Nagykovácsi Rövid táv R165
Holló Tibor 1973 2338 Áporka Merida Maraton Team-CST Közép táv K35
Hornung András 1994 8200 Veszprém VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K19
Horváth Zita 1987 1015 Budapest Rövid táv R121
Horváth Ádám 1987 3246 Mátraderecske Salgótarjáni HKE Rövid táv R133
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H3
Horváth Ákos 1981 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R75
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R166
Horváth Ferenc 1952 1116 Budapest Rövid táv R122
Horváth Zsolt 1972 2192 Hévízgyök Rövid táv R103
Horváth Miklós 1976 4027 Debrecen Chili Sport Rövid táv R22
Horváth Ágnes 1975 8230 Balatonfüred MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K82
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid táv R69
Hudák Szilvia 1981 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Közép táv K73
Hugauf Marcell 1994 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Rövid táv R76
Hugyecz Attila 1989 3300 Eger Rövid táv R26
Hunics Balázs 2004 1223 Budapest Superior MTB Team Mini táv M6
Izsó Norbert 2001 3800 Szikszó AKSE Rövid táv R164
Izsó Dániel 2006 3800 Szikszó AKSE Mini táv M20
Jakab Gábor 2002 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R57
Janó Ádám 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R149
Jaros Péter 1969 3200 Gyögyös Mátra Biker SC Rövid táv R91
JAROS Zsolt 1971 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R92
Jobbágy Balázs 1992 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép táv K27
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Rövid táv R167
Juhász Ákos 1984 2170 Aszód Rövid táv R44
Juhász Sándor 1981 5091 Tószeg Közép táv K136
Juhász József 1977 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R86
Juhász Ferenc 1974 3300 Eger Közép táv K129
Kalla Brigitta 1974 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R27
Kálóczi Balázs 1992 8200 Veszprém VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K106
Kálvin Andor 1963 3060 Pásztó BVSE Rövid táv R139
Kanyári Botond 2000 4531 Nyírpazony Superior MTB Team Közép táv K84
Kanyári Zsombor 1998 4531 Nyírpazony ViniBike.hu Rövid táv R93
Káplár Ferenc 1968 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K38
Kárai István 1974 4150 Püspökladány Rövid táv R96
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Közép táv K109
Kármán József 1955 2764 tápióbicske Rövid táv R34
Kaszanyiczki László Máté 1984 1171 Budapest Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu Hosszú táv H19
Kazi Alex 1999 1144 Budapest Hosszú táv H29
Kazi György 1968 1144 Budapest Hosszú táv H12
Kelemen Krisztián 1984 2100 Gödöllő Rövid táv R77
Kelemen Péter 1975 1035 Budapest Saxum KSC Rövid táv R17
Kerek Róbert 1977 3023 Petőfibánya Sportstuff Racing Rövid táv R95
Kersánszki Tamás 1975 1112 Busapest Rövid táv R159
Kis Péter 1979 2700 Cegléd Közép táv K36
Kis Szabolcs 1980 1182 Budapest Rövid táv R13
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 2161 Csomád Közép táv K105
Kispál Gábor 1979 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K10
Kiss Benedek 1970 1024 Budapest Rövid táv R153
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K22
Kiss Tamás 1970 1029 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K92
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H6
Kiss László 1990 1188 Budapest Közép táv K114
Kiss Vince Daniel 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M3
Kocsi Sándor TREK Nagykáta SE 1955 2760 nagykáta Rövid táv R4
Kókai Gábor 1966 2230 Gyömrő GIANT Gyömrő Rövid táv R145
Kollár Dani 1994 9028 Győr Rövid táv R70
Koncz Róbert 1968 1188 Budapest Közép táv K86
Kondacs Zoltán 1965 6725 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K113
Konrád Attila 1980 2623 Kismaros Rövid táv R45
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Közép táv K59
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Trek SE Rövid táv R15
Kőszegi Csaba 1970 2475 Kápolnásnyék Trek SE Rövid táv R111
Kotroczó Dorka 2001 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R134
Kovács László 1966 1204 Budapest Trek SE Közép táv K2
Kovács Zoltán 1978 4031 Debrecen Rövid táv R5
Kovács Gergely 1975 7677 Orfű Mecsek Maraton Team SE. Közép táv K123
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H43
Kovács Gergely 1993 2700 Cegléd Közép táv K37
Kovács Anikó 1982 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R46
Krompàczki Péter 1985 2170 Aszód KTM TESZT TEAM Rövid táv R78
Kubát Károly 1973 2330 Dunaharaszti Rövid táv R110
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Közép táv K119
Ladányi Miklós 1974 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv H14
Lakatos Ede 1963 3348 Szilvásvárad Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid táv R147
Landi Zoltán 1978 9400 Sopron Superior MTB Team Közép táv K110
Láng Melinda 1981 2600 Vác MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K43
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv R56
Lassu Bence 1998 1048 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R168
Lászlók Zsolt 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Hosszú táv H22
Lender György 1965 1145 Budapest HegyiBringa SE Rövid táv R154
Lengyel Ábel 2006 4287 Vámospércs Superior MTB Team Mini táv M7
Lizán Péter 1973 2314 Halásztelek Vegan Energy Food Team Hosszú táv H13
Loboda Attila 1974 6050 Lajosmizse Közép táv K39
Lőcsei Gábor 1976 1142 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K133
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K47
Máhr Péter 1998 2146 Mogyoród BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K49
Májer Balázs 1986 2600 Vác Közép táv K101
Majoros Csaba 1989 98201 Tornalja Superior MTB Team Rövid táv R64
Makadán Tibor 1973 1117 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K48
Marlok Szabolcs 1991 2084 Pilisszentiván Rövid táv R146
Marosvölgyi Krisztian 1975 2049 Diosd Superior MTB Team Rövid táv R55
Maroti Dávid 2002 9024 Győr Tatanka Racing Team Rövid táv R116
Maróti Dávid 2002 9024 Győr Rövid táv R54
Maróti János 2001 9024 Győr Rövid táv R117
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K28
Máthé Gábor 1997 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R58
Matus Tamás 1982 2192 Hévízgyörk Rövid táv R104
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R19
Melichercsik János 1950 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R135
Mészáros Milán 1986 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R59
Mészáros Gábor 1991 1068 Budapest Rövid táv R48
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R28
Miklós Mária 1977 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K45
Mikuska Tamás 1989 3075 Márkháza Superior MTB Team Rövid táv R65
Minya Gergely 1990 4481 Nyíregyháza Közép táv K116
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K50
Móder Zoltán 1975 8060 Mór Evolúció Kisbér Közép táv K76
Mohácsi Géza 1976 1171 Budapest Bringabanda SC Közép táv K7
Molnár Gergely 1980 2600 Vác Közép táv K107
Molnár László 1965 7627 Pécs Közép táv K60
Molnár Lóránd 1988 6723 Szeged Közép táv K65
Molnár Csaba 1979 1078 Budapest Gyilkos Lódarazsak SE Hosszú táv H2
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv R40
Molnár-Farkas Gergő 1990 1115 Budapest Rövid táv R47
Móni Péter 1983 2536 Nyergesújfalu Közép táv K20
Mráz János 1978 6723 SZEGED Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K78
Mrázik András 1987 2614 Penc Közép táv K124
Nagy Péter 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R136
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv K40
Nagy Bence Bendeguz 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Közép táv K66
Nagy Tamás 1978 6000 Kecskemét Közép táv K18
Nagy László 1967 2141 Csömör BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K51
Nagy Zoltán 1974 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K93
Nagy Norbert 1993 3580 Tiszaújváros Közép táv K121
Nánai Csaba 1977 2000 Szentendre Bringabanda SC Közép táv K29
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K26
Németh Lajos 1964 1112 Budapest Rövid táv R97
Németh Szabolcs 1996 1213 Budapest Közép táv K131
Németh Roland 1978 2030 Èrd VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K137
Neufeld Dávid 1992 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R21
Novák Zoltán 1974 8193 Sóly VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K3
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R3
Ökrös Benedek 1983 1139 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K115
Oláh Levente 1991 1036 Budapest Közép táv K87
Osgyáni Dávid Sándor 1997 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R137
Osterling Ádám 2002 2100 Gödöllő Rövid táv R29
Pál Zsolt 1968 1149 Budapest Biondo Bike Hosszú táv H9
Palásti Zsolt 1978 6100 Kiskunfélegyháza Rövid táv R123
Pallag Tamás 1987 2096 Üröm Közép táv K61
Pap Péter 1984 4400 Nyíregyháza Közép táv K11
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K31
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép táv K16
Pásztor László 1974 1147 Budapest Trek SE Rövid táv R155
Patyi Péter 1969 2543 Süttő Rövid táv R194
Péter Nándor 2008 3100 salgótarján Mini táv M11
Pintér Patrik 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R118
Pogány Tamás 1977 8200 Veszprém VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K132
Potor János 1987 4405 Nyíregyháza Közép táv K17
Pribula Adrián 1974 2100 Gödöllő Rövid táv R79
Primász Péter 1981 8420 Zirc Merida Maraton Team-CST Közép táv K138
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Közép táv K94
Putzer Alex 1981 2490 Pusztaszabolcs Közép táv K67
P. Varga Zoltán 1971 6050 Lajosmizse Bringabanda SC Rövid táv R150
Rácz Tamás 1977 4225 Debrecen Rövid táv R127
Rácz Szabolcs 1972 3300 Eger Salgótarjáni HKE Hosszú táv H26
Rácz Ákos 1977 2049 Diósd Sólyom Team Rövid táv R106
Radnai Attila 1990 3182 Karancslapujtő Rövid táv R112
Radványi Norbert 1998 3508 MIskolc AKSE Közép táv K135
Raffai Zsolt 1986 2193 Galgahévíz Rövid táv R108
Raffai Pál 1983 2181 Iklad Rövid táv R124
Raji Ferenc 1975 3731 Szuhakálló team3K Rövid táv R87
Rakovics Márton 1986 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R71
Rakovics Vilmos 1955 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R105
Répási Roland 1983 4002 Debrecen Rövid táv R113
Rőth András 1978 2330 Dunaharaszti Rövid táv R114
Rózsavölgyi Éva 1979 2360 Gyál Rövid táv R354
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Superior MTB Team Rövid táv R72
Sándor Zoltán 1984 2170 Aszód Rövid táv R49
Schmidt Zoltán 1983 2151 Fót Hosszú táv H30
Schmidtné Laposa Viktória 1984 2151 Fót Közép táv K134
Schreiner Szabolcs 1976 6088 Apostag Közép táv K74
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv R7
Selmeczi Imre 1968 2013 Pomáz Rövid táv R161
Sike Ágnes 1985 3700 Kazincbarcika team3K Rövid táv R88
Sike András 1972 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K52
Simon Zsolt 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R81
Solymosi Gábor 1981 3300 Eger Rövid táv R98
Sónyák Szabolcs 1989 4029 Debrecen Superior MTB Team Rövid táv R156
Sós Lilla 2003 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M8
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Közép táv K56
Sós Béla 1958 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R125
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R67
Svéd Csaba 1981 2481 Velence Trek SE Közép táv K95
Szabó Gábor 1974 8000 Székesfehérvár Közép táv K111
Szabó Gábor 1986 6078 Jakabszállás Közép táv K41
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv K96
Szabó Zsolt 1982 6723 Szeged Életerő KSE Közép táv K125
Szajlai Gáspár Péter 1978 3399 Andornaktálya HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R83
Szalai Ádám 1986 3535 Miskolc Rövid táv R129
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H7
Szamos Márton 1993 3300 Eger Közép táv K117
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Superior MTB Team Közép táv K12
Szász István 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K75
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv K62
Szedeli Krisztián 2001 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R60
Szedlacsek Ottó 1979 3700 Kazincbarcika team3K Hosszú táv H16
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Rövid táv R525
Szegedi Attila 1985 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Rövid táv R80
Székely Árpád 1986 1121 Budapest evosoft Hosszú táv H27
Székely Bertalan 1973 2040 Budaörs Rövid táv R53
Szekér István 1969 6050 Lajosmizse Rövid táv R16
Szente András 1970 1126 Budapest Rövid táv R158
Szerző Péter 1992 2045 Törökbálint FRO Racing Rövid táv R32
Szigeti Lilla 1987 4400 Nyíregyháza Rövid táv R169
Szívós János 1969 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R41
Szlovencsák Panka 2001 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Mini táv M2
Szőke Zoltán 1986 1161 Budapest Salgótarjáni HKE Hosszú táv H23
Szomszéd Ottó 1974 3078 Bátonyterenye Rövid táv R14
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv K4
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv R2
Szügyi András 1989 1076 Budapest Közép táv K23
Szurmik Attila 1984 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H5
Szvercsek Márk 2001 6087 Dunavecse Superior MTB Team Rövid táv R66
Szvercsek Zsolt 1967 6087 Dunavecse Mini táv M16
Takács Gábor 1966 3170 Szécsény Salgótarjáni HKE Közép táv K118
Takáts Máté 1988 1039 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K32
Tamás Pál 1987 4400 Nyíregyháza Közép táv K9
Tanács Gabriella 1985 6763 Szatymaz Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K85
Tánczos Csaba 1987 6078 Jakabszállás Közép táv K68
Tatai Bálint 2003 2947 Ete Evolúció Kisbér Rövid táv R82
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 94501 Komárno Mini táv M9
Telek György 1971 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Közép táv K108
Tenta Tamás 1976 1212 Budapest Rövid táv R89
Torhány Erik 1972 1223 Budapest Mini táv M12
Török Ince 1998 6800 Hódmezővásárhely Hosszú táv H8
Tóth István 1975 5753 Saalbach Közép táv K42
Tóth Tamás 1974 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid táv R6
Tóth Mónika 1975 3325 Noszvaj EGER MTB Rövid táv R11
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R68
Tóth-Pál János 1978 2135 Csörög Rövid táv R50
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K13
Ujj Róbert 1980 3300 Eger Rövid táv R9
Utassy Sándor 1976 3257 Bükkszenterzsébet HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R37
Vadányi Marcell 2005 1144 Budapest Mini táv M18
Varga Zoltán 1983 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H20
Varga Viktor 1999 8130 Enying Tamási MTB SC Közép táv K44
Varga Marcell 2003 8130 Enying Tamási MTB SC Rövid táv R61
Varga Zsolt 1968 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Rövid táv R138
Varga Csaba 1976 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K5
Varga Szabolcs 1984 8419 Csesznek Rövid táv R24
Várkonyi Gábor 1978 6724 Szeged Életerő KSE Közép táv K81
Varró József 1984 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Hosszú táv H28
Végh Tibor 1963 2600 Vác Rövid táv R51
Veingartner Balázs 1976 8412 Gyulafirátót Közép táv K88
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Trek SE Közép táv K126
Virág Viktor 1974 5100 jászberény Jbike Team Közép táv K24
Vratarics Kornél 1988 3300 Eger Hosszú táv H17
Vukovics József 1968 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv K15
Weisz Dániel 1992 3580 tiszaujvaros Közép táv K127
Wolsky Norbert 1980 6723 Szeged Közép táv K97
Zelmer Erhard 1958 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid táv R107
Zentai László 1966 8200 Veszprém Rövid táv R163
Zentai Zsolt 1980 1119 Budapest Superior MTB Team Közép táv K57
Zimmer Mátyás 1978 2000 Szentendre evosoft Közép táv K120
Zonkó Ferenc 1958 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K102


Vissza az előző oldalra